1 € 1 USD 4,1382duminică 11 apr 2021
Versiune
Mobile
bratara de identificare
GeorgeT [utilizator], Luni, 4 ianuarie 2021, 14:39
+13/13
In tarile mai putin bananiere, bratarile de identificare se pun tuturor celor internati in spital.
Lol
mitg [utilizator], Luni, 4 ianuarie 2021, 14:48
+11/11
"Facem și o anchetă administrativă să vedem dacă s-a respectat procedura"

Pai evident ca nu.
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Luni, 4 ianuarie 2021, 15:03
-3/15
cred ca asta totusi e urmarea a guvernelor trecute
Captain Obvious [utilizator], Luni, 4 ianuarie 2021, 15:16
+4/8
nu a celor 2 zile de guvernre usr la ministerul sanatatii. nu mai vrea deloc sa gandeasca neuronul ?
Să înţelegem
fokerul [utilizator], Luni, 4 ianuarie 2021, 15:29
+3/7
de aici că eşti în target-ul de piaţă al lui Garcea?
ai/na-i mortu'...
Ismail Paine de circ [utilizator], Luni, 4 ianuarie 2021, 15:34
+3/3
.. acelasi gusta are. dupa cum spunea un mare clasic in viata.
Oare cauza care e ?
imi_pasa_de_romania [utilizator], Luni, 4 ianuarie 2021, 15:40
+3/3
Iar nu a mers faxul?!
Nu cred ca-i o solutie
Luk [utilizator], Luni, 4 ianuarie 2021, 15:43
+4/4
Cadavrele celor care au murit cu Covid se livreaza familiei in saci inchisi si se transporta direct la cimitir. Decedatul e inmormantat in pijamaua de spital, daca nu ma insel.
Ar trebui o eticheta pe sac, altminteri n-ai idee pe cine duci la cimitir.
Lumea e ingrozitor de idioata, suntem ingrozitori ca natie...
Ba ma lasi
Costi888 [utilizator], Luni, 4 ianuarie 2021, 16:01
+5/9
Gata, demisia ministrului sanatatii ca nu s a respectat o procedura banala, asta in timp ce nu a trecut nici macar o luna de la investire? Mai baga o fisa.
Neuronul psd-ist...
grongobar [utilizator], Luni, 4 ianuarie 2021, 18:24
+1/1
...nu gandeste. El stie doar Dragnea-erou, Firea-eroina si statu' paralel. Paralel cu bunul simt, cu logica, cu civilizatia, cu dreptatea si legalitatea.
Eticheta pe sac...
Liros [utilizator], Luni, 4 ianuarie 2021, 19:43
+1/1
... totusi, traind in Romania, nu ai nici o garantie ca nu au fost incurcate si etichetele...
puiule