1 € 1 USD 4,0751joi 06 aug 2020
Versiune
Mobile
Viespea de Voluntari
un domn [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 8:48
+34/48
Va fi trecută in Wiki : praduitoare a 400 milioane euro din bani publici fără sa se vadă pe ce ! Huiduită in Iunie 2018 pe Arena Naționala TREBUIE huiduită la fel in 2020 !
Podul Ciurel ....
kralizec [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 8:48
+25/35
este un monument al prostiei.
O constructie care nu duce nicaieri si nici nu o sa duca nicaieri curand.
Strapungerea in centura orasului (inca o capodopera ratata) este o iluzie fara sanse de realizare.
A inceput campania electorala si nu stiu eu,
xrogo [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 8:56
-44/58
vad ca atacurile impotriva lui Firea se intetesc, lasa ca vine Nicusor Dan, se mai scobeste oleaca in nas si gaseste solutiile pentru toate problemele Bucurestiului!
4 ani cu Firea la Primaria Capitalei....
nlln [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 9:01
+35/47
un esec TOTAL , un nesfarsit spectacol de prost gust si incompetenta, promovarea intereselor financiare/ politice in favoarea grupului din care provine , cheltuieli al caror singur scop a fost continuarea promovarii propriei imagini( insipida ca om politic, remarcata doar prin tupeu si un oarecare debit verbal).

Un primar care se asorteaza cu restul grupului vocal( mahala) din PSD ALDE Pro Romania ( Olguta, Dancila, Doina P, Weber, Ciolacu, Tariceanu, etc).

Un primar a carui singura viziune administrativa este limitata la plantarea de panselute, iepurasi de Pasti sau instalatii de Craciun( cele de anul trecut fiind de un prost gust desavarsit).

Plus cateva excursii , statui fara noima si descoperirea catorva tevi in ideea ca odata se vor apuca sa repare ceva.

Bucurestiul este cea mai neingrijita capitala din Europa si pentru a constata acest lucru nu trebuie sa traiesti acolo in fiecare zi.
43 de milioane de euro (fara TVA)
Susufler0 [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 9:01
+8/40
costa 100 de troleibuze de fabricatie turceasca ?!!!!


PS. 4,3 milioane euro, un troleu ?????
Ce a facut?
Bradisor [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 9:03
+32/44
In principal a dat din clanta ca asta ii este meseria si a ttocat banii prin firmelle municipale,spectacole si decoratiuni scumpe,reclame la tv ,pomeni electorale ,sinecuri etc
///
GemstonePig [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 9:04
+31/41
Gabriela Firea este produsul a 30 de ani de selectie naturala a politicienilor. Tupeista, ipocrita, fatarnica, mediocra, razbunatoare, inconjurata de o intreaga fauna de pile relatii cunostinte rasplatite cu sinecuri platite regeste din bugetul primariei formeaza cel mai toxic mediu pentru Bucuresti
Votul contează
Ochii_pe_voi [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 9:17
+18/38
Va fi judecată la urne. Capitala Roșie (București) are primarii pe care îi merită.
A sifonat minim
deville2010 [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 9:19
+27/35
25% catre mafia din Voluntari. Vedeti acum de ce este in stare gibonul de Badulescu pentru cateva firimituri de la Firea?
Nu, nu asta ramane
Astazi [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 10:00
+32/36
dupa firea, ci coruptia generalizata ridicata la rang de politica legitimata de stat, o gaura imensa in buget si hidoasa fata a minciunii cu zambetul pe fatza si gura la cele sfinte. Asta ramane, stimati redactori, restul nu este nici macar "political correcteness".
Reclama lui Firea e exasperanta
jorj_bv [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 10:05
+24/34
De ce trebuie sa afle o țară întreagă de programele majoritatea inutile susținute de primăria capitalei din banii proștilor care plătesc taxe și nu se aleg cu nimic ? Dinți drepți și ochelari de fițe, fertilizare in-vitro deși sunt pline orfelinatele de copii abandonați. Excursii și pelerinaje pe modelul Pandele.
cel mai slab primar, mai slab decat Oprescu
TrueBlue [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 10:06
+25/35
Multe din principalele artere necesita reparatii la imbracamintea asfaltica. Deja am inceput sa ocolim gropi si canale. Marcajele rutiere sunt de slaba calitate sau inexistente. Exista probabil o politica de a reface marcajele doar prin anumite parti astfel incat sa nu se poata spune ca nu aceste marcaje nu exista de loc. Semafoarele poate ca sunt "inteligente" dar unda verde nu exista. STB se va desfiinta, primaria fiind cu ochii pe terenurile ocupate de aceasta companie.
lipsese poza cu Catedrala Neamului,
Gridanul [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 10:19
+15/25
cu acoperisul aurit in care pe care Firea l-a subventionat

