1 € 1 USD 4,3614sâmbătă 22 ian 2022
Versiune
Mobile
retrocedare masluita
Justin Cel Drept [anonim], Vineri, 22 iulie 2011, 14:46
-1/1
Intru multi ani sa traiasca Palatul In Veci Cultural al Sighetuluisi al tuturor sighetenilor, amin!
sobrietatea tinutei
vindicomvs [utilizator], Vineri, 22 iulie 2011, 15:12
0/6
Asa se imbraca ea la o slujba intr-o biserica? O avea si cizmele alea albe cu toc de 20?? Tot nu reuseste sa se dezica de imaginea de cocalara..
Papusa...
catalin_mattei [utilizator], Vineri, 22 iulie 2011, 15:16
-1/9
Papusa blonda daca avea cat de cat respect fata de religie isi punea ceva pe cap caci asa sunt traditiile...
supranatural
ovidiu [anonim], Vineri, 22 iulie 2011, 15:49
+2/8
Cu asa mentalitate ma mir ca nu te ai speriat de internet cand ai postat. Respect pentru religie ? Ma faci sa zambesc. Gata mi-a trecut. Daca vrei sa crezi in supranatural atunci fa-o, dar nu pot sa inteleg cum poti sa respecti religia. Aceste povestioare inventate de oameni destepti pentru oamani ca tine. Probabil ca ai donat bani pentru catedrala mantuirii neamului...
In fine, nu imi cer scuze pentru greseli, nu imi cer scuze pentru semnele de punctuatie puse aiurea.

O zi plina de supranatural iti doresc.
da, si...?
Codruta N [utilizator], Vineri, 22 iulie 2011, 16:18
0/2
Care e faza? si de ce esta acesta un "articol"? Au mai participat si alte pitipoance, presupun. Era un pretext, pentru ca sa i se asocieze Udrei (fara nici o baza, de altfel) expresia "politicieni de top"?

Pana la urma, hotz la hotz trage, mare scofala...
Hotzi party:)
Alui [anonim], Vineri, 22 iulie 2011, 16:43
+2/2
Mai tineti minte filmuletul cu "IPS" Teodosie primind bani ca sa-l faca pe un ziarist popa in 2009?
Cum de l-a lasat Daniel in functie pana acum?
Lele floareo,
catalin_mattei [utilizator], Vineri, 22 iulie 2011, 16:52
-1/5
Cand te duci la biserica, asa cum a facut-o doamna in cauza, trebuie sa respecti "obisnuintele locului".. daca tu, in goana ta de a linge dosurile portocalii, ma iei pe mine cu filozofii din astea din fata blocului in care spargi seminte cu flacaii locului balosind dupa duduie, iti voi spune pe acelasi limbaj, pe care cred ca il poti cuprinde ( singurul ).. Pt a avea si tu bunul simt elementar, afla ca in momentul in care mergi in casa cuiva ( duduia este in casa bisericii), trebuie sa respecti gazda... daca nu iti plac cerintele gazdei.. atunci nu mergi.. doar ca cei saraci cu duhul, vrand sa se puna bine cu portocala, scot o filozofie de viata subtirica .. din punct de vedere al greselilor tale, nu as avea cerinte caci ma mir sa reusesti mai mult.
Tovarasa e foarte needucata
DanSandu1311343361690 [anonim], Vineri, 22 iulie 2011, 17:05
-2/2
Maimuta platinata nu stie nici macar ca femeile isi acopera capul in biserica, se pricepe la toate ca la Turism si Dezvoltare?!
