1 € 1 USD 3,9845joi 25 feb 2021
Versiune
Mobile
Boss
Socrate2021 [utilizator], Luni, 22 februarie 2021, 20:58
-17/37
Si cu diploma cum ramane, ca auzii ca ai plangere penala pentru fals.
Cand era PSD
Unforgiven [utilizator], Luni, 22 februarie 2021, 22:25
-17/31
Orice stangacie a oricui era candidata la proteste politice manipulate de rezist-USR si sustinute de suporterii lui Iohannis si ai partidelor de la guvernare, iar aceleasi lucruri acum sunt bagatelizate si reduse la nulitate absoluta, iar cei care sunt demisi sunt cei mai mici, nu ca nu asa ar trebui neaparat, dar ipocrizia absoluta a acestui guvern si a rezistacilor protovani care au corupt ireversibil aceasta societate o vom plati tot noi, deci ne asteapta vremuri grele cu acesta instaurare a coruptilor in fruntea statului.
E de bine
rusul.viclean [utilizator], Luni, 22 februarie 2021, 22:27
+14/26
Si lui Timmermans si lui Kovesi le-ati facut plangeri latriniste.
E de bine, boss.
Hmmm
Sah [utilizator], Luni, 22 februarie 2021, 22:30
-12/26
Am inteles; singura ''calitate'' a unora este ca nu au fost sau nu sunt in barca cercelului.
De aici inteleg ca se face o epurare pe baza de cunostinte, astept dosarele.
PS. Competenta mai conteaza?!
pana una alta
AM1981 [utilizator], Luni, 22 februarie 2021, 23:01
+9/23
https://verificat.afp.com/vlad-voiculescu-nu-si-falsificat-diploma-de-licenta-detine-o-diploma-valabila-de-la-vienna
Cam asa se intampla in Romanika !
Susufler0 [utilizator], Marţi, 23 februarie 2021, 3:19
+15/23
Aia care-si fac studiile pe bune in strainatate, in universitati recunoscute in lumea intreaga sunt reclamati de "imbujorati" cu diplome tiparite de BioTera- punct de lucru Faurei, Balti, etc !
Mat !
Susufler0 [utilizator], Marţi, 23 februarie 2021, 3:23
+10/18
Conteaza dar nu pt pesedaci care in medie, in 5 ani fac liceul , o facultate si iau si doua masterate !

PS. Dar asta dupa ce se mai coc nitel, adica dupa varsta de 30 de ani ! :))
Nu, conteaza la #rezistenti sa aibe
xrogo [utilizator], Marţi, 23 februarie 2021, 8:44
-6/14
neaparat inaintasi securisti, fara aceasta mostenire nu pot accede la functii importante!
studii
codrean [utilizator], Marţi, 23 februarie 2021, 9:05
-1/7
Hai sa tragem totusi o linie : pana la studiile medicale ! Sa fim seriosi, valoarea profesionala a unui medic ce lucreaza intr-un spital clinic nu poate fi pusa la indoiala !
hehe
transpenibilus [utilizator], Marţi, 23 februarie 2021, 9:27
+5/7
Sa AIBA nu sa aibE mirciulica. Asa se scrie in limba romana. Vezi ca la 5 greseli te da varanul securist afara...
despre
costelo999 [utilizator], Marţi, 23 februarie 2021, 9:35
-5/5
apostolesu asta in cercul cui este,?????? este rezistac????
Ce ai cu România?
asavreau [utilizator], Marţi, 23 februarie 2021, 10:33
-4/8
De cer nu-i spui corect numele? Ți-ar place să-ți spună cineva //puțulika//?
in schimb
srpc [utilizator], Marţi, 23 februarie 2021, 10:34
-3/7
cu valoarea actualului ministru ne-am edificat inca din 2016
E de la sine inteles in cazul acesta pt ca exista
Susufler0 [utilizator], Marţi, 23 februarie 2021, 10:36
+3/3
bariera rezidentiatului , dupa care vine specializarea...