mai lipsesc si suprafetele de parc la preluarea mandatului si suprafetele de park acum cand ne bucuram ca se termina mandatul doamnei !
esti multumit?
andimi [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 10:19
+24/38
daca esti multumit de madam Firea si sleahta ei de psd-isti mahalagii din CG atunci voteaza cu ei in continuare?!!
tu ești
nahir [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 10:55
+24/38
încă năuc, la podea.
fierea nu are ce să înceapă pt. că ea a fost veșnic în campanie electorală. Mitocanul ei de vicepreședinte poate să-ți confirme.
Ai mai
sipu [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 11:54
+7/15
programat un meci !!!? .........................
hehe
transpenibilus [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 11:54
+14/30
Mirciulica, numara pana la 5 si-ti explica Profesorul Voiculescu, adica securistul Felix. Nu te lasa, mirciulica, tine-o tot asa. Esti cel mai funny sclav latrinist.
Firea e milionară
mr_mojo [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 11:55
+18/24
Asta a făcut in timp ce noi așteptam soluții de la căpșorul ei blond.
Nu știu cine e mai prost totuși: noi că vrem soluții de la ea sau ea care a șmecherit un oraș întreg să o voteze să facă nimic 4 ani pe banii noștri.
hehe
transpenibilus [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 11:56
+1/19
Ochii pe ceasuri, romani, ca e aici postacul rusnac ochii_ pe_voi.
PSD va fi scos in afara legii si desfiintat!
#NUscapati
doar 250.000 de oameni au votat-o din 2 mil
Kivek [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 11:59
+32/46
e penibil ca o blonda venita in Buc din ceva sat din Vrancea, ajunsa servitoarea PSD la Antena 3 sa fie votata primar al capitalei Romaniei de doar 250.000 de oameni

eu daca eram Bucurestean m-as fi simtit rusinat sa nu fi mers la vot
La asta ma gandeam si eu.
sipu [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 12:03
+18/28
Primar mai prost decat Oprescu nu se poate !!! , si a venit ”imparateasa” de voluntari care il eclipseaza” pe Oprescu in PROSTIE , VICLENIE , RAUTATE , HOTIE ...... samd . Este mult sub ”stadardul” lui Oprescu .
Nu a avut destul timp la dispozitie
Futurist Irefutabil [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 12:06
-6/24
Mai are nevoie de un mandat. Veti vedea atunci.
430.000 EUR
luxian [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 12:13
+15/27
Cum poti sa calculezi gresit si sa primesti si aprecieri pentru asta?
3 ani
g01an [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 12:31
+14/24
in primii 3 ani ne-a tinut ca prostii. iar pe final s-a apucat de cateva proiecte la misto ca sa nu creada lumea ca n-a facut chiar nimic. sa nu creada cineva ca nu se observa.

a continuat unele proiecte incepute de altii, ar trebui sa fim impresionati de asta? in justitie, primaria a fost facuta praf si a mai avut si tupeul sa nu puna in aplicare unele decizii de minim bun simt.

