1 € 1 USD 4,1382duminică 11 apr 2021
Versiune
Mobile
Foarte bine,in sfarsit am scapat de anii 90
floriniulian [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 16:33
+24/38
Metroul din Bucuresti cred ca este cel mai mizerabil din LUME.

Si metroul din India arata mai civilizat.

Ne-a trebuit 30 de ani pentru a scoate boschetareala si maneleala din subteran.

Vai de capu nostru,suntem ultima tara din Europa la capitolul civilizatie .
'încasează bani fără drept' plangere la parchet?
Gryphus [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 16:37
+21/27
sa incasezi bani FARA DREPT inseamna ILEGAL de fapt, ar trebui sa existe o plangere penala impotriva acestei firme a sindicatului pt ca statul roman sa recupereze prejudiciul
are dreptate
Francisc 1 [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 16:40
+22/34
toata tara plateste subventie pentru functionarea metroului si radoi imparte spatii ca un rege !
cat de injurat e basescu acum
Captain Obvious [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 16:54
+20/28
dar ce bine a fost cand a daramat toate gheretele din bucuresti
Bravo Drula...
AdevaratulProfet [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 16:57
+20/32
....e ceea ce trebuie, cel mai bun de la USRPLUS pana acum...Asteptam si de la restul...Romania adevarata, responsabila si rationala, asta asteapta...Si suntem mai multi decat descreieratii de la AUR, oricat ar zbiera aia!!!
Citat din Drula
galeo [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 17:05
-23/35
"Un cartel se destructurează cu ranga"
Cât de ipocrit și populist poate suna.
totusi
domnescu [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 17:34
-3/21
unii dintre oamenii care isi castigau existenta prin ele sunt doar victime colaterale, care nu au treaba nici cu coruptia de la varf. Si-a facut si omul o afacere sa ii fie bine, a platit ce i s-a cerut, ba chiar cred ca au si curent de la Metrorex. Nu puteti sa ii tratati cu ranga pe ei
Ce populist,
xrogo [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 17:54
-14/22
suna de-a dreptul fascist, ei convingeau adversarii cu ranga!
bravo!
comentacu [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 17:59
+7/15
La cat mai multe victorii mici dar necesare pt tara...
haide domle.;)))
Foxcrawl.com [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 18:12
+12/20
mai frumos de atat nu putea spune. Bine, Drula putea spune ca un cartel se destructureaza cu kalashnikov si ai fi spus ca e...mega-populist :))))))))
Pe cand ?
Ben-Zen [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 18:26
+4/8
si eliminarea boschetarelii din intersectiile Bucurestiului?
1. Presemnalizare si semnalizare buna si
2. Instalarea de camere video... FUNCTIONALE, amenzi care sa vina automat in ghiseul.ro fara sa poata fi aranjate de smenari.
Toata lumea se intreaba de ce romanii respecta legea afara - pentru ca acolo toata lumea respecta legea. Aici toti smenarii gasesc portite si iti rad in fata.
In ceea ce priveste depasirea coloanelor ce asteapta la semafor e nenorocire. Puneti camere si dati amenzi cum scrie la carte!
"cu ranga"?
ruleoflaw [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 18:44
-9/17
ca nea ministru scrie cod juridic in conferinte de presa .... poate fi circumstantiat prin vot popular, neincredere in justitie, parlament etc .... dar daca tot a legiferat singur de ce n-a folosit el ranga si i-a trimis pe subordonatii aia?
pe aia ii compatimesc
Francisc 1 [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 18:48
+13/17
totusi trebuia sa le fi trecut pe la ureche din 2018 incoace ca nu ocupa legal spatiul....
Bravo, Drula!
Impotriva prostiei din tara [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 18:54
+13/17
Sper sa ajungi candidatul USRPLUS la presedentie in locul lui Barna!
ILEGALITATE MAXIMA
cristian.l [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 19:55
+9/13
Cum poti inchiria un spatiu care nu este proprietatea ta.
Dosar penal de obtinerea de venituri necuvenite impotriva celor care au pretins sume din inchirirerea unor gherete situate in spatii care nu se afla in proprietatea acestora.
Ce contracte de inchiriere au fost pe aceste spatii, in ce calitate s-au semnat acele spatii si cine a fost beneficiriarul real al sumelor.
De fapt acum se sterg urmele unor infractiuni daca nu se merge mai departe, nu este suficienta distrugerea acestora ci urmariti cine au fost asa zisii beneficiari.
FELICITARI DL. DRULA SI LA MAI MARE!!!
Sa nu uiti sa te iei si de primarii incompetenti pentru inceperea autostrazii Pitesti-Sibiu ca nu sunt in stare sa identifice pe cine sa desproprieze ..... dati-le termen iar daca nu respecta sa plateasca din buzunar propriu zilele de intarziere, cu interesul tarii nu ne jucam.
directoru-rangă
di livio [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 20:04
-10/18
ca deputatu-mitralieră...curat responsabil și rațional, poate fi primit în haur la orice oră, adevărat șoșok...Drulă, dăcît încă o dezamăgire, spectacol penibil care putea fi evitat
maxim la maxim
ruleoflaw [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 20:38
-3/11
deci admiteti ca se poate (construi/incepe autostrada) cu termene, amenzi, interes public etc .... daca ar trimite subordonati de partid cu rangi pt "despropiere" ... ar fi totusi prea maxim asa-i? :(
Cred că ar fi perfect normal
galeo [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 21:01
-5/7
Pentru o țară de lumea a 3-a că un director sa spargă o ușă cu ranga, iar ministrul să îl aplauze.
Radoi a fost arestat
Mihail. [utilizator], Miercuri, 7 aprilie 2021, 22:23
-4/6
Iar averea i-a fost confiscata.

In realitate, in urma contrelor dintre gruparile mafiote, numai oamenii de rand au de suferit,
Fără spații comerciale în stații metrou.
asavreau [utilizator], Joi, 8 aprilie 2021, 8:39
0/4
Prin construcție, nu au fost prevăzute spații comerciale în stațiile de metrou. Sunt improvizații care vor duce mai devreme ori mai târziu la accidente groaznice(incendii, molime, inundații, etc). În stațiile de metrou să fie numai activități necesare deservirii metroului, de acordare de prim ajutor, de pază și PSI. O expoziție de carte ori artă cred că ar fi posibilă. Spații comerciale cu produse alimentare nu pot fi pentru-că nu se pot asigura condiții igienico-sanitare nici pentru clienți, nici pentru personalul de deservire.
Poate se sesizează și Procuratura.
asavreau [utilizator], Joi, 8 aprilie 2021, 8:44
+2/4
Și văd hoția ajunsă la nivel de mafie și anchetează situația, pedepsind vinovații și da, despăgubind pe cei păcăliți de Rădoi. Despăgubirile să ser acorde din ce confiscă de la Rădoi. Ceri furați de Rădoi, au fost furați și din vina statului carte a permis escrocheria și trebuie despăgubiți.
ce are ranga cu derectoru?
di livio [utilizator], Joi, 8 aprilie 2021, 17:50
0/0
.