1 € 1 USD 4,3614sâmbătă 22 ian 2022
Versiune
Mobile
Aşa le trebuie
fokerul [utilizator], Marţi, 17 noiembrie 2020, 11:39
+8/8
dacă n-au avut şi ei un gardian bătrânel să-i păzească
Bine ati revenit!
methalman [utilizator], Marţi, 17 noiembrie 2020, 12:06
+10/10
Asta e semnul ca ni s-au intors valorile in tara. Aduc cu ei know how-ul din vest.
de banii astia
Captain Obvious [utilizator], Marţi, 17 noiembrie 2020, 12:19
+5/5
isi face campanie si apoi fura milioane
Daca biletul era corect gramatical
feroviarul123 [utilizator], Marţi, 17 noiembrie 2020, 12:27
+10/10
Numărul de suspecți este relativ mic. Daca era scris cu Vreau to-ti bistari ca alfel dai de dreaku!!!! ma tem ca politia este neputincioasa. Sau poate era semnat.
Daca se dau telefoane si se intervie de la
bancher [utilizator], Marţi, 17 noiembrie 2020, 12:38
+2/2
conducerea de sus, sau se intervine pe ordin politic, hotii vor fi prinsi. Doar asa politia isi face datoria. In rest nu se baga...eu am fost pacalit de o firma de vanzari on-line prin luna iunie, am facut 2 reclamatii la politie, cu copii dupa factura firmei si dupa extrasul de cont prin care dovedeam ca am platit banii, iar politia nici macar nu s-a deranjat sa imi raspunda la reclamati (daramite sa se duca peste firma in control).
Halal militie avem.
multe firme au renuntat la portari si paznici
bancher [utilizator], Marţi, 17 noiembrie 2020, 12:39
+1/1
Ma duc cu masina la revizie si sunt obligat sa ajung la ei pana in ora 5, ptr ca apoi pleaca si nici portar nu mai au sa ii las cheile si masina (cum faceam inainte).
jafurile astea de 2 lei sunt anuntate
Mary80 [utilizator], Marţi, 17 noiembrie 2020, 13:07
+3/5
cu surle si trambite. Jafurile facute civilizat, "curat", online, de miliarde, prin paradisuri fiscale, sunt trecute cu vederea
Dacă scria aşa în bilet,
fokerul [utilizator], Marţi, 17 noiembrie 2020, 13:50
+2/4
atunci hoţul poate fi chiar poliţist
Incearca OPC
feroviarul123 [utilizator], Marţi, 17 noiembrie 2020, 15:13
+1/3
Ai mai multe șanse sa le dea o amenda și sa-i oblige să-ți dea banii înapoi.
Asta e banc?
LiviuX [utilizator], Marţi, 17 noiembrie 2020, 17:48
0/0
Cum se poate asa ceva in secolul 21? Ce sisteme de protectie au personalul bancii, ce sisteme de securitate? Ca din cate se vede nici macar nu avea pistol, ci cutit... Apoi, auzi: "apel la 112". Deci nimeni nu a actionat alarma decat foarte tarziu! Unde erau butoanele de alarma, la vecini? Si de ce au casierii multi bani in casa? In alte parti si daca vrei mai mult de $200 de aduc din spate (deci implicand mai multe persoane si verificari si evident nu personal, ci automat).