1 € 1 USD 4,3203joi 04 iun 2020
Versiune
Mobile
Stăpânul bondoc al univeruslui :)
Amerlocu [utilizator], Vineri, 22 mai 2020, 21:54
+24/32
Evident că poate curba timpul și spațiul. Ce-i aia pentru fiul zeității la a cărei naștere a apărut o nouă stea pe cer iar planeta a fost învăluită de un curcubeu nemaivăzut? :)

La urma urmei știm că atât el cât și bunicul și tac-su nu au urinat și nici nu defecat niciodată fiiind niște creaturi perfecte. Mai șitm de asemenea că frizura sa provoacă fiori de emoție femeilor din întreaga lume, respectiv că gecile cu burtă ale lui tac-su îi făceau pe marii cretoari de modă parizieni și milanezi să plângă de invidie :)

Mi-a scăpat ceva?
!
chiuaua [utilizator], Vineri, 22 mai 2020, 21:57
+7/13
Fantastik
Credeam ca acesti lideri sunt muritori
Lol
mitg [utilizator], Vineri, 22 mai 2020, 21:58
+16/20
Nici macar papa sau ceva ayatollahi penibili nu si-au arogat niciodata asemena ineptii.

Ma tot intreb daca in adancul lor masele nord-coreene stiu cum stau lucrurile, sau daca au fost chiar asa bine spalati pe creieri de 70 de ani incoace.
Minciuni
imi_pasa_de_romania [utilizator], Vineri, 22 mai 2020, 22:13
+9/21
Special a publicat asta ca sa ia prin surprindere toti inamicii sai cand la urmatoarea sa contractie a spatiului, in timp va crea un nou Big Bang, dar nu nuclear, ci sub forma unui partz reprezentativ a "dinastiei" sale.
pai sunt...
Ismail Paine de circ [utilizator], Vineri, 22 mai 2020, 23:11
+9/13
.. ei nu mor, pleaca in concediu...
mintiti poporu cu televizoru...
Ismail Paine de circ [utilizator], Vineri, 22 mai 2020, 23:12
+12/18
... normal ca poate, daca vrea.
Treaba lui!
Landser [utilizator], Vineri, 22 mai 2020, 23:14
+7/13
Eu zic ca poate ,da' nu vrea!
Treaba lui! Chuck Norris deja o face!
Am zis!
si eu ma intreb la fel
paranoid_android [utilizator], Vineri, 22 mai 2020, 23:16
+14/18
si apoi imi aduc aminte de noi
Oamenii
Alexa.99. [utilizator], Vineri, 22 mai 2020, 23:41
+12/16
stiu adevarul. Pana si acel baiat care a fost crescut in lagar si a reusit sa fuga in Coreea de sud, apoi a scris o carte, aflase ca se poate altfel si a evadat.
corect
Didado [utilizator], Sâmbătă, 23 mai 2020, 2:54
+6/10
Kim Jong-un nu poate curba timpul și spațiul în mod magic, dar Victor si Vladimir vor sa intoarca timpul, si nu magic, ci prin forta, Victor este mic prost si gura mare. El face ce spune fratele mai mare, Vladimir, asta are "muschi" pe el . Si uite ca asa ne-am pricopsit cu un UDMR si on ciolac
E bine stiut ca doar Phutin poate
Dalinar [utilizator], Sâmbătă, 23 mai 2020, 4:31
+9/11
Dupa un castron de hriska, 2L de zeama varza si 3L de pufaika, poate crea Vortexul Spatio-Temporal!!! Urat mirositor, desigur!
e purul adevar
Filbert [utilizator], Sâmbătă, 23 mai 2020, 6:33
+13/15
Corpurile cu masa imensa pot curba tesatura spatiu-timp...
Chuck Norris?
seb_h [utilizator], Sâmbătă, 23 mai 2020, 7:14
+3/7
Chuck Norris ii leaga shireturile lui Chuck Yeager...
vorbeste lumea ...
nu conteaza cine zice [utilizator], Sâmbătă, 23 mai 2020, 7:43
+10/12
in ultima vreme parca si soarele rasare din alta parte in coreea asta de nord. si la propriu si la figurat.
Trist
minup [utilizator], Sâmbătă, 23 mai 2020, 9:07
+6/8
mai mult decat trist.Si ma intreb pana cand ?
"Decat" un aspect
Un cetatean neturmentat [utilizator], Sâmbătă, 23 mai 2020, 11:24
+5/7
a cocosat cativa cai sub fiinta sa mladioasa
Toti nord coreenii
mosgerula [utilizator], Sâmbătă, 23 mai 2020, 12:07
-1/5
Pot curba timpul si spatiul.De aceea sunt invatati sa manance radacini.Care in timp vor deveni plante care in timp vor fi mancate de porci si vaci.Curband timpul si spatiul nord coreenii nu mananca radacini ci mananca friptura si salata.
Kim Jong Un
tddrg [utilizator], Sâmbătă, 23 mai 2020, 12:08
+4/6
A incercat sa curbeze timpul si spatiul dar nu i-a mers ca l-am curbat eu pe partea cealalta si l-am indreptat la loc... Un ageamiu...
asta,
sile1 [utilizator], Sâmbătă, 23 mai 2020, 13:14
+3/5
Kim Jong Un nu e ala de ziceau unii ca a murit ?

Pai poate a curbat timpul si spatiu si s-a intors din mormant iar asta inseamna ca vom avea in curand o noua religie si anume kimjongun-ismul.

Fara nicio legatura cu christian-ismul.
A vrut să devină rotund.
asavreau [utilizator], Sâmbătă, 23 mai 2020, 13:22
+4/4
Kim Jong-un a vrut să devină rotund,a mâncat până nu a mai putut și degeaba.Era tot mai lung decât lat.Socoteala era că,rotund fiind timpul și spațiul se vor curba după burta lui,ca să-i facă loc să treacă.