in rest este bine ca a tocat banii pe tot felul de festivaluri si evenimente, exact asta avem nevoie. cateva proiecte majore si de maxim impact cu bani europeni? nu, nimic? au raie... nu sunt buni banii aia. oamenii ei erau prea preocupati sa dea tunuri imobiliare ca sa mai poata pregati proiecte.
Firea noastra candidat,
Futurist Irefutabil [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 12:42
-5/17
Sa’nceapa ce-a terminat!
Pregătiți-vă pastilele de ficat
Lovercraft [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 12:43
-19/41
pentru toamnă, pentru că va fi votată din nou
Cum ce a
Costi888 [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 12:45
+13/23
Facut cu 4 mld? A luat niste rable de autocare, a bagat bani in companiile municipale fantoma, a platit subventii si magarii.. si cam atat. Mai trebuia sa faca ceva?
Sincer
Costi888 [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 12:49
+15/27
Nu stiu ce o sa faca Nicusor, dar am vazut ce a facut Firea. Adica nimic. Sa fii primarul unui oras cu un buget atat de urias si sa nu faci nimic, absolut nimic, te descalifica indiferent de ce contracandidat ai la urmatoarele alegeri
Cam asa fac postacii galbeni, citesc
xrogo [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 12:56
-10/26
titlul si-si dau plusuri intr-o veselie, logica e partea lor slaba
Nu sunt bucurestean, am facut
xrogo [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 12:58
-20/30
facultatea in capitala si ma-m saturat de ea in cei 5 ani, deci n-am votat-o si nu am s-o votez, bucurestenii au votat-o!
sa nu uitam
martel55 [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 13:36
+7/13
totusi ca
- la Piata Sudului pasajul a fost recpetionat desi nu a iesit conform proiectului, ca urmare troleibuzele din zona nu mai pot intoarce la Piata Sudlui 973,74,77 erau liniile crae intoreceau acolo), si in consecinta plimba aer pana la Piata unirii in timp ce intervalul de succedare s-a marit smenificativ scaznd capacitatea de transport pe segmentele cele mai solicitate din cartierul Berceni
- pe str Fabrica de Glucoza trotuarele sunt facute in bataie de joc, foarte inguste si cu stalpi in mijloc, rusinos pentru o lucrare facuta de la zero
- la pasajul Domana ghica proiectul a fost facut fara cap, punand in pericol consturirea viitoarei linii de tramvai pe inelul median intre Pipera si Berceni, iar solutia gasita in ultimul moment, linie de tramvai comuna cu o banda de circulatie pe pasaj pentru ca proiectul a fost prost facut nu va duce decat la ambuteiaje pentru tramvaie
Si de ce te f... grija?
Cataleya [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 13:47
+14/28
???
Hahaha... Ai dreptate !
Susufler0 [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 14:46
+5/13
Scuze !

PS. Cu ocazia asta insa, @ luxian ai putut sa constati nu doar ca sunt cativa carora nu le-a placut matematica ci, mai grav, mult mai grav, ca sunt destui carora nu le place nici adevarul !

PPS. O zi buna ! :)
@xgroho:
Susufler0 [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 14:58
+8/16
de ce maculezi tu mereu genuinitatea fiecarui comentator care se hotaraste sa comunice si incepi sa transmiti semnale pervertite de mintea ta care nu mai poate functiona decat in niste parametrii primitivi precum "ala-i de-o culoare iacceptabila? Ghideaza-te dupa alte culori... eventual dupa culoarea rosie !" :))))))
semafoare
toxx [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 15:02
+13/19
pe surse, de la un prieten care lucreaza la CMTIB:
- s-au dat bani grei pt digitalizarea semafoarelor, dar... echipamentul 3G si GPS-ul pt time sync sunt sub carcasa de metal a semaforului, hence no signal (cusca lui faraday)

cam aici i-a dus capul pe incompetenti... nu va mai spun de reteaua IT de la politia locala, care are in toate locatiile cel putin un set de camere stradale cu ip-urile 192.168.0.1/24 , cand au vrut sa le transporte la sediul central am constatat ca au conflict cu vreo 3 locatii din S2, S4 si S6... Nu a existat niciun plan , niciun forecasting pe reteaua de camere video, NIMIC. N-au facut macar nici estimarea de banda, voiau sa transmita full hd de pe camere cu un link de retea (nu internet) in 100mbps... Eu care lucrez la privat de 20+ de ani, i-am taxat pt o interventie la arena nationala, si nu le-a placut pretul dar aveau nevoie. parca imi vine sa donez din banii aia unor oameni care au nevoie de ei.

