1 € 1 USD 4,3296marţi 18 ian 2022
Versiune
Mobile
felicitari
adionutz [utilizator], Vineri, 14 ianuarie 2022, 8:25
+2/10
Un articol facut de un medic. Probabil bazat pe alte articole. Are cap coada si date concrete: procente valori nu termeni vagi ca "mai mult" ,"de cateva ori" "semnificativ" .
Felicitari!
wow
nash pandelica [utilizator], Vineri, 14 ianuarie 2022, 10:18
+2/18
JUST, WOW !
pe scurt, oricine e suspect de covid.
Pe bune
Orpheus [utilizator], Vineri, 14 ianuarie 2022, 12:36
-6/16
Asta ai inteles tu? Wow!
Nu gândește !
asavreau [utilizator], Sâmbătă, 15 ianuarie 2022, 9:16
-1/3
Uite așa își dezvăluie unii originea comentariilor ciudate. Nu înțeleg, nu gândesc, execută un ordin și rămân blocați în ce spun.
Să fim înțeleși
Nyk1 [utilizator], Duminică, 16 ianuarie 2022, 14:36
+6/6
Astfel de efecte secundare ale COVIDului sunt foarte rare, iar faptul că sunt menționate liberal în presă fără a se oferi date despre frecvența lor e un steguleț roșu din punctul meu de vedere, mai ales acum când am trecut deja la o variantă mai puțin gravă.
mancarime
code.robert [utilizator], Duminică, 16 ianuarie 2022, 18:55
+2/2
daca te mananca in fund, e covid, daca te doare in gat, e covid. gripa obisnuita, de la mii de cazuri lunare, la cateva zeci saptamanale. yet eu ma imbolnavesc, imi faceti PCR si nu am covid. cine va mai crede oricum :)) prost sa fii sa te uiti in gura autoritatilor pe tema covid
pai si cum sa mai fure
code.robert [utilizator], Duminică, 16 ianuarie 2022, 18:56
0/2
pai si cum sa mai fure si ei masti, vacseen, etc cu firmele de casa? :))
alt studiu
blacksheep [utilizator], Luni, 17 ianuarie 2022, 7:45
0/0
Tot respectul pentru munca depusa, dar este cam prea devreme, care este frecventa acestor simptome, sau toti le putem avea. Cred ca studiile acestea trebuie facute pe o perioada indelungata de timp pentru a fi veridice si pe categorii de varsta, persoane infectate dar si afectate de alte diverse boli deja. Deocamdata astfel de articole nu fac decat sa sperie, sa induca panica si luarea de masuri disproportionate.
Poate ar trebui asemenea studii sa nu fie facute publice inca. Au fost destule studii facute care sau dovedit a fi total eronate.