1 € 1 USD 4,3296marţi 18 ian 2022
Versiune
Mobile
Trebuie sa ai stomacul tare sa te uiti la asa ceva
Idiotul_fUtil [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 16:32
+15/27
In orice caz nu dupa ce-ai mancat.
masti
plebeu [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 16:36
+11/21
oare de ce nimeni din presa si societatea civila nu ii da in judecata pe nemernicii astia care cer masti si dau amenzi pentru lipsa lor, dar ei nu poarta.
...si daca ar fi doar mastile...
ia incercati voi, HN!
s-au vazut uralele PCR clasice?
Fu Leng [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 17:04
+9/13
Daca stie cineva, ca eu nu m-am uitat, ca sa nu mi se faca rau si nici sa nu pierd timpul aiurea!
tu poarta masca
Gogu_cel_viteaz [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 17:05
-2/20
fa-ti certificatul verde si plateste taxele. De restu de ocupa ei
mda
SoulSearcher [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 17:14
+9/13
toti acolo cu afaceri si biznisuri...

daca ar sti saracimea de populatie ce fac ei de fapt.. n-ar mai iesi nimeni la vot...
ce cocina
zot [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 17:15
+8/14
a ajuns acest parlament, ce indivizi primitivi misuna pe acolo;
de ce sa mai mergem la vot?
sa cerem ca fiecare candidat sa prezinte concret ce realizari
profesionale are, in ce locuri de munca, studii si daca a mai fost in
parlament, ce realizari a avut.
cred ca reprezentantii nostri in parlament nu au 25% din bunul simt si educatia pe care o au romanii NORMALI.'
evident ca vina principala o au conducatoii partidelor politice care coboara stacheta exigentei propusilor pentru a-i putea subordona, si asa din rau in mai rau; vezi stilul dragnea, dancila, chitu si de ce nu, johanis
Mai interesant,
Heitarel Troleanu [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 17:18
+17/21
pt masochiști, e ce postează aghent Simion pe FB.
Omul chiar se crede într-un film făcut de el, vorbește cu colegii din Parlament doar cu telefonul ținut în față, și cu o privire fixă, de narcisist oligofren.
.
Simbad [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 18:08
+10/12
A fost Parlamentul României, din '90 încoace (cu foarte mici excepții), altceva decât o albie de porci?
AUR normalitate
geo21 [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 18:18
-5/19
In sfarsit Romania se indreapta spre normalitate, Simion si Sosoaca, viitorul Romaniei.....Imi place cum il filma Simion pe Fenechiu fumand in Parlament. https://www.youtube.com/watch?v=jWPkFjOv0nQ
Asta nu e circ, acum se vede cu adevarat ce se intampla in Parlament, unde se duc banii platitorilor de taxe. AUR mai bun decat comunistii - PSD, PNL, UDMR, care au distrus tara din 1989...
Adevarul doare.
Exceptii?
alibaba_zeul_meu [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 18:41
+5/5
La ce te referi?
Adevărul doare,
calincb [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 19:29
+3/5
din fericire Libertatea şi Click nu.
România Liberă are un statut incert. Despre cea Literară nici nu mai vorbim.
De ce ar trebui să ne mirăm în acest context de purtarea necorespunzătoare a măştilor într-un spaţiu închis? La unii erau atât de minuscule încât nici nu se pot observa în filmare.
Din nou circarii.
atc [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 19:29
-4/10
Totusi, cine sunt derbedeii care tipa si se trantesc pe jos in Parlament ca pe camp? E, cumva, o manifestatie autorizta?
cum zicea Tudorel Popa ...
anginsan [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 19:32
+3/3
sa trecem la treaba
.
Simbad [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 19:33
+6/6
Corneliu Coposu, Ion Rațiu, Nicolae Manolescu. Și mai sunt câțiva, dar îi numeri pe degete.
Greatza
paul_paul [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 19:42
+4/4
maxima
FSN 2.0
AnticoruptieinRomania [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 20:19
+8/8
Sa vii sa promiti ce nici n-ai incercat sa faci timp de 32 de ani, este absolut abominabil. Iar electoratul care ii voteaza este cel putin masochist. Ca sa nu spun altfel ...
Gretos, revoltator !
deval [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 21:25
+4/4
Ce sigur nu s-a vazut e si ceva ce Plavanului nu-i trece neam prin minte e ca pentru reforma constitutionala va avea nevoie si de votul sau macar participarea-mea.
Cum cred ca pe langa regionalizare se va adauga cate o pleasca pentru fiecare parte a ciumei-mafiote gen : securizarea mandatului Fiintei Nelocuie, cresterea participarii pentru validarea referendumului, poate al treilea mandat, numirea procurorilor, etc- s-or astepta ca ma duc la vot ca altfel nu vin banii de redresare......la Ei ?!
Din nou tovarasul atm
Amariei [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 21:29
+2/4
Adunarile publice din incinta imobilelor publice nu trebuie declarate deci in consecinta nu au nevoie de autorizatie, tovarase atv. Dar la matale in partid probabil ca orice miscare trebuie autorizata...ai grija, constipatia dauneaza grav constiintei.
Un spectacol grotesc
Amariei [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 21:41
+4/4
Parlamentul e doar o adunatura de smecherasi, combinatori, scandalagii si oportunisti. Mai lipsea Floricica dansatoarea de la tribuna si tabloul era complet. O mare bataie de joc pentru o natie care a trecut prin atatea razboaie sa ajunga aici.
Nu zau!
atc [utilizator], Vineri, 26 noiembrie 2021, 10:15
-1/3
"Adunarile publice din incinta imobilelor publice nu trebuie declarate "
Poate n-ai inteles: eu nu ma refeream la derbedeii din sala parlamentului- care erau la o " adunare publica" ce nu necesita autorizare speciala, ci la derbedeii de pe culoare, care erau la o "manifestatie de protest"
Tot adunare publica se cheama ca este tov. atm
Amariei [utilizator], Vineri, 26 noiembrie 2021, 21:01
0/2
Derbedeii, huliganii, elementele destabilizatoare...cunoastem limbajul tovarase.
Ce tot spui!
atc [utilizator], Sâmbătă, 27 noiembrie 2021, 8:52
-1/1
Nici vorba, doar niste derbedei, mai "domnule".