1 € 1 USD 4,0980marţi 24 nov 2020
Versiune
Mobile
-
tomlin [utilizator], Sâmbătă, 21 noiembrie 2020, 17:27
-22/28
liderul PLUS București, Vlad Voiculescu, el publicând fotografii cu aceste calendare.

A tiparit Ponta pentru tot cartierul, are si pentru marea familie de secoristi Vasile-Voiculescu.
Doamne mituește...
tddrg [utilizator], Sâmbătă, 21 noiembrie 2020, 17:27
+15/19
Sfântul Mare Mucenic Ponta și Preacuviosul Tăriceanu... Au intrat în transă mistică. Ca bunicu' săracu, fie iertat, în cele de pe urmă. Amin.
problema nu e ca le-au tiparit
doejohn [utilizator], Sâmbătă, 21 noiembrie 2020, 18:23
+7/11
Problema nu e ca le-au tiparit (exceptand faptul ca denota de ce sunt capabili). Nimeni nu are copyright pe ortodoxie. Problema e cum le distribuie.Pentru ca daca le disitribuie prin intermediul BOR, atunci e problema.
-
tomlin [utilizator], Sâmbătă, 21 noiembrie 2020, 20:28
-8/14
ce face V.V,V. ? Ce la invatat tac-su, sifoneala !
Ce sa te astepti de la Ciuma Rosie?
Marionette [utilizator], Sâmbătă, 21 noiembrie 2020, 21:48
+8/14
Te fura 4 ani si apoi iti arunca un calendar in scarba sa te mai poata fura inca 4 ani.
Cum mita electorala este ilegala faptul ca Tariceanu si Ponta mituiesc cu calendare si cu teste covid dovedeste ca au de gand sa incalce legea inca de dinainte de a fi alesi.
Borfasi batrani cu metode de furaciune din anii 90!
Ciuma Rosie!
-
tomlin [utilizator], Sâmbătă, 21 noiembrie 2020, 22:44
-9/11
v.v.v. = Vasile-Voiculescu Vlad, asta e educat sa fie sifon
Calendarul ca calendar, dar ?
democtrates [utilizator], Duminică, 22 noiembrie 2020, 7:57
+4/6
Ma intreb , dupa seria de dezvaluiri de la Realitatea TV, cine finanteaza partidul lui Ponta? Daca va uitati pe orice site, veti vedea peste tot reclame pentru Pro Romania cu chipul lui Ponta. Oare de unde are atatia bani pentru reclame ??? Mi se pare foarte dubios.
Albanezul turcit,numitul Pontache
Rescator [utilizator], Duminică, 22 noiembrie 2020, 14:38
+3/5
Mitomanul Plagiatorus are bani gârlă de la Guiță
din Serbia și din multiplele furăciuni comise,inclusiv
din ștergerea datoriei de 600 milioane de euro a
kazahilor, către Romania.Problema este, de ce
mama lui Mahomed,se dă creștin-ortodox.
Este de așteptat o poziție în legătură cu tâlhăria de
la Hollines Deniel.
Cât despre fratele lui de șmenuri,numitul
Trădiceanu -Narâșkin,acesta este creștin ortodox
din frăția Generalului Kiril.
corect
srpc [utilizator], Duminică, 22 noiembrie 2020, 15:03
-2/2
mai bine sa-ti taie veniturile ca sa cumpere armament amerloc SH, nu-i asa? votati "dreapta", va creste calitatea vietii de mama... dracului
dar penedeleaua de unde are?
srpc [utilizator], Duminică, 22 noiembrie 2020, 15:04
-3/3
aud?
mai corect...
anion [utilizator], Duminică, 22 noiembrie 2020, 15:30
+1/1
... semi-ciuma rosie!
Doua puncte
Gigi Kent [utilizator], Duminică, 22 noiembrie 2020, 16:03
-2/6
Primul - Vladut nici nu stii cat de mic incepi sa fii. Bine, nu ai fost niciodata prea mare dar pareai mai istetel. Pai cat e rau sa te cobori sa te legi de niste amarate de calendare? Ce urmeaza, pixurile cu logo de la PSD?
Al doilea - fiecare partid cu publicul lui tinta, astia de la Pro-Romania cu ortodocsii iar voi astia de la URSS+ ati putea de exemplu sa dati electoratului vostru Capitalul lui Marx cu logo-ul partidului. Cititul nu dauneaza.

(e a treia oara cand trimit acest comentariu, sunt curios de cate ori ma cenzureaza Hotnews.ro)
si ce
martel55 [utilizator], Duminică, 22 noiembrie 2020, 16:46
-1/3
il doare pe vociulesc de calendarele ortodoxe?vrea sa le interzica si pe aste alaolalta cu cresitnismul care ii sta in gat?deocamdata mai avem inca libertatea de a fi crestini si a exprima acest lucru, in ciuda presiunii constante a neomarxistilor
-
tomlin [utilizator], Duminică, 22 noiembrie 2020, 18:29
-1/3
nu esti singurul, exista un forum paralel de postari cenzurate. Daca nu erai cenzurat te chema @emil bobu, @penibilus, @impotrivamea sau @1314 !
-
tomlin [utilizator], Duminică, 22 noiembrie 2020, 19:47
+1/1
cine a finantat si iRealitatea.
Da!
Gigi Kent [utilizator], Duminică, 22 noiembrie 2020, 22:41
-1/3
Nu mai ai voie sa te inchini la Dumnezeu si sa apartini religiei crestine, poti doar apartine cultului #rezist care se inchina la Kovesi si are ca religie anticoruptia. E simplu!