Bine zis ”cocalara” :)
Da!
upc [anonim], Vineri, 22 iulie 2011, 17:19
-1/1
Deci nu o jigni ... E ministreasa ea , nu vezi ca avea niste frunze pe bluza , promova si ea turismul acolo in biserica... Dupa aceasta miscare sigur o sa ne invadeze tara turistii straini!
intrebare
razvan [anonim], Vineri, 22 iulie 2011, 17:19
+1/1
Pe cine intereseaza ca a facut saracu' ala 60 de ani si cu atata mai mult ca a venit udrea la el la party? Nu mai dati stiri d'astea de 2 lei
Nesimtire
andreeaFlo [anonim], Vineri, 22 iulie 2011, 17:47
-1/1
Bunele maniere spun ca atunci cand te duci la orice aniversare se imbraci si tu in functie de locatie, de sarbatorit. Insa pitipoanca de Udrea normal ca a vrut sa iasa iar in evidenta, fiind pata de culoare din biserica.
Eu zic ca trebuia scoasa afara:)
Alui [anonim], Vineri, 22 iulie 2011, 18:00
-2/2
Nu glumesc. Am vazut o romanca scoasa afara rapid din catedrala din Milano, dupa ce si-a dezvelit umerii in interior, desi la intrare era pus anunt ca femeile sa ii acopere daca intra.
Acuma si tu! O vezi purtand batic de babe:)?
Alui [anonim], Vineri, 22 iulie 2011, 18:02
-1/1
:).
asa , si ??
adi [anonim], Vineri, 22 iulie 2011, 18:02
-1/1
Politicienii sa ma scuteasca cu pi(..)oshenia lor subita, direct proportionala cu nr. de oameni interesati de eveniment (praznic, sfintire, etc.) si invers proportional cu nr. de zile pana la alegeri... Cu ce este Sfanta Liturghie mai sfanta de ziua Patr. Daniil ? Oare se da un Hristos cu Sange mai albastru, special pentru domniile lor, de se aduna asa ??!!! Dar la restul slujbelor, pe unde sunt ei ? Mai, mai, ce mai stire ! Cat despre Patr. Daniil et co., rusine sa le fie pentru modul in care isi bat joc de omul simplu care inca mai are acea firava credinta - cand ii tine cu SRI-ul si Politia AFARA din biserici, ca prea pi(..)oshii politicieni sa aiba loc, draga. Nu cumva sa respire acelasi aer cu mojicii !
De ce se cere unei femei sa poarte capul acoperit
Alui [anonim], Vineri, 22 iulie 2011, 18:06
+1/1
in Biserica? Ia sa va vad dragi BOR-isti, stiti?
Oricum eu zic ca e OK din moment ce e clar ca s-a tuns;).
Non-stiri
dansandu [anonim], Vineri, 22 iulie 2011, 18:35
-1/1
Dap, e si epilata, nu mai are mustacioara. Deci merita afisata oriunde, oricand.
Elena Udrea -om puternic intre slabanogi politici
jango cage [anonim], Vineri, 22 iulie 2011, 22:39
0/0
In sfarsit un om sincer ! Priviti-o pe Elena Udrea - s-a dus acolo nu ca sa demonstreze cat este de evlavioasa, asa cum vor sa para ipocritii ascunsi sub barba care stau smeriti in fata sefului informal ! Elena Udrea s-a dus acolo asa cum este ea, coerenta intre vorbe si fapte ! Ea a transmis semnalul ca este disponibila pentru negocieri cu orice fel de forte politice, inclusiv cu biserica ortodoxa, care este tot organizatie politica, chiar daca politologia oficiala se face ca nu intelege... (sau poate chiar nu intelege...) Aceasta Elena Udrea se poarta ca un barbat adevarat. In preajma ei, acei "barbati" politici se vad a fi niste muieri...
intr-adevar
rcosma [anonim], Sâmbătă, 23 iulie 2011, 23:31
0/0
e un politician bun, a rezistat atat timp in politica nu datorita lui basescu, ci a tacticii si diplomatiei de care da dovada.
o vrem pe Udrea
costel baterie [anonim], Sâmbătă, 23 iulie 2011, 23:35
0/0
de presedinte. cu acaesta vizita a dovedit ca e si credincioasa si ca-i pasa si de crestini.
....
catalin_muresan [anonim], Sâmbătă, 23 iulie 2011, 23:40
0/0
e un om politic carea indurat o campanie prea negativa din partea presei. dar ea are multe calitati care pot ajuta turismului