Unii din ei au intentii bune, dar sunt foarte foarte foarte prosti, in sensul ca nu au skill in nimic iar altii sunt inradacinati in sistemul comunist, tot ce spun ei e bine, daca deschizi gura se comporta ca badulescu ala...
Da, de vreo cateva zeci de mii de pesedaci
Susufler0 [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 15:46
+17/31
Va fi insa insuficient !

PS. E cazul sa va faceti voi provizii de pastile : de cap... de ficat... de inima... :)))))))
Da' rau de tot te...
Susufler0 [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 15:50
+14/24
PS. Apropo, sper ca n-ai facut filologie la Spiru : "ma-m" :)))
Bucureștiul arată dezastruos!
nick24 [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 15:54
+9/13
“ consolidarea clădirilor și reabilitarea fațadelor clădirilor dărăpănate. După ce în 20 de ani s-au consolidat 20 de clădiri, în cei 4 ani de mandat s-au finalizat lucrările de consolidare la 10 clădiri cu risc seismic, alte 10 sunt în șantier, s-au reabilitat fațadele a 8 clădiri din centrul orașului, iar alte 4 sunt în lucru.”

A reabilitat fațadele a 8 (opt) clădiri!!! De râsul curcii!
Mai are de terminat până la Euro 2021 încă 5992 fațade din zona centrală...
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 16:01
+8/14
lol
Georgiana1995 [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 16:13
-13/17
ma uit cu milă la corporatistii pe biciclete,care "vrea sa schimbe ceva",saracii,ei inca trebuie sa invete ca traiesc in România
ff
Georgiana1995 [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 16:14
-14/22
foarte multumit,o sa votam cu dansa,decat peneleu,mai bine cu pesedeu
Eu stau
Alexa.99. [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 16:19
+11/19
in Militari. La blocul meu canalizarea s-a infundat pentru ca vecinii au aruncat in wc toate mizeriile posibile si imposibile, inclusiv carpe si flori. Si asa se tot repeta, desi li se spune sa nu mai faca asta. In multe blocuri din Bucuresti e situatia asta. Se arunca pe ghena gunoi direct din galeti, fara sac menajer, se imprastie 10 etaje, se descompune pe tobogan si se umplu blocurile cu gandaci. De ce? Pentru ca oamenii de calitate buna au plecat din orasul asta si i-au inlocuit tot felul de decerebrati veniti de la wc in fundul curtii. Asa a ajuns Firea primar si orasul asta se duce de rapa complet. Prin calitatea indoielnica a celor care s-au trezit bucuresteni.
Te inseli....
Cataleya [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 16:20
+15/19
...cand spui ca Firea n-a facut nimic cu miliardele alea.
A facut chiar foarte mult, numai ca nu pt Bucuresti/bucuresteni, ci doar pt cei 1% care dirijeaza afacerile Bucurestiului si ale Romaniei.
Te inseli....
Cataleya [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 16:20
+5/9
...cand spui ca Firea n-a facut nimic cu miliardele alea.
A facut chiar foarte mult, numai ca nu pt Bucuresti/bucuresteni, ci doar pt cei 1% care dirijeaza afacerile Bucurestiului si ale Romaniei.
Hai ca l-ai luat cam tare
persuasiv [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 17:09
+3/7
trebuia ceva mai simplu,ca sa priceapa mai usor.Acum are lectura pentru 3-4 ore.
De la ''inaltimea lu' bemveu' ''
persuasiv [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 17:12
+7/9
te uiti???
Ca sa se mire prostii,
xrogo [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 17:34
-5/15
de aia!
De, viteza la tastare,
xrogo [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 17:35
-6/14
se mai intampla si la case mai mari, ai gasit cuiul lui Pepelea!
Sa te intreb si eu ce
xrogo [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 17:37
-4/8
scoala ai facut?
Bucuresti
rares.d [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 18:07
+12/18
Bucurestenii "este "smecheri, nu le pasa cine-i fura.
Mai frumos in Mamaia sau Valea Prahovei sau oriunde altundeva, doar nu in cabina de vot. Isi merita orasul
pasajul Nicolae Grigorescu 95%?..
pehash [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 18:48
+7/9
Doar ca strada Iuliu Hateganu arata fix ca acum 30 de ani, are o banda pe sens (pe alocuri chiar mai putin..), se circula pe ea cu 10km/h (5km/h cand ploua) si se termina intr-o intersectie nesemaforizata.

