1 € 1 USD 4,3296marţi 18 ian 2022
Versiune
Mobile
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Vineri, 10 septembrie 2021, 8:31
-22/26
Excelent!
Duminica_Orbului [utilizator], Vineri, 10 septembrie 2021, 9:14
+12/22
Dar cu o floare....
Incredibilă inerția opiniei publice, „elitelor”, activiștilor pro-democrație etc.
Să fie încă în stare de șoc? Mă îndoiesc...
Slugoii
Mitrica [utilizator], Vineri, 10 septembrie 2021, 9:14
+27/33
din spatele lui cîțu nu se rușinează că susțin un asemenea individ ? Și-au pierdut și ei mințile, atâtea câte le aveau...?
sa ne traiasca
sile1 [utilizator], Vineri, 10 septembrie 2021, 9:17
+26/32
Un baietel,minte infantila, a ajuns Primul Ministru al Romaniei.

Ghinion cum ar zice multi...cu exceptia lui Klaus Johannis in cazul asta !!
cam se potriveste
andrei popa [anonim], Vineri, 10 septembrie 2021, 9:45
+15/19
nu neaparat cu coruptia, ci cu comportamentul

https://destepti.ro/sindromul-hybris-de-ce-si-cum-se-
schimba-unii-oameni-cand-li-se-ofera-functii-si-putere-excesul-de-putere-principala-cauza-a-coruptiei
campii
Ilidia [utilizator], Vineri, 10 septembrie 2021, 10:18
-22/30
Asa cum ne-a obisnuit individul Istodor bate campii...
Macar il plateste cineva ptr. laturile aruncate !?
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Vineri, 10 septembrie 2021, 10:34
+12/14
Cîțu...
rsumy_ [utilizator], Vineri, 10 septembrie 2021, 10:39
+14/16
... bate câmpii.
Dupa Cîțu, musai un căţúi!
cumgranosalis [anonim], Vineri, 10 septembrie 2021, 10:52
+9/11
Laser hermeneutica, dle Istodor, si in episodul "Superman" al prim-închipuitului nacealnic din Guvernul României! Auto înălțarea la ceruri a nefericitului ne indica, poate, si faptul ca este dus cu capul? Oare ce masina conduce in timpul liber Florin-de-la-Guvern? Cumva un BMW negru, cu geamuri fumurii sau vreun SUV cat dricul de mare? Oricum, de mari complexe este chinuit acest imatur nefericit, ratacit in politica!!!
Laturile aruncate cui ?
sfarleaza [utilizator], Vineri, 10 septembrie 2021, 10:54
+13/15
Porcului de Citu si sustinatorilor lui ?
Pai ce ai vrea sa'i arunce acestui jeg uman ? Flori ? :))
“ Bai baieti… “
337Zdf [utilizator], Vineri, 10 septembrie 2021, 11:04
+18/20
Dragnea si Ceausescu au fost mici copii in comparatie cu ce poate deveni pacaliciu” asta…
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Vineri, 10 septembrie 2021, 11:28
+1/5
dacă-i
nahir [utilizator], Vineri, 10 septembrie 2021, 11:38
+6/8
ordin, cu plăcere, nu?
e marioneta
nahir [utilizator], Vineri, 10 septembrie 2021, 11:40
+14/16
perfectă în mâinile celor care-l conduc și pe iohannis.
E cel care va raspunde de jaf, în timp ce autorii reali se vor bucura de beneficiile acestuia.
Deci am trait s-o vad si pe asta
fat.cat [utilizator], Vineri, 10 septembrie 2021, 11:46
+15/17
Christopher Reeve, where are you?
Si 2) daca tov. Citu e Superman, ne poate arata cineva kryptonita, ca sa-i scurtam suferinta?
O vizita la doctor
BibiAfricanul [utilizator], Vineri, 10 septembrie 2021, 12:06
+15/17
ar fi foarte utila. La Obregia. Acolo se poate sfatui cu Ceausescu, Mihai Viteazul si Wonder Woman.
Si chiar daca se supara pe ei, nu ii poate destitui, cu siguranta :-))))))
mentalitate de USList(a)
programatoru [utilizator], Vineri, 10 septembrie 2021, 13:50
+3/5
totul se face DOAR daca platit
nu mai exista liber arbitru, nu mai exista oameni contra sistemului, nu mai exista decat pupincuristi platiti sau anti-pupincuristi platiti
Securitatea la putere
lucky luck [utilizator], Vineri, 10 septembrie 2021, 14:08
+6/8
Bine ca au mai primit niste bani la rectificarea bugetara. Bine ca au ingropat dosarul 10 august. Bine ca trag sforile mamelucilor tip Citu si Johannis. Bine ca tin Justitia in lesa si-si numara miliardele in off shore-uri, obtinute din societati ecran.
incredibil
dekar [utilizator], Vineri, 10 septembrie 2021, 14:34
+10/12
...gandirea infantila a acestui inalt demnitar de stat se asociaza cu absenta simtului ridicolului.
PS
index [utilizator], Vineri, 10 septembrie 2021, 18:09
+3/5
...la comentariul meu:

o pereche de cercei i-ar veni de minune superman-ului cu carliontzul de par pe frunte.
Mai lipseste sa si zboara..
Tulaii doamne [anonim], Vineri, 10 septembrie 2021, 18:19
+2/4
... dc nu altfel, cel putin de pe scaunelul de premier, iar asta cat mai rapid.
Dobitocul
Ibit [utilizator], Vineri, 10 septembrie 2021, 20:14
+1/5
Vrea sa faca Romania " fum cu fum " si " liniuta cu liniuta " , dupa modelul KWI " pas cu pas " .
GHINION , Romani !
Istodor bate campii si Catu zboara
Bogdan_100 [utilizator], Vineri, 10 septembrie 2021, 20:30
-2/4
Oare care din ei e rupt de realitate?
super VACS !
acasa1284285656193 [utilizator], Vineri, 10 septembrie 2021, 20:39
+5/7
Tupeu de mitocan narcisist !!!