1 € 1 USD 4,1340luni 21 iun 2021
Versiune
Mobile
Franta, sora noastra mai mare
revo [utilizator], Joi, 10 iunie 2021, 20:28
+8/18
"4 luni cu executare", restul cu suspendare sau acasica, sa se mai joace baiatul cu arbaletele si sabiile de carton.
doar 4? :(
cristi_an [utilizator], Joi, 10 iunie 2021, 20:46
+3/17
merita vreo 10
In 24h au venit cu sentinta. Deci acum se poate.
YorkshireTerrier [utilizator], Joi, 10 iunie 2021, 21:14
-6/30
Baiatul are sange-n el! L-a pleznit pe micron, recunoaste si e mandru de fapta lui. Fara scuze prefacute. Bravo!
/////
GemstonesPig [utilizator], Joi, 10 iunie 2021, 21:25
+9/17
ce mocofan! avocatul lui trebuia sa ridice o exceptie de neconstitutionalitate sa recuze judecatorii, procurorii, sa ceara intai trecerea prin camera preliminara....hal de justitie franceza
egalitate, dar nu pt catei
Nevermind [utilizator], Joi, 10 iunie 2021, 22:31
+4/10
A dracu' de rapida condamnarea :D
sentinta in 2 zile
cristianfagadar [utilizator], Vineri, 11 iunie 2021, 6:21
+4/4
daca patea ceva similar prostul de Romania trecea anul pentru stabilirea competentei parchetului care va investiga cu celeritate lezmajesteatea
daca legea prevede 3 ani inchisoare, plus o amenda
mongolul [utilizator], Vineri, 11 iunie 2021, 8:05
+1/3
de ce i s-a dat doar jumatate? A avut circumstante atenuante? Care-s alea? Ma bucura rapiditatea sentintei (am vrea si noi ca judecatorii sa rezolve asa repede dosarele), dar este destul de delicata sentinta. Judecatorul e de acord cu punctul de vedere al inculpatului/condamnatului?
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Vineri, 11 iunie 2021, 8:30
+2/6
Abuz
sorance2000 [utilizator], Vineri, 11 iunie 2021, 9:46
+2/4
al puterii. Au vrut sa transmita un semnal populatiei. Zero toleranta pentru impotrivire la actiunile guvernamentale (cu iz de dictatura in ultima vreme).
da
Hexadanus [utilizator], Vineri, 11 iunie 2021, 11:01
+2/2
Dubla masura e la moda. Macron ia o palma peste mecla, sentinta in 2 zile - treaba merge repede.
In SUA, luni de zile de distrugere, orase incendiate, oameni agresati pe strazi, afaceri distruse, 4 miliarde de dolari pagube - nimic. Mai mult, unii politicieni se ofera sa stranga fonduri pentru plata cautiunii pentru infractori.In 6 ianuarie niste oameni intra in Capitol, lumea e ingrijorata - atac la adresa democratiei, unii senatori si reps au nevoie de psiholog.Caini si catei.