PS. Eu iti vorbeam de categoria celor care practic pot sa-si cumpere bucata de carton denumita DIPLOMA iar asta ii ajuta apoi sa-si construiasca un cv cu care au usi deschise in ministere, companii ale statului, in politica !
totusi
srpc [utilizator], Marţi, 23 februarie 2021, 10:39
-2/8
de unde atata ura cu spume la "dreptaci" impotriva celor ce nu le sustin idolii?
in opinia mea, asta denota o "fericita" combinatie de rautate exacerbata si psihopatie netratata
xgroho, asa-i la voi : mulgeti Joiana ani
Susufler0 [utilizator], Marţi, 23 februarie 2021, 10:40
+3/5
ani si ani dupa ce a incetat sa mai dea lapte si daca mai scurge o picatura... va numiti fermieri ! :)))))
Sa asteptam
Ibit [utilizator], Marţi, 23 februarie 2021, 11:06
0/4
Cu mare interes momentul cand NELICENTIATUL va fi demis la randul lui pentru fals si uz de fals in acte publice .
Sa vii cu o NOTIFICARE sau INSTIINTARE in loc de diploma de absolvire a facultatii si sa o si prezinti public este o dovada de mare impertinenta dar si de nesimtire , totodata . Stilul USR - PLUS !
Corpul de control al guvernului , celelalte organe abilitate sunt oarbe si surde ?
Manager de două luni
alecu-jilavu [utilizator], Marţi, 23 februarie 2021, 11:31
0/4
Deci, să recapitulăm: E nasol să i se ceară demisia lui Vlăduț pentru că e ministru de doar două luni și nu avea când să facă ceva (bine sau rău).

În același timp, e perfect okay demiterea unui manager pus în post tot acum două luni căci e de vină pentru un incendiu pentru care Vlăduț nu e de vină pentru că-i în funcție de doar două luni.

#SeemsLegit
Ia te uita unde zacea patriotul roman ?!
Susufler0 [utilizator], Marţi, 23 februarie 2021, 11:33
+3/5
Dar de ce nu te indignezi cand citesti in presa sau auzi la tv, la radio diminutive : "Romanasii nostri scumpi care ne fac cinste la competitiile internationale si cu care ne mandrim..." ?!
Nu sunt ai Romanikii ? :))

PS. Dar tie ti-ar placea sa-ti spuna cineva // asabeau// ?
Cand demite si pe Curca, mafiotul de la INML?
MTG [utilizator], Marţi, 23 februarie 2021, 12:59
+1/1
Cand demite si pe Curca, mafiotul de la INML?

Pentru cine nu e familiarizat cu "anchetele" "autosesizarile" plangerile penale pentru malpraxis (cand un medici omoara un om se numeste malpraxis, nu crima), care dureaza ani de zile si ajung la concluzii gen - nu a avut noroc, bacteria era deja acolo (nosocomiale), etc. Cati medici din romania au fost condamnati pentru malpraxis? Aproape niciunul. Au fost cativa care au deranjat sistemul si au fost scosi rapid din joc, cu dosare fabricate. In rest? Genocid. Cine e unul din vinovati? Curca. Jos mafia din INML in frunte cu Curca!
Se vede ca totusi ai inteles ce-am
xrogo [utilizator], Marţi, 23 februarie 2021, 17:08
0/4
spus, ai un IQ acceptabil!
de acird
codrean [utilizator], Marţi, 23 februarie 2021, 17:34
0/2
Nu e medic, n-are nici o legatura cu medicina ! In cele vre-o sase luni de ministeriat sub Ciolos - ce-a cautat acolo, cine l-a pus, de ce ??? - nu avea cum sa invete ceva. Si ambitia asta prosteasca; devreme ce vaccinarile se fac printr-o institutie subordonata Premierului, de ce se tot amesteca si-l deranjeaza pe Gheorghita ? Profesionist serios, militar, eficient.
Asta da tupeu de pesedist !
Susufler0 [utilizator], Marţi, 23 februarie 2021, 19:19
0/4
Nu stii sa scrii corect si vorbesti de IQ-ul altora xgroho ?

PS. :)))))))
și când
nahir [utilizator], Marţi, 23 februarie 2021, 20:06
-1/3
erai la podea se înțelegea ce ziceai : ”nu mai da mă Tedi, nu mai da că nu mai fac.”
da măi,
nahir [utilizator], Marţi, 23 februarie 2021, 20:09
0/0
precis n-are nici bacul dat în România, ca răul ăla de Funeriu.
Boss...
bardiCristi [utilizator], Marţi, 23 februarie 2021, 21:14
0/0
Prostituatele-s pentru altceva. Atestarea diplomelor universitare UE nu cad in aria profesionala a Lovinei.
Si ce are IQ cu scrisul maestre,
xrogo [utilizator], Miercuri, 24 februarie 2021, 9:03
0/0
IQ-ul este un dat din nastere, eventual se poate sa-l cresti putin prin scolarizare, iar scrisul corect numai prin scolarizare, poate n-am atatea scoli ca si tine!