Deci "strapungerea" este neterminata. Degeaba treci podul cu 2 benzi pe sens la 50-60km/h ca se gatuie imediat traficul la capatul podului.
Mircea Badea Chiar El
un domn [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 20:53
+9/15
Neam de Balta Alba
omu pe scuter
di livio [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 21:19
-1/3
ce-i zice omu pe scuter lu Bădulescu,conform CTP...lăsați-i și pă ăștia să mintă că pe ei îi alegem...articolu ăsta a avut cele mai interesante comentarii din partea cititorilor Hotnews, cu mult umor, am rîs ca la TNR...rîsu-i sănătos sperie covidu
lol
Georgiana1995 [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 21:23
-3/7
munceste si ia o masina,saracule,nu mai umbla cu cicicleta,ca nu mai ai 15 ani
Intreaba-ma ! :))
Susufler0 [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 21:58
+1/7
Daca ai vreodata probleme cu legea, da-mi de stire !! :))))
iti cauti colegi?
miculescu-rucar [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 23:41
+3/13
tu sigur ai absolvit filologia la spiru, dupa cum scrii!
ce drequ inseamna ps-ul ala la toate comentariile tale?
e un tic nervos la fel ca la papagalul ala care scrie toate cuvintele cu litera mare?
PS.
miculescu-rucar [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 23:44
-4/6
ce meserie avea croitoreasa cu care ai facut cele patru operatiuni la liceul primar?
E clar!
miculescu-rucar [utilizator], Sâmbătă, 6 iunie 2020, 23:45
0/6
n-ai facut nicio scoala, doar scoala vietii.
S a cules Cashul Rucar
un domn [utilizator], Duminică, 7 iunie 2020, 7:03
+2/6
Insa este ne maturat )))
Parcul Verdi ...
Criogenia [utilizator], Duminică, 7 iunie 2020, 7:24
+2/2
50 milioane EUR pe 5 hectare retrocedate ilegal unui infractor fugar urmarit international Savulescu fost actionar la Dinano Bucuresti cu tata fost sef la Arhivele Nationale...asta ca sa fie clar de unde are acte pentru terenurile dobandite ilegal.

Cat parandarat din cele 50 milioane a incasat Clanul Voluntari? Cred ca pentru ei si 10 % reprezinta maruntis...bani de tigari si cafea dupa miliardele invartite la primaria Bucuresti.

Nu stiam ca in Romania infractorii fugari condamnati fac inca afaceri cu statul roman...seful serviciului roman de info pe Bucuresti considera si el ca suma este prea mica si nu merita sa se dea jos din pat?

Bravo!!?!
Dai dovada de o imposibilitate
Susufler0 [utilizator], Duminică, 7 iunie 2020, 8:46
+2/6
de intelegere tipica votantului pesedac : om la 60 de ani, cu 10 clase si care se intereseaza de ticurile altuia !
E chiar ridicol sa-mi vorbeasca de "ticurile" mele, care au inteles, sunt logice, unul care de-al dreaq ce se crede poceste voit cuvintele !
Stiu ca pe voi postacii pesedaci
Susufler0 [utilizator], Duminică, 7 iunie 2020, 8:56
+3/5
precum @xgroho, @cucuveaua mov, tu si inca sunteti, dar de ce sa va fac eu reclama, va racaie al dreaqu de tare cand o incasati de la unu care nu e nici postac de stanga, nici postac de dreapta, pt ca nu pricepeti cum poate exista asa ceva si atunci sariti sa va aparati unul pe celalalt !

