Diferența dintre te iubesc" și sunt împreună cu omul care mă face să mă simt viu - Cronica filmului Marriage story", Oscar pentru rol secundar - Netflix - Hotnews Mobile
1 € 4,8068 1 USD 4,4186vineri 28 feb 2020
Moșii din parc
war4peace [utilizator], Vineri, 14 februarie 2020, 8:51
+8/12
Istodor e ca moșulicii din parc, le știe pe toate, de la dragoste la fotbal, la film, trotinete electrice, femei bătute, muzică, ce mai, un enciclopedist al zilelor noastre!

Genial website-ul dumnealui, vă recomand să-l vizitați, acel amestec de meniuri și text suprapus peste imagini îi copiază fidel modul de scriere.

Chapeau!
Consumerism,
Namaste [utilizator], Vineri, 14 februarie 2020, 11:28
+2/4
"Valentine's day".
remove Istodor
MR [anonim], Vineri, 14 februarie 2020, 11:51
+3/13
A cui a fost ideea sa i se dea lui Istodor spatiu de scris la hotnews ? Nu mai bine ramanea la cea mai interesanta rubrica din Dilema Veche, "Negustori si musterii"?
Cui se adreseaza cand scrie in stilul asta adolescentino smecheresc mai des intalnit la liceeni?
nene Istudor ,chiar n-ai alta treaba?
mike_the_hunter [utilizator], Vineri, 14 februarie 2020, 12:17
+6/16
Nene Istudor ,chiar n-ai alta treaba decat sa insiri crase banalitati despre iubire?

Uite domnule ce trebuia sa scrii:

Copy-paste Noul Testament :

"Şi chiar dacă mi-aş împărţi toată averea pentru hrana săracilor, chiar dacă mi-aş da trupul să fie ars, şi n'aş avea dragoste, nu-mi foloseşte la nimic"

Cum Biblia nu mai trendy , din nou copy-paste

Daca dragoste nu e, nimic nu e! (Marin Preda!)

Punct.
frumos
robyzs [utilizator], Vineri, 14 februarie 2020, 12:48
-1/9
bravo pentru articol, ne mai clatim gandurile
Valentine's day nu e in Biblie,
Namaste [utilizator], Vineri, 14 februarie 2020, 12:50
+5/5
e la Netflix, la HBO, la supermarket, la emag...
Iubirea crestina (NT)?!
Namaste [utilizator], Vineri, 14 februarie 2020, 13:04
0/6
Aia nu aveau habar de "Ziua Indragostitilor"! ;-);-);-)
altii sunt de vina
iolanda [anonim], Duminică, 16 februarie 2020, 9:10
0/2
Suntem "animale sociale", desigur, dar mereu dam vina pe altii pentru instabilitatea noastra emotionala- de ce sa nu fim in stare sa ne bazam pe noi insine- eu ma fac fericit, eu ma simt viu datorita vietii pe care mi-am construit-o, etc
Love hate relation
albik [utilizator], Duminică, 16 februarie 2020, 10:47
0/4
Cei mai fideli cititori ai lui Istodor sunt cei care chipurile nu-l sufera, dar il citesc cu nesat :)
Dragostea e ca un virus incurabil!
Aliu [anonim], Duminică, 16 februarie 2020, 16:25
+2/2
Chiar daca “te vindeci” iti ramane in sange!