1 € 1 USD 4,2570miercuri 20 oct 2021
Versiune
Mobile
Lol
mitg [utilizator], Vineri, 14 mai 2021, 0:16
+13/13
Asta e ceva chichiță, 300 in loc de 30 anuleaza sanctitatea juramantului.
sa-i mai dea...
PANA...MEA [utilizator], Vineri, 14 mai 2021, 0:21
+11/11
...inca 25 de ani pentru ca-l minte pina si pe Dumnezeu!
a luat familia lui
PrivireCritica [utilizator], Vineri, 14 mai 2021, 2:31
+7/7
ca de obicei la pesedisti, sotia, unchiul, matusa tamara.... astia sunt cei cu averi, ei sunt intretinuti sau beneficiari de donatii
Eu sunt...sunt..tu..tu? esti...el..el?
miriapod [utilizator], Vineri, 14 mai 2021, 2:35
-4/6
Asta nu mai stiu, e "greu" gramatica. Dar stiu cum arata 30 de milioane de euroi....
Eu il cred, ca doar cine.....
gigiN [utilizator], Vineri, 14 mai 2021, 5:15
+8/8
....a pomemit hot sau escroc,fie el ...minoritar,care sa jure stramb ???
Aberatia juramantului de la Antena 3
Dilematic [utilizator], Vineri, 14 mai 2021, 7:06
+11/11
luat de Mihai Gadea unui comdamnat in prima instanta la 11 ani de inchisoare cu executare pentru luare de mita, este tampenia secolului, ce se poate intampla doar in Romania !
Nu cred, ca vre-un om cu mintea intreaga, dintr-o tara civilizata, poate concepe asa ceva !!!
Practici de ev mediu in plin secol XXI !
Dilematic [utilizator], Vineri, 14 mai 2021, 7:55
+5/7
Vom incepe, oare, rejudecarea la televizor a spetelor penale judecate in tribunale ?
Aici am ajuns ?
Au împărțit hoția.
asavreau [utilizator], Vineri, 14 mai 2021, 8:13
+6/6
Așa că antena 3 au zis să-i repare imaginea șifonată lui Vanghelie. Eu cred că orice jurnalist care acum îi plânge de milă lui Vanghelie este implicat în hoțiile acestuia. Dacă jurnaliștii ar fi corecți, l-ar prezenta pe Vanghelie așa cum este-un infractor dovedit pedepsit cu 11 ani și 8 luni de pușcărie, nu o victimă inocentă.
A spus adevarul
bcsb [utilizator], Vineri, 14 mai 2021, 8:17
+5/5
Nu a luat bani, a luat euro / centi :))
pai
..13 [utilizator], Vineri, 14 mai 2021, 8:19
+5/5
Latrina in scadere de forma, imi imaginez eu, a simtit nevoia unui bust si atunci aduci penalul zilei si faci show cu el...

Nu ma mira orice se intampla la latrine.

Dar raman cu doua mici nostalgii:
- 6 ani pentru o sentinta in prima ruda - numa 6 anishori si estimez inca vreo 4 anishori pentru definitiva daca nu cumva se pregateste retrimiterea dosarului spre recercetare...
- ceasurile lui Geoana de ce au fost returnate??? neicushorule se presupune ca justitia este oarba, ca este egala in raport cu cetateni, ca nimeni nu este deasupra legii, poate chiar si surda ar trebui sa fie justitia, ca la noi cam se sopteste in casca uneori...Cum dreac se recupereaza prejudiciul???
pai de ce
nahir [utilizator], Vineri, 14 mai 2021, 10:11
+4/4
crezi ca s-a dus "garantat vanghelie" la a3?
Ce, ar fi primul "proces" judecat de televiziunea varanului (toate cu decizii de nevinovatie in favoarea hotilor)?
Spune-i direct.
asavreau [utilizator], Vineri, 14 mai 2021, 10:11
+2/2
Hoțul la hoț trage. Recte Vanghelie versus antena 3.
cred
nahir [utilizator], Vineri, 14 mai 2021, 10:16
+3/3
asta a fost singurul argument/dovada al/a lui vanghelie in timpul procesului, in favoarea sa.
Nu e primul hot prins cu mana bagata in teschereaua cu bani, adanc, pana dincolo de umar, care se jura pe Dumnezeu, parinti, copii, ca nu el e cel care a fost prins asupra faptului. "Sa mor eu daca eu eram ala. Era unu care semana cu mine. Eu dormeam linistit atunci cand s-a intamplat."