1 € 1 USD 4,0683duminică 16 mai 2021
Versiune
Mobile

si daca..
Pink Z [anonim], Marţi, 4 mai 2021, 11:31
+5/9
Si daca ai fi economisit 10 dolari in fiecare an de la inceputul universului, de la Big Bang adica, tot ai fi mai sarac decat Bill Gates :D
Regina Angliei
vladm9 [utilizator], Marţi, 4 mai 2021, 11:48
+1/1
asta e motivul pentru care Regina Anglei are mai putini bani.
Nu intereseaza pe nimeni
lasa [utilizator], Marţi, 4 mai 2021, 12:10
+3/5
Suntem in Romania 2021, nu ne intereseaza deloc ce face Bill Gates....
da ma...
liviu_ [utilizator], Marţi, 4 mai 2021, 13:19
+1/3
oamenii mai si divorteaza... asa cam... peste jumatate din cei casatoriti...
dar cand e Bill toata lumea vb.

va spun eu cateva lucruri

1 - cel mai probabil nu vom afla d c divorteaza asta pt ca nu-si spala lucrurile in public
2 - nu stiu ce procent o sa ia fiecare la partaj (desi cred ca se vor intelege amiabil), dar tot o sa fie putred de bogati
3 - astia sunt mai bogati decat multi pt ca isi vad de treaba lor si nu-i f.... grija ce fac alte persoane...
cipurile omoara
liviu_ [utilizator], Marţi, 4 mai 2021, 13:20
-2/6
5g omoara
vaccnurile omoara
bill gates ne baga cipuri in cap....

tind sa te contrazic :P
vrei sa spui ca oamenilor normali nu le pasa de ce face asta :P
are si nu prea are asa multi,
bancher [utilizator], Marţi, 4 mai 2021, 13:59
0/2
in momentul in care se va pune pe vanzari de active (mai ales din cele mobiliare) ca sa imparta averea cu nevasta, o sa vezi cum scade valoarea bursiera a activelor. Averea lui se bazeaza in principal pe detineri de actiuni la bursa (ca si Warren Buffet, Elon Musk si Jeff Bezos) iar valoarea averii e data in principal de valoarea de piata a acestor actiuni. In momentul in care te apuci sa vinzi masiv din ele, o sa vezi cum ince sa scada (adica masiv).
Ce folos sa ai toti banii din lume dar...
pakla [utilizator], Marţi, 4 mai 2021, 19:10
0/0
La ce foloseste unui om sa aiba toti bani din lume daca isi pierde sufletul !!! Si la viata lui nu poate adauga un cot !!
Cel mai bogat este cel care a strans comori vesnice , cu Hristos !

Orice Om de pe pamant care a suferit sau a murit martir pentru Hristos , e mai bogat I comparabil cu pamant eni care au bani si putrezesc !

Asa ca nul mai laudat pe I Bill Gates , ca Bill Graham este de mii de ori mai bogat or Wulbrant care a stat 15 ani in puscariile communiste !
Dupa anuntul divortului
kkciosuldelahamangia [utilizator], Marţi, 4 mai 2021, 19:50
0/0
Trezoreria SUA le-a adus celor doi camioane intregi de maruntis si s-au apucat de impartit asemeni celor doi din seria B.D., un dolar mie, un dolar tie...:)
Privitii cu atentie !
iondero [utilizator], Marţi, 4 mai 2021, 21:45
0/0
Asa infloreste prostia ....cand nu iti lipseste nimic !
,,Unde este multa minte, este si
bancher [utilizator], Miercuri, 5 mai 2021, 9:02
0/0
multa prostie" (Nicolae Iorga)