1 € 1 USD 4,0757joi 06 aug 2020
Versiune
Mobile
nedrept
cucuveauamov [utilizator], Vineri, 14 februarie 2020, 11:10
-3/5
Postelnicu avea o anumita demnitate
mi pinochio
liviu_ [utilizator], Vineri, 14 februarie 2020, 11:13
+3/7
ordam o fi un idiot, dar nu din cauza incompetentei partidului si guvernului lui au ars niste oameni.
asa ca in locu tau as tace!
secaturo
DiDiRo [utilizator], Vineri, 14 februarie 2020, 11:24
+4/4
uita-te la tine mai intai.
Eu sunt si mai.....
gigiN [utilizator], Vineri, 14 februarie 2020, 11:31
+5/5
...multumit ca ai fost dat jo tu,plus ca in scurt timp,fiind cea mai mare c....din politica,vei disparea complet din...peisaj!!!
Mda
idealogul [utilizator], Vineri, 14 februarie 2020, 11:40
-1/7
Mi-e antipatic Ponta dar are dreptate.
Va dati seama ca noaptea pe fulgeratura toata crema elitei PNL-iste s-a adaunat si a votat 25 de O.G. pe repede inainte fara avize, fara sa se consulte cu societatea civila, ONG-urile, sindicatele etc. adica exact ceea ce criticau ei la PSD?!
Va dati seama ca din toata "la creme de la creme" din PNL ( cu doctorate la Harvard si un vraf de diplome la cursurile de sabotare a civilizatiei occidentale sponsorizate de Soros) nici macar unul singur nu si-a dat seama ca incalca grosolan legea si ca OG sunt ilegale!?
Sau poate ca nu le-a pasat, acum sunt ei la butoane si legea e pentru catei nu pentru dulai.
Dottore
Ochii_pe_voi [utilizator], Vineri, 14 februarie 2020, 11:42
+5/5
Infractor de (..), mai ai tupeu sa vorbesti? Ai, pentru ca esti un un gunoi, un nesimtit, complice la nenumarate talharii inca de pe cand purtai geanta puscariasului Nastase. Fecaloid oridinar!
Mda
TheFaime [utilizator], Vineri, 14 februarie 2020, 12:03
+3/3
Pontache, e greu cand devii nesemnificativ si lumea nu te mai baga in seama, asa-i? greu cu ego-ul..
Niste jartele
varavara [utilizator], Vineri, 14 februarie 2020, 12:28
+3/3
atat ponta cat si toti psd-istii. Orban si pnl-ul le calca pe urme dar sunt inca bieti copii pe langa toate magariile la scara nationala facute de psd-isti in ultimii ani
ipocrizie
nustiunimic2019 [utilizator], Vineri, 14 februarie 2020, 17:42
+1/1
Nu cred ca dl. Ponta se uita prea des in oglinda sau in propria curte. Daca ne uitam in spate vedem ca are atata lipsa de coloana vertebrala la el incat in locul lui m-as controla inainte sa-i critic pe altii.
Cu OUG sau nu, cert este un singur lucru: NICIODATA in ultimii 30 de ani nu a fost atat de fatisa adevarata gandire a PSD : Ciolanul nene, este tot ce conteaza!
Niciodata nu au fost atat de nervosi de pierderea puterii, niciodata nu a fost umilita populatia in fel si chip de tot felul de specimeme PSD si niciodata nu s-a raspuns cu atata tupeu precum in ultimii 3 ani. Efectiv nu mai au limite. Iar Dl. Ponta tot din mentalitatea PSD provine, cu o vrea el sa se numeasca acum!
Nemulțumirea lui Ponta mă bucură.
asavreau [utilizator], Vineri, 14 februarie 2020, 18:46
0/0
Este semn că PNL face treabă bună și scutură administrația de lichele.Pe ele le jelește Ponta.
magarii...
sareta [utilizator], Vineri, 14 februarie 2020, 19:16
0/0
Magariile nu puteau fi facute fara contributia unor magistrati bine platiti si cu pensii speciale ....