1 € 1 USD 4,0751joi 06 aug 2020
Versiune
Mobile
Nu ne-am imbogatit cu nimic
feroviarul123 [utilizator], Joi, 4 iunie 2020, 14:55
+18/22
Istoria ultimilor 30 de ani a demonstrat ca sunteți gata sa va vindeți sufletul pentru 30 de arginti. Ati susținut orbește pzd-ul ca v-a dat privilegii.
PSD sa se apuce de social democratie
veganu [utilizator], Joi, 4 iunie 2020, 15:05
+10/20
PSD ar trebui ca la un moment dat sa lase nationalismele astea de 2 lei si sa se preocupe de adevaratele probleme sociale ale romanilor. Ca d-aia au plecat milioane de romani din tara... Viata buna, invatamant, sanatate, asta ne intereseaza.

Cica ~10% din copiii romani se culca flamanzi. Fiecare copil ar trebui sa aiba mancare, haine, calculator, Internet si toate materialele didactice necesare. Apoi lucrat la reducerea analfabetismului functional etc etc.
mai corect era sa zica:
un om [utilizator], Joi, 4 iunie 2020, 15:09
+13/15
"Dumnezeu sa binecuvanteze Romania, ca sa o putem fura noi." Ca daca-i bogata si oamenii muncesc pe branci, avem ce fura... daca-i saraca... ce sa furi... iar in alta tara nu te lasa sa furi ca-n codru cu codru cu tot; altfel ar emigra parlamentarii toti... dar n-au unde cu asa apucaturi...
auzi declaratia lui Ciolacu si tragi apa...
Dr.Mythnick [utilizator], Joi, 4 iunie 2020, 15:20
+18/22
auzi declaratia lui Ciolacu si tragi apa...
Gretos !
Susufler0 [utilizator], Joi, 4 iunie 2020, 15:55
+11/15
Si slinos ca de obicei ! :(((

PS. Ciolanu... :((
UDMR
nick24 [utilizator], Joi, 4 iunie 2020, 16:12
+6/12
“dacă săptămânal veţi demonstra că sunteţi anti-maghiari, aţi rezolvat, automat, toate problemele României", a transmis liderul UDMR.”

UDMR a fost mereu la guvernare și a reușit sa rezolve nenumarate probleme ale Romàniei!
Sau a bagat bețe în roate ca România să mearga prost?
Rusine
Akylas [utilizator], Joi, 4 iunie 2020, 16:34
+7/9
Ipocritule !!!
Imi vine sa vomit de fiecare data cand deschide gura cineva de la PSD...
Sa speculam fractura lor logica
Sparafucile [utilizator], Joi, 4 iunie 2020, 17:08
+1/3
Pai daca ne-am imbogatit cu ei si cu cultura lor, exact asta vrem sa sarbatorim de Trianon: imbogatirea.

Dar cu adevarat , ei, ungurii au ceva important de sarbatorit de Trianon: faptul ca au capatat o tara. Pina atunci erau doar o componenta a imperiului austro-ungar si nu o tara de sine statatoare. Dupa Trianon, care a fixat granite, au devenit acea tara de sine statatoare. Eljen!
Pina acum Ciolacu este statuia demnitatii!
remicristian [utilizator], Joi, 4 iunie 2020, 18:18
+3/5
Bineinteles ca domnul Ciolacu dupa ce a fost gonac de vinatoare lui Haisam si puitor de rime in undita lui Dragnea este primul in masura sa isi dea cu parerea despre demnitate! Bravo! Bravo! Asa da patriot cum numai la Buzau gasesti! Cu Ciolacu in frunte România va atinge rapid stadiul de ev mediu tirziu! Bravo!
ciolacule
1anonim [utilizator], Joi, 4 iunie 2020, 18:23
+3/7
e grele pentru tine sa intelegi subtilitatile; tu le intelegi doar pe alea de teleorman ( da nu sunt convins).
Manifestari cultural-educative si stiintifice?
drunkmonk [utilizator], Joi, 4 iunie 2020, 18:32
+2/4
Acum in plina pandemie vroiau niste pesedacopati sa puna de o paranghelie cu poporul. Micul si covidul.

Chiar as vrea sa vad si eu electoratul psd la o manifestare stiintifica.
Acest individ sinistru,pe numele lui
Rescator [utilizator], Joi, 4 iunie 2020, 19:47
+2/4
Ciolacul din Simileasca Buzăului are tupeul să vorbească de demnitate și mândrie națională,
tocmai el care a instrumentat,cu bună știință ,
actul de ÎNALTĂ TRĂDARE,în problema Autonomiei
așa -zisului Ținut Secuiesc.Apoi a continuat senin cu
alte fapte de trădare,la care *autoritățile* statului
castrat se fac că plouă.În orice alt stat din lume ar
fi fost deja la închisoare,iar în altele era deja mort.
Sper ca individul să realizeze că el și Ciuma Roșie
au luat-o rău pe arătură.
#redactia
gicutotala [utilizator], Joi, 4 iunie 2020, 21:37
+1/1
de ce promovați toate vânturile lui Ciolacu?
să nu uite lumea până la vot cine este el?
cei de pe aici nu vor vota în general psd.
vreți să enervați newlok mazeta, etc. ei sunt la servici... nu se enervează.
atunci pentru ce tot amintiți de acestă nulitate?
Calcule
baimarean [utilizator], Joi, 4 iunie 2020, 21:44
+3/3
Cu doar 10% mai mare prezenta la vot (indiferent de preferinte) UdeMereu ar ramane afara din Parlament