1 € 1 USD 4,3296marţi 18 ian 2022
Versiune
Mobile
renumarati la 1
maiorulmura [utilizator], Luni, 5 octombrie 2020, 0:20
+18/26
si o sa aflati adevarul. sondajele au fost bune, tudorache si gasca lui au furat 5000 de voturi
La cate..
vladzy [utilizator], Luni, 5 octombrie 2020, 0:26
+28/30
La cate am indurat in ultimii 4 ani, vom indura si acest ultim circ marca PSD...
Hmmm
Sah [utilizator], Luni, 5 octombrie 2020, 0:45
-39/43
Guvernul a organizat alegerile, asa ca pnl/usr au fraudat!
Sa raspunda penal, desi imi este teama pentru ca ei si-au subordonat ''justitia''!
ok
imi_pasa_de_romania [utilizator], Luni, 5 octombrie 2020, 2:00
+6/8
Deci cine nu are putere si influenta a furat, inteleg corect? Si in plus, sa inteleg ca USR a fraudat faptul ca la S1 Clotilde avea mii de voturi in fata lui Tudorache, dar a doua zi au aparut brusc vreo 1000-2000 de voturi, fix cat s-o bata. Deci frauda USR este ca a doua zi PSD a avut mai multe voturi in S1.

Inteleg corect cele 2 puncte? Daca da, logica voastra este exceptionala. Lipsa de ratiune, consecventa, logica, sens ma face sa rad si sa imi fie simultan mila de voi.

Desigur, am asteptari minimale de la electoratul PSD, dar chiar si asa, sunt unii dintre voi care mai aduc argumente persistente (de obicei xrogo, restul mai putin). Oricum, pe tine te trec pe lista cu "haz" ca sa stiu sa dau cautare dupa comentariile tale cand am chef sa fiu bine dispus cu un ceva haios si cu non-sens.