PS. In general asa fac membrii unei specii pe cale de disparitie !


PPS. HN, acesta este un pamflet si rog sa fie tratatca atare !
puiupeka@gmail.com
pk [utilizator], Duminică, 7 iunie 2020, 9:26
-3/3
totusi autobuzele otokar sunt mai ok decat ne asteptam...
puiupeka@gmail.com
pk [utilizator], Duminică, 7 iunie 2020, 10:00
-2/2
Articolul e scris cu profesionalism si destul de corect. Pacat ca titlul este excesiv de subiectiv. Pentru obiectivitate mai trebuie sa treaca ani de civilizatie europeana... Cred ca ar creste uarul de cititori daca am fi obiectivi si daca chiar am dezbate corect adevaratele noastre probleme cotidiene
Glumite de pesedac !
Susufler0 [utilizator], Duminică, 7 iunie 2020, 11:28
+3/5
Scuzati-l oameni buni, atata poate ! E clovnul nostru in vreme de pandemie iar Ciolacu si-a batut joc de el si l-a uitat cam mult cu acelasi neuron second hand !

PS. Da'-i treaba lor ! :))))))
ps
miculescu-rucar [utilizator], Duminică, 7 iunie 2020, 14:16
-2/2
te umfli in pene si plesnesti de autosatisfactie.
multumeste-i hn ca iti da posibilitatea ca tu, un provincial mediocru, un neica nimeni sa-ti faci publice defularile refularilor de loser "neutru".
PS-urile tale sunt tot ticuri nervoase, fara logica! ba ar fi o logica: iincapacitatea ta intelectuala de a exprima coerent ideile.
'PS. 4,3 milioane euro, un troleu ?????"
miculescu-rucar [utilizator], Duminică, 7 iunie 2020, 14:31
0/2
tot nu ai raspuns la intrebare!
rezulta clar ca esti un coprofag, nu stim daca din prostie, - nu stii cele patru operatiuni aritmetice- sau din placere!
Te doare tare,
Susufler0 [utilizator], Duminică, 7 iunie 2020, 18:37
+2/2
nu-i asa ?! :))
Ce sa-ti fac , micule ? Jucam in ligi diferite iar tu joci intr-una mult inferioara aceleia in care joc eu !

Hai ca mi-am pierdut cam mult timp cu tine, asa ca inainte sa te las in plata Domnului iti mai vand un pont:

PS. Unul care-si zice miculescu -rucar (macar daca iti ziceai Miculescu-Iasi mai era ceva !) sa vorbeasca de provincie si provincial ?... de mediocritate... hahahaha... reprezinta o culme a ridicolului ! Ramai acolo pe culme ! Sal'tare ! :)))))))))))))))))))))))))))
Da, atunci se explica treaba cu
xrogo [utilizator], Duminică, 7 iunie 2020, 20:05
-1/1
aritmetica!
Vrei neaparat sa-ti raspund si tie
Susufler0 [utilizator], Duminică, 7 iunie 2020, 21:02
+1/1
xgroho ?
De fapt va inteleg si pe tine si pe amaratul ala de piticul de rucar! Daca va bag in seama va valorizez, indiferent ca imi bat joc de voi ! In fine, inteleg ca ai reusit sa procesezi commentul meu in care iti criticam atitudinea fata de @luxian si altii ca el. Cred ca persuasiv a avut dreptate si ca trebuia sa scriu mai pe intelesul tau ! Asta-i viata ! Raspunsul meu la ceea ce tu crezi ca "se explica" l-am dat in comentariul catre @luxian.

PS. Asa cum nu vreau sa mai imi pierd timpul cu rucar, nici cu tine nu mai am chef sa il irosesc ! Sunt articole misto, pe HN, g4, Contributors ! Pa, aveti tot terenul la dispozitie ! :)))))))))))))))))))