1 € 1 USD 4,3085luni 06 iul 2020
Versiune
Mobile
Asa,
PetricaGhezea [utilizator], Luni, 29 iunie 2020, 20:03
-5/25
Inchidet-ti afacerile privatilor,va mai plateste voua Sulea Spataru taxe si impozite pentru salariile voastre nesimtite
Da
Gabr [utilizator], Luni, 29 iunie 2020, 20:06
-2/14
Rușineeee...
S
Gabr [utilizator], Luni, 29 iunie 2020, 20:13
-3/17
Alegeri garantat sub 20% după toate deciziile luate...
adica
DanIonita1 [anonim], Luni, 29 iunie 2020, 21:50
+2/20
afaceri private unde pe patroni ii doare in pix de orice regula. Pun masa langa masa si organizeaza petreceri sa stea toti bot in bot ca sa iasa consumatia mai mare? Aceste afaceri da, merita inchise secunda 2. Iar respectivii patroni, care calca la propriu pe cadavre, merita sa ramana fara afacere.
Si daca
Adrian1 [utilizator], Luni, 29 iunie 2020, 22:04
0/14
Si daca se murea cu zecile de mii ca in Italia, Spania si UK, ce mai ziceai?
Doar nu ai vrea sa lase totul fara restrictii
Seby30 [utilizator], Luni, 29 iunie 2020, 22:16
+2/16
in conditiile in care oamenii sunt iresponsabili. Romanul nu respecta nicio regula pana nu-i ars la buzunar.
Da, sigur
Seby30 [utilizator], Luni, 29 iunie 2020, 22:17
+3/13
Ar trebui sa ne lase liberi, la terase, restaurante, vacante. Ai vazut ce fac unii la mare? Vom ajunge pe locul 1 in Europa. vom fi Italia la patrat....la numarul de infectii.Ca la altceve nu suntem buni, numai la aspectele negative.
Stare de urgenta si amenzi!
Seby30 [utilizator], Luni, 29 iunie 2020, 22:19
+3/17
Doar asta ne mai poate salva in fata unei epidemii care ne va distruge complet. Oamenii nu inteleg, nu respecta nici regulile elementare de igiena, nimic. Se prefac ca nu exista virusul. Chiar un medic italian a spus ca asa ceva nu a mai vazut nicaieri. Vom ajunge Italia la patrat....mare pacat.
hehe
transpenibilus [utilizator], Luni, 29 iunie 2020, 22:27
-5/11
Probabil glumesti, PSD nu ia nici 6% la alegeri, garantat.

20% o sa fie visul umed al ciolacilor de peste 12 ani..
Amenzi si sanctiuni...
justin puscasu [utilizator], Luni, 29 iunie 2020, 22:31
-3/13
asta e tot ce pot!
Incepe hacuiala finala
Dalinar [utilizator], Luni, 29 iunie 2020, 22:39
-2/8
Coada la cazan final level
Z
Gabr [utilizator], Luni, 29 iunie 2020, 23:30
0/12
Visați numai amenzi, restricții, zeci și sute de mii de cazuri, ușor ușor ca au fost specialiști care au zis ca o sa avem zeci de mii de cazuri prin Aprilie și Mai și unde sunt?? Doar panica.
Am prieteni asistenți medicali și stau prin spitale goale.
Deja exagerați cu lockdown, amenzi usturătoare, Italia la pătrat și alte aberații.
Dar Remdesivirul din spitale crezi că e gratis?
Nyk1 [utilizator], Luni, 29 iunie 2020, 23:50
+5/13
Află că e 400 dolari fiola. Probabil câteva fiole vor fi necesare pentru tratamentul unui bolnav de COVID în stare gravă, combinat cu dexametazonă (ieftin) și tocilizumab (anticorp monoclonal SCUMP, prețul de plecare este 1000 dolari doza!).

Eu nu sunt de acord să fie nevoie să se plătească din taxele mele astfel de tratamente exotice și scumpe, doar pentru că un patronaș șmecheraș nu respectă regulile. Mai bine să-i fie închisă prăvălia și să se ocupe cu alceva!
asa ziceau si sefii de la Colectiv!
kingdavidhotel(banat pentru adevar?) [utilizator], Luni, 29 iunie 2020, 23:53
+5/11
si uite ce-a iesit!
Vine 4th of July
Namaste! [utilizator], Marţi, 30 iunie 2020, 0:07
+1/5
se intelege, âhâm...
Hmmm
Sah [utilizator], Marţi, 30 iunie 2020, 3:12
+2/8
Asa vor face si cu restaurantul unde domnul Ruj a facut paranghelia cu 100 de invitati?
Sau pentru pnl nu exista virusul, ci numai pentru prostime?
Saraci dar sanatosi
Victtor [utilizator], Marţi, 30 iunie 2020, 8:54
+1/5
Oamenii speriati de boala aleg sanatatea in locul prosperitatii economice.
Ei erau deranjati de firmele detinute de privati si acum au ocazia sa se bucure de inchiderea acestora.
asta
costelo999 [utilizator], Marţi, 30 iunie 2020, 11:52
+1/3
e tot ce trebuie
citeste
costelo999 [utilizator], Marţi, 30 iunie 2020, 11:53
+1/1
oe fb, daca vrei sa te documentezi, acolo gasesti tot si pe intelesul tau, cu cuvintele tale.
oricum
costelo999 [utilizator], Marţi, 30 iunie 2020, 11:56
+3/3
nu plateau, faceau evaziune, iar taxele si impozitele aferente lor erau prea mici, numai gura este de ei, astia din horeca, altii au deschis deja, si se respecta regulile, functioneaza bine mersi,
aceeasi placa
costelo999 [utilizator], Marţi, 30 iunie 2020, 14:56
+1/1
schimba placa, ai ramas prins in chestii vechi.
Privații care-și bat joc de sănătatea publică...
Nyk1 [utilizator], Marţi, 30 iunie 2020, 18:30
+1/1
...n-au decât să închidă! Ne fac un bine tuturor!