Iti multumesc pentru doza de haz inainte de culcare. Seara buna!
Pai ce zicea Firea dupa exit-poll-uri?
Sparafucile [utilizator], Luni, 5 octombrie 2020, 6:23
+7/7
Nu zicea ea ca exit-poll-urile nu sunt decit niste prapadite de sondaje , fara valoare si ca trebuie sa asteptam numararea voturilor? Era foarte zimbitoare si increzatoare in numararea voturilor. Uite ca s-au numarat. Si acum ne ameninta cu procuratura?
rea
piticu_enigmatic [utilizator], Luni, 5 octombrie 2020, 6:24
+6/8
femeia asta. Nu lasa nimic pana nu are dreptate pana nu invinge rupe tot in jur. Poate nu pare da a afectat-o rau de tot ca a pierdut. Ea singura spune aca voia sa dea cu pantofii in tv va dati seama ce discutii avea cu Pandele si ce era in casa la ei cand il vedea pe Nicusor. De-aia Basescu a zis ca n-o iarta pentru ce i-a facut si bine face. Femeia e rea ambitioasa si ingamfata si asa era de cand avea emisiune la A3.
Nu te lasa Firuto . . . . .
Vali Cel Batran [utilizator], Luni, 5 octombrie 2020, 6:29
+8/8
. . . . da-ne munitie pentru va alunga total la parlamentare in care scap faceti acum cat mai mult circ si demonstartii de prostie! Hai ca se paote! Fii proasta pana la moarte!
Marile femei ale lumii
John M. [utilizator], Luni, 5 octombrie 2020, 6:49
+6/6
cand au pierdut alegerile au declarat ca se dedica scrierii de memorii, calatoriilor sau predarii unui curs la universitate (Thatcher, Albright, Kirkpatrick, Rice). Se pregateste Merkel.
Ce credeti ca i s-ar potivi acestei chivute de Voluntari?!
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Luni, 5 octombrie 2020, 7:40
+6/6
Tanti firea
Costi888 [utilizator], Luni, 5 octombrie 2020, 7:44
+2/4
Sa se duca linistita ca nu i duce nimeni lipsa.
Cu "cariera" ei politica la podea
ipolitic [utilizator], Luni, 5 octombrie 2020, 8:19
+5/5
ar trebui sa se adreseze si linoleului, gresiei..ei sunt mai receptivi ca parchetul.
Trage de timp
PowerIon [utilizator], Luni, 5 octombrie 2020, 8:46
+6/6
crede, ca poate sa musamalizeze dezastrul din primarie.
*Draga* noastră Firuța Șmenarovna,
Rescator [utilizator], Luni, 5 octombrie 2020, 8:52
+7/7
În calitatea de bolșevică de rit stalinist ar fi trebuit
să știi istoria și *isprăvile* PCR,respectiv actele de
trădare a țării,iar din 1946 măsluirea și furtul grosolan al tuturor alegerilor,inclusiv al celor din
20-20(cum ar zice Veorica).Este cazul să dispari din
viața publică măcar o vreme,să mai uite lumea
minciunile și gulgutele revărsate zilnic pe Latrina 3
și Guiță TV,ambele fiind filiale Sputnik.
Stie Voluntareasa ceva de Parchet
un domn [utilizator], Luni, 5 octombrie 2020, 9:02
+4/4
Insa Parchetul vine la ea acasa
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Luni, 5 octombrie 2020, 9:07
+3/3
Sa bucurat degeaba Pandele.
asavreau [utilizator], Luni, 5 octombrie 2020, 9:11
+3/3
Că va sta Firea cuminte acasă.Nu-și părăsește ușor Gabi Firea cuibușorul de nebunii!.S-a simțit bine cu Vanghelie prin boscheții din Cișmigiu și cât mai este vremea bună se mai distrează.
fierea
nahir [utilizator], Luni, 5 octombrie 2020, 10:16
+4/4
nu mai are acces la banii primăriei ca să dea în judecată pentru problemele ei personale, ca până acum.
Nu are nici dovezi, toate procesele verbale fiind semnate în original de toată lumea, fără obiecțiuni. Așa că, nu face decât circ.
Eu îi propun să aștepte liniștită rezultatul auditului, cu valiza de lemn pregătită pentru ”cazarea la beciul domnesc”.
Hmmm
Sah [utilizator], Luni, 5 octombrie 2020, 10:37
-4/4
Cred ca daca ai astepatari minimale referitoare la tine, asteptarile iti sunt satisfacute! ;)
Pe puncte, ca ai probleme de intelegere:
-in prima zi, dupa numaratoarea paralele, nici nu stii ce este si cu se face, Tudorache avea sute de voturi in plus.
Sondajele exit poll nu inseamna nimic, ele se fac uneori ca sa se poata fura si sa aiba ''justificare'' la rezultatul masluit!
-a doua zi, noapte ca hotii, doi useristi si un procuror hastagist, au intrat sa au manipulat saci cu voturi.
Nu e existat un proces verbal care sa explice actiunea, apoi procurorul hastagist cand a vazut ca s-a aflat s-a declarat bolnav de covid!
Intre timp Clotilde a scris o multime de prostii pe fb care se bateau cap in cap, iar la conferinta de presa, Barna a contrazis ce scria noaptea Clotilde!
Stiu ca este greu sa urmaresti adevarul, mai ales cand citesti numai memeuri...;)
PS. Cum se face ca se renumara peste tot unde vrea pnl/usr, chiar daca nu am vazut nicio dovada, iar unde sunt dovezi de frauda nu se renumara?
alegeri castigate prin manipulare si frauda
snowflake [utilizator], Luni, 5 octombrie 2020, 11:27
+2/2
Pai gabitza asa se pregatea sa castige alegerile:
„Eu am spus că aceste alegeri dacă vor fi câştigate nu vor fi prin cinste, corectitudine şi prin valoarea candidaţilor, ci prin foarte multă manipulare şi posibil prin fraudă”
Dumneavoastra
Rebecka [utilizator], Luni, 5 octombrie 2020, 12:49
0/0
credeti ca Pandele a reusit sa scoata macar un cuvintel?De frica gurii ei si a pagubelor pe care era sa le faca,bietul s-o fi ascuns in ungherul cel mai intunecat blestemand ziua in care a cunoscut-o.......De!Ce sa-ti fac,tata :acum taci si sapa!
Stimate domn,
Rebecka [utilizator], Luni, 5 octombrie 2020, 13:07
0/0
cel mai bine i s-ar potrivi sa dea lectii de morala,bunapurtate,cinste,respect bunacuviinta la Targsor...Asta atata timp cat le invata si ea temeinic,fiindca acasa in familia ei din Bacau notiunile astea lipseau cu desavarsire.Iesind din mediul familial,a prins si ea oarece spoiala......Spoiala care nici nu a apucat sa se usuce si s-a si spalat ...Nemtii au un proverb:,,Was Hänschen nicht lernt,lernt Hans nimmermehr``!(in traducere aproximativa,,Ce nu a invatat IONUT,nu va invata ION niciodata``O zi buna va doresc.