Liviu Dragnea, scos din Penitenciarul Rahova pentru prima dată de la încarcerare, în 27 mai / A fost adus la instanță fără cătușe și audiat în ședință secretă în procesul de corupție al lui Valeriu Zgonea - UPDATE - Hotnews Mobile
1 € 4,7536 1 USD 4,3186marţi 15 oct 2019
Livrache, fa o marturie mincinoasa!
Klaus_ [utilizator], Joi, 12 septembrie 2019, 12:33
+19/21
Livrache, te rugam mult, fa o marturie mincinoasa ca sa-l ajuti sa scape pe Zgonea. Ca daca te mai prind astia cu ceva iti dau maximum si iti prelungesti sejurul la Rahova.
Nu mai puneti titluri dinastea
maferescdeciuma [utilizator], Joi, 12 septembrie 2019, 14:22
+18/18
ca era sa fac infarct. Am zis ca a iesit mustacila de tot printr-un subterfugiu avocatesc.
De ce este „secretă”?
Raoke [utilizator], Joi, 12 septembrie 2019, 14:36
+10/10
Motivația?
Poate
vioridix [utilizator], Joi, 12 septembrie 2019, 14:47
+9/9
Poate l-au dus un pic si pe la Irinuca.
ei na,
nahir [utilizator], Joi, 12 septembrie 2019, 15:41
+7/7
doar i-au aratat o poza cu ea.
Sper sa nu fi fost aia cu Borcea in actiune.
ochii mici...
msd [utilizator], Joi, 12 septembrie 2019, 15:22
+9/9
pare constipat Livache. Sau incoltit, stresat asheaa...
Sta incordat sarmanu', sa nu patrunda dusmanu'. Na ca i-am facut si-o mini-poezie
cred ca
nahir [utilizator], Joi, 12 septembrie 2019, 15:46
+5/5
a facut febra la muschii fesieri, de atata ridicat sapunul cu cu*ul, la dusuri, asa caaaaa, caaaand vin momentele alea fericite, se lasa cu paraituri.
Saracul!
Geo6101 [utilizator], Joi, 12 septembrie 2019, 15:38
+7/7
In poza pare ca e putin constipat!
Nu are nici un coleg de camera care sa-l desfunda?
sper
nahir [utilizator], Joi, 12 septembrie 2019, 15:40
+6/6
ca au aerisit si gardienii aia celula, ca i s-or fi imputit ciorapii aia flausati, de cand au bagat hamsterul in cusca.
Ai fost
vasile-roaita [utilizator], Joi, 12 septembrie 2019, 16:28
+7/7
imparat, iar acum ai devenit un puscarias jegos. Roata se intoarce, sper ca si pentru Tariceanu; Vosganian, Dancila, plus aprox 90% din pesedistii de la conducere si fostii. La puscarie!