1 € 1 USD 4,0751joi 06 aug 2020
Versiune
Mobile
ce sa zic
danco [utilizator], Miercuri, 6 noiembrie 2019, 21:22
-7/17
ii schimbati pe ai lor cu ai vostri...psd=pnl=aceeasi mizerie
PSD=FSN=PCR
Ochii_pe_voi [utilizator], Miercuri, 6 noiembrie 2019, 21:29
+1/7
Orice pizidist nu poate fi dec\t un escroc (infractor) sau complice la jaf. Aceasta CLOACA fetida trebuie strivita pentru ca RO sa fi salvata de la distrugere.

Gunoaie PSD Iasi in PARLAMENTUL HOTIEI NATIONLAE: Vasile Toma, Victorel Lupu, Adrian Pănescu, Camelia Gavrilă, Nicu Bănicioiu (traseist, azi la Pro Ro), Tudor Ciuhodaru, Vasile Câtea, Silviu Macovei, Vasile Axinte
PSD - măsura tuturora lucrurilor
Shaolin [utilizator], Miercuri, 6 noiembrie 2019, 21:38
+1/7
Totul începe și se termină cu PSD.

Două zile până la marele anunț.
Întâi să-i rărească.
prec [utilizator], Miercuri, 6 noiembrie 2019, 21:39
+1/5
10 paraziți de bugetari la 90 de oameni utili. După aceea să-și pună oamenii.
orban
------ [utilizator], Miercuri, 6 noiembrie 2019, 21:47
+10/12
Foarte bine ,doar competenta te califica pentru un post in sistemul public.
Ha ha
Ochii_pe_voi [utilizator], Miercuri, 6 noiembrie 2019, 21:50
+6/8
Neam de neam pezedist nu are bac, toti sunt facuti la lumanare, inculti, prosti si infractori ca sefa lor, tzatza Drancila
Bravo Orbane
DanUr [anonim], Miercuri, 6 noiembrie 2019, 22:07
+7/9
Ocuparea posturilor pe baza competentelor. Bravo.
Fera comentarii. Decit exista "memorie externa"
ofCAER [utilizator], Miercuri, 6 noiembrie 2019, 22:27
+3/5
Ludovic Orban, 11 octombrie 2019, Brasov:

"Trebuie să dăm românilor ceea ce așteaptă de la noi, corectitudine, bun simț, competență, seriozitate, capacitatea de a furniza soluții, care să rezolve toate marile probleme pe care le are România”,
“Trebuie să arătăm că puterea este dată formațiunilor politice, nu pentru a folosi această putere în interesul personal sau în interesul clientelei de partid, puterea este dată liderilor politici și partidelor politice cu un singur scop – să servească interesul public, iar această putere trebuie folosită de Partidul Național Liberal, pentru a garanta fiecărui român că orice leu pe care îl plătește la bugetul de stat va fi cheltuit pentru a realiza lucruri care să crească calitatea vieții în România... Trebuie să arătăm clar, puterea nu este izvor de privilegii, de mândrie și de avantaje personale, puterea este o sursă de răspundere uriașă, față de fiecare român și trebuie folosită doar în interesul românilor”.
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Miercuri, 6 noiembrie 2019, 22:36
-4/8
Nope, pe baza de competenta doar
Dalinar [utilizator], Miercuri, 6 noiembrie 2019, 23:21
+6/8
In psd nu exista competenta, decat la furat!!!
prefer cei care dau examenul vietii
Coco Whistle [utilizator], Joi, 7 noiembrie 2019, 3:34
+1/5
merg la scoala, fac facultati pe afara, isi iau jobs cu 6 numere, sint lideri, au familie, au grija de familie dar si fac acte caritabile, sint implicati, au proiecte, vise pe care le indeplinesc cu etica si legal. in rest doresc celor care candideaza, care ocupa functii publice 'numite' sau pe criteriul alegerilor sa dea si ei examene ca la bac.cam pe linga amicul. desecretizati august 10 si asteptam pedepsele de rigoare ptr crime impotriva cetatenilor. cind un stat e impotriva propriilor cetateni e dictatura dancila.
Oare Orban
galeo [utilizator], Joi, 7 noiembrie 2019, 7:11
+1/7
Ar trece testul de prim ministru ?
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Joi, 7 noiembrie 2019, 9:14
-2/4
Nu stiu
JustinCase [utilizator], Joi, 7 noiembrie 2019, 10:47
0/2
Dar sigur analfabeta da.
...
dumnezeu [utilizator], Joi, 7 noiembrie 2019, 11:17
-1/1
îți spun eu:

faptul că a început să curețe administrația de pesediști. adică de infractori!
nasol pentru tine, că ai ajuns să lucrezi pro bono. dar tu ești fan psd din convingere, nu?
...
dumnezeu [utilizator], Joi, 7 noiembrie 2019, 11:19
0/2
dar oare veorica-vazelica l-o fi trecut?
ce zici, geniule?
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Joi, 7 noiembrie 2019, 11:58
+1/1
Ce-ai tras pe nas?
prec [utilizator], Joi, 7 noiembrie 2019, 14:06
+1/1
Ăia pe care-i descrii tu nici în filme nu mai există! Sau în S.F.-uri.Darămite la noi!
De ce-ar veni înapoi unul care a absolvit M.I.T.-ul, Sorbonna sau Harvardu-l!?