1 € 1 USD miercuri 01 dec 2021
Versiune
Mobile
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Joi, 25 noiembrie 2021, 12:12
+17/19
PNL a ajuns un bordel
gic [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 12:20
+20/24
Nu credeam ca sunt chiar mai neobrazati decat pesedistii.

Catu sper sa infunde puscaria pentru cum a gestionat pandemia, precupat fiind numai de ciolan.
Tot...
ElDiablo [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 12:24
+19/21
...respectul pentru doamna Violeta Alexandru!
.
Sarmat [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 12:24
+18/22
Aceasta doamna are un caracter cu adevarat puternic.
a stat in frig
freestyle [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 13:03
-7/17
si ce a rezolvat? useristii cand au trebuit sa faca ceva, adica sa guverneze, au fugit ca niste iepuri speriati de poavara responsabilitatii. de ce acuza acum pe altii? sa vorbeasca despre faptele ei si ale colegilor ei. ce au facut? nimic! au dat bir cu fugitii. si-au respectat cuvantul si promisiunile electorale? nu! dar este mai usor cu datul din gura. acum sa stea la peluza si sa injure jucatorii. ii invata prietenul simion cum se tine cornetul de seminte.
Catu a primit aproape ceea ce isi dorea
D.M.A.Gogu [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 13:20
+6/8
A vrut ciolanu' si s-a ales cu Ciolacu... diferenta doar de o litera :)

De fapt, nu e de ras, scuze
un prim pas la facut dna Alexandru
..13 [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 13:26
+1/3
Mai trebuie un pas facut de FC care sa organizeze o dezbatere cu liderii PNL si sa invite si votantii PNL-ul


sa il invite si pe tov Ciuca care spunea ca nu e nevoie de discutii despre doctrima La special guest insusi Presedintele JK - mare amator de #ciumarosie

Doctrina LIberala este despre liberalism sau despre #ciumarosie si daca este o suprapunere cu $ciumarosie atunci de urgenta sa accepte fuziunea prin absorbtie a PNL de catre #ciumarosie .

Atunci stabilite acestea in toata regula si nimeni nu o sa mai fie suparat pe nimeni - nici Bruxelles si nici USA pe romanii furaciosi din RO.
marea majoritate...
..13 [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 13:30
+4/6
Pentru ca exista o minoritate care este inca in PNL, are functii importante in partid si au fost contra acetei uniuni impotriva naturii - era sa scriu impotriva Firei - cu #ciumarosie

sanatate!
Minți cu nerușinare, troll cîțist
Kap [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 14:03
+7/13
Useriștii au încercat să-și țină cuvântul dat alegătorilor.
Vede toată lumea câte proiecte a deblocat Drulă, Năsui a tăiat risipirea banului public pe abonații la huzur din bani publici, și s-au opus PNDL3, plan de mituire a primarilor și de furt din buget.
Iar când Stelian Ion a organizat transparent numirea șefilor de parchete, josnicul Dulap de la Cotroceni i-a ordonat Câțului să strice coaliția și să refacă U$L 2, visul umed al lui Joianis de a călări ciolanul și după eject-ul de la Cotroceni.
Bati campii, tovarasul pesedist!
Impotriva prostiei din tara [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 14:10
+7/13
Ai un freestyle de a te da de gol. Termina cu prostia asta rostogolita ca USR a plecat singuri de la guvernare, cand de fapt au fost pur si simplu dati afara unul cate unul de Citu si Iohannis. Canta la alta masa, bolsevicule!
Nu ai rușine.
asavreau [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 14:56
-6/10
Violeta Alexandru este PNL. În nesimțirea și aroganța lor, USR batjocoresc și oamenii care vor să-i ajute.
Sa-si faca partid
Marsellus [utilizator], Joi, 25 noiembrie 2021, 14:59
+4/4
Dar nu cu Orban, ca si ala e dubios.
Eventual sa o ia si pe M Macovei, caci si domnia sa si-a pierdut partidul pe undeva. Parca M5 se chema. Trist.
“Useristi
yol [utilizator], Vineri, 26 noiembrie 2021, 0:51
+4/4
cand au trebuit”….
freestyle, go back to school dude, lasa dreacu politica, ca va sar semintele din buletin.
scuze ptr greseala
..13 [utilizator], Vineri, 26 noiembrie 2021, 6:26
+1/1
un pas l-a facut dna Alexandru
nu pot sa crd
..13 [utilizator], Vineri, 26 noiembrie 2021, 6:39
+1/1
Prima fraza rostita in Parlament ori a fost spusa de un prost ori de un mincinos.

Care stabilitate??? vezi matale de indata ca te-ai inselat in asteptari pentru ca nu te-ai documentat suficient asupra #ciumeiriosii.

Care asteptare a romanilor??? Conashe romanii din afara au stat in frig ore intrebi ca sa voteze USR si PNL si nu #ciumarosie - cred ca e clar. romanii matale, adica militarii din teatrele de lupta este drept ca au votat cu #ciumarosie dar s-a vazut cum se fura combustibilul de la americani de catre tovarasii matale...

Asadar si prin urmare cei care muncesc cinstit si sunt plecati in afara tarii nu au votat #ciumarosie, deci nu vor coalitia asta.

Pe cine sa cred io? pe militarii care fura si mint sau pe romanii care trudesc intr-o tara straina, trimit acasa bani sa isi intretina copiii si batranii???

Valorile sunt diferite.
Pe care le sustin??? Pe cele declarate la intrarea in UE si NATO sau cele care opereaza pe sest in Romanica???

To be or not to be?
Ciolacu
..13 [utilizator], Vineri, 26 noiembrie 2021, 6:48
+1/1
cel mai iresponsabil partid, populist dar de aceea il voteaza alti iresponsabili din RO - si un Presedinte de tara ii aduce la gubernare...
ptr Barna
..13 [utilizator], Vineri, 26 noiembrie 2021, 6:56
0/0
PNl silit de Presedintel Johannis -

mare placere sa fii membru de partid si sa nu il trimit dupa seminte pe Presedintele Johannis care de altfel nu trebuia sa puna presiune pe PNL si pe echipa castigatoare.

de aceea FC a facut un pas in spate, de aceea a aparut din nou ALinutza spaima pnlistii cu traditie dar pasiunea vietii lui JK

In fapt victoria #ciumeirosii de astazi se datoreaza lui JK, care nu avea ce cauta in jocul negocierilor dintre partide ci numai in nominalizarea unei persoane ptr pozitia de PM, si unor membrii din PNL care vor fi judecati de istorie pentru ceea ce au facut ei adtai multor romani care au votat pnl.
esti sigur?
freestyle [utilizator], Vineri, 26 noiembrie 2021, 8:09
-1/1
http://ebooks.unibuc.ro/filologie/NForascu-DGLR/maina.htm
Ei au trebuit să plătească o despăgubire...
acum lasa putin politica si fa observatiile de rigoare. nu ma deranjeaza cand sunt pus la punct. omul cat traieste invata.