1 € 1 USD 4,3203vineri 05 iun 2020
Versiune
Mobile
turcia e viitoarea Sirie
rov [utilizator], Joi, 10 octombrie 2019, 9:13
+7/23
Dupa ce au facut afaceri cu ISIS si au cumparat toate fabricile din siria confiscate de de teroristi, acum in semn de multumire turciurii ii ataca pe kurzi.
Intelege lumea acum de ce fhurtin si-a dorit un presedinte ''dus cu pluta'' peste Atlantic?
INSA Rezultatul NU VA FI CEL DORIT DE SULTAN, va fi crearea statului KURD!
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Joi, 10 octombrie 2019, 9:16
-9/21
america
Soljenitin [utilizator], Joi, 10 octombrie 2019, 9:17
+17/29
In contextul asta, America nu mai este un partener militar credibil. Scurt pe doi.
Retragerea din Siria
Mazeta [utilizator], Joi, 10 octombrie 2019, 10:06
-13/29
pare o încercare disperată a lui Trump menită să abată atenția comunității internaționale de la moțiunea lui Iohannis.
..
albastru de Romania [utilizator], Joi, 10 octombrie 2019, 10:28
-13/23
tov putin, ne primiti la voi?
ma lesi
Soljenitin [utilizator], Joi, 10 octombrie 2019, 11:56
+8/14
Ma lesi cu tov. putler al tau? Ce crezi ca e trump, daca nu marioneta lui putler? Pute a GRU de la o posta.
Cel mai smecher presedinte american a fost Reagan, a avut cohones sa faca urss salata. Si bine a facut!
Vorbesti prostii,
bancher [utilizator], Joi, 10 octombrie 2019, 13:20
+3/3
Turcia nu a fost niciodata in anarhie...chiar si dupa primul razboi mondial s-a gasit un lider puternic, numit Kemal Mustafa, sa faca ordine in tara (e adevarat, inlaturand sultanul si cu pretul a mii de morti).
Chiar daca Erdogan cade, se va gasi altul care sa aduca Turcia pe linia de plutire.
In Turcia nu va fi razboi civil precum in Siria.
Trump e corupt si tradator
rapidz [utilizator], Joi, 10 octombrie 2019, 15:51
+3/5
Profit, not politics: Trump allies sought Ukraine gas deal
https://apnews.com/d7440cffba4940f5b85cd3dfa3500fb2

Trebuie sa chinui tare logica sa afirmi ca actiunea dictatorului Erdogan se datoreaza democratilor. I se datoreaza personal lui Trump care conduce America si i-a dat mana libera turcului.
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Vineri, 11 octombrie 2019, 9:10
+1/1