1 € 1 USD 4,3946miercuri 08 dec 2021
Versiune
Mobile
Lol
mitg [utilizator], Marţi, 31 decembrie 2019, 15:25
+18/26
Postacii iarasi se vor umfla peste masura. Mazetelor, aveti legatura.
hehe
transpenibilus [utilizator], Marţi, 31 decembrie 2019, 15:30
+12/22
La temelie v-a dat-o, plutonule de postaci din kiselef6. Mazeta nu prinde Craciunul de rit muscal, isi face felul de nervi. Va pupa si Hans Klemm, papusilor pizidei!
La Mulți Ani Stau Americanii Aici
un domn [utilizator], Marţi, 31 decembrie 2019, 15:31
+11/21
Nea @Mazeta !
Sa te auda Dumnezeu, D-le Ambasador,
John M. [utilizator], Marţi, 31 decembrie 2019, 15:32
+14/24
ca de stat la coada istoriei si de uitat in gura prostilor de la putere ne-am saturat!
o tara care se prabuseste la toate azimuturile...
demaGOGU [utilizator], Marţi, 31 decembrie 2019, 15:59
-15/27
...este la un pas de maretie (sic)

allez chercher l'erreur.
Minunata urare!
valll [utilizator], Marţi, 31 decembrie 2019, 16:06
+20/26
Multumim, domnule ambasador pentru frumoasele cuvinte! Dumnezeu sa ne dea un an 2020 cu sanatate, fericire, multe realizari pentru dunneavoastra, Statele Unite si pentru Romania !
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Marţi, 31 decembrie 2019, 16:09
+15/21
zucher man
Kosmos [utilizator], Marţi, 31 decembrie 2019, 16:57
-14/22
Daca e aici urmeaza nenorocirile pt Romania . FNI sau Caritas au fost mizilicuri
la un pas de maretie?
cucuveauamov [utilizator], Marţi, 31 decembrie 2019, 18:04
-15/25
pas cu pas suntem deja la maretie. sau mai trebuie sa cumparam o racheta?
De aia
briciu [utilizator], Marţi, 31 decembrie 2019, 18:19
-10/20
Avem vize la 30 de ani de la ''revolutie'' !
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Marţi, 31 decembrie 2019, 19:24
+1/21
Pen'ca nu esti Anglo-Saxon
Fu Leng [utilizator], Marţi, 31 decembrie 2019, 19:43
-5/21
Esti Balcanic, o amestecatura de natii cu influente grecesti-otomane-rusesti!!!
macar de s'ar prabusi odata
nash pandelica [utilizator], Marţi, 31 decembrie 2019, 20:56
+8/16
sa se apuce romanii de treaba...'
in rest, bine ca sunt americanii, nu rusii ~!
Nu conteaza
ipolitic [utilizator], Marţi, 31 decembrie 2019, 21:23
+7/15
Trumpii vin, Trumpii trec, spiritul american al libertatii ramane
Da, da
POMPIERUL [utilizator], Marţi, 31 decembrie 2019, 21:27
-11/19
Ca si unul si celalalt ne vor numai binele.Ambele tari sunt imperiarilste, ambele vor profit pentru ai lor, doar noi nu reusim sa facem diferenta. Unii iau cu forta altii, iau cu zambetul, pe buze imbacati cu papion. Dar noua ori cu unii ori cu ceilalti tot rau ne va fi.
Ce simpaticii rusnacii pe aici !
asavreau [utilizator], Marţi, 31 decembrie 2019, 21:36
+15/17
Au niște comentarii,că se vede că crapă de invidie.Încă vreo câteva vorbe de acest fel spuse și-i retrage Putin în Siberia.La mulți ani România ! La mulți ani SUA !Ne bazăm pe voi să ridicăm capul din țărâna în care ne-au băgat rușii și comuniștii puși de ei să ne facă sclavi.
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Marţi, 31 decembrie 2019, 21:39
+2/12
Ei... si tu cu imperialistii
Caligula [utilizator], Marţi, 31 decembrie 2019, 22:31
+5/9
Pentru comparatie, interesanat ar fi mesajul lui Valery Kuzmin cu ocazia asta. Am intrat pe site-ul ambasadei. Ultimele stiri: depunere de flori la monumentul comandantului rus Alexandr Suvarov. De unde urari?
Romania Mare
spirache [utilizator], Miercuri, 1 ianuarie 2020, 10:25
+5/9
Greatness in română înseamnă măreție. Make Romania Great again. Great Romania. Romania Mare, dodoloata. Dodonule, vin imperialiștii peste tine. :)))
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Miercuri, 1 ianuarie 2020, 11:15
-1/3
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Miercuri, 1 ianuarie 2020, 12:19
-1/5
Ei ne urăsc.
asavreau [utilizator], Miercuri, 1 ianuarie 2020, 13:50
+3/3
Nu pot transmite asta într-o urare.
a big step for drakulla's
Miky113 [utilizator], Miercuri, 1 ianuarie 2020, 18:33
-1/3
Si noi vom fi maretzi (p_mitici care se cred mari) daca mai facem un pas mare: realizam "Tunelul Timpului", adicatelea sa punem luminitza la capatu tunelului , s-o vada si unchiul Samuellson.

Ofv corsz, asta inseamna, sa terminam tunelul ursului: Drumul Taberei, Pitesti-Sibiu, Holdea -Viena, Boc-mesesh- Bolojan , Prejmev-Bacau, A8 classe, A3 PPPP part'neriat pablic privat peren, Peshtera Muierii; Trandafirul Galben -Buza de Iepure...

Neaparat trebuie reabiltatzi: minerii, myiyron coszma, vadiim tuudor, gelul voican, pectre rroman, pomponel, dchokosh, bachseshtii, elenele, adinele, drknestiii, cuc, nnieaga ...