1 € 1 USD 4,1340luni 21 iun 2021
Versiune
Mobile
Drumuri judetene
ampm [utilizator], Joi, 10 iunie 2021, 19:56
-2/4
Revine tema scoatem tara din noroaie, cum zicea premierul Dancila :
https://republica.ro/viorica-dancila-zam-scos-tara-din-noroaie. De drumurile nationale se ocupa cineva?Vezi aici :https://www.youtube.com/watch?v=4e6tY8LZ45Q.
Asa arata drumul national 67B Pitesti-Dragasani-Scoarta.
Conditie ?
iondero [utilizator], Joi, 10 iunie 2021, 19:58
+6/10
Violatorii cat primesc ?
Cîțu, șef la PNL
Laura21 [utilizator], Joi, 10 iunie 2021, 20:22
0/12
Nu vă este clar unde va merge cea mai parte a banilor...de parcă sunt banii lui Cîțu...și i-a adus de la el de acasă...
Catu vrea sa fie barbat
more [utilizator], Joi, 10 iunie 2021, 20:57
-3/5
a trebuit sa zica si el ca are o conditie ..sa nu para ca nu este "tare"..... dar pt locuitorii din Bragadiu si alte nenumarate comune din tara ce o sa faci? "dezvoltatorii"de multe ori liberali mana in mana cu "dezvoltatori" psd-isti castiga dublu pe metru patrat la un bloc care este inconjurat de ape la prima ploaie.. primaru ncompetent si corupt .. deci? domnu barbat Catu? cum intervine statul cand piata este deturnata? si oamenii normali sufera? sau is prea multi dezvoltatori PNlisti ca tu sa te ocupi de drumurile din comunele care nu sunt chir mici ... dar care in mod clar nu au capacitate sa gestioneze nimic ... si inorice caz nu sunt eligibile pe fonduri europene acele drumuri ? statul nu pune sa plateasca "dezvoltatoru" ???
hehe
transpenibilus [utilizator], Joi, 10 iunie 2021, 22:39
+2/4
Nu, sunt banii aia de-i tot promitea psd ca o sa se mareasca pensiile peste 2 sau 3 ani, nu stiubsigur de unde i-au adus dragnia&dancila.
d
IonIonescuDeLaBrad [utilizator], Joi, 10 iunie 2021, 22:54
-1/3
Pomeni electorale. N-au accesat fonduri europene nu ca n-au putut sau n-au fost, ci pur si simplu fiindca sunt incompetenti si rau voitori, daca ei nu trag nimic de acolo, de ce sa se agita.

Bani gratis pentru imbunatatirea conditiilor de trai si astia nu ii acceseaza. Daca asta nu e crima la adresa poporului....ce sa mai zici.

Dar fiti sanatosi, eu n-am sa va platesc pensii, idiotilor!
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Vineri, 11 iunie 2021, 8:22
+2/2
taci si cotizeaza