Mesajul lui Iohannis, la final de campanie: "Astăzi, dragii mei, spun - la vot" - Hotnews Mobile
1 € 4,7669 1 USD 4,3343joi 14 nov 2019
noah ca s-o trezit guvernatorul...
demaGOGU [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 18:52
0/4
...dupa ce nu a scos niciun cuvant! toata campania, acum ne cheama la vot.

sa iesim la vot atunci si sa-i administram o lectie.
cam subtire
tenere [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 18:59
+2/2
campania lui klaus, fara intersectii cu ceilalti ca sa nu il stropeasca

succes barna
hahahaha
Getbeget [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 18:59
-1/3
"dragii mei ",wow
apai daca eu ti-s drag odata la 4 ani e problema ta
sunt singurul
Mawrkuss [anonim], Vineri, 8 noiembrie 2019, 19:01
-1/3
sunt singurul care, cand am citit mesajul asta, l-am auzit cu vocea lui Johannis? ... cu pauza aia clasica intre "spun" si "la vot"? hahha
A vorbit
Maspp [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 19:16
-1/3
Inchinati-va !
:-)
Soljenitin [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 19:41
+5/5
Amuzant este ca asta vine de la unul care a chiulit voit de la dezbateri.
Ce sa facem:
Criscat [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 20:52
-1/3
Ca sa scapam de "Ciuma rosie" trebuie sa votam in turul I cu Barna ca Vacila sa nu intre in turul II, si apoi votam cu Iohannis in turul II, ca Barna inca nu are stofa de presedinte si mai are de invatat si maturizat in politica; sa incerce in 2024!...Daca nu intra in turul II, tuta Romaniei va fi mazilita si va incepe lupta pt. putere in PSD si sa speram ca se va duce naibii...asa trebuie facut! Barna sa colaboreze cu Orban! Ce ziceti?
nah
Getbeget [utilizator], Vineri, 8 noiembrie 2019, 21:46
0/2
"ciuma rosie" o cunosc , "septicemia galbena" incep sa o intuiesc merci nu
Clar