Viorica Dăncilă a decis să îi retragă candidatura lui Ioan Mircea Pașcu pentru postul de comisar european interimar / Anunțul făcut de Pașcu - UPDATE - Hotnews Mobile
1 € 4,7352 1 USD 4,2979miercuri 18 sep 2019
L-a lasat fara pensie,Vasilica cea Cumplita !?
Plagarus [utilizator], Miercuri, 11 septembrie 2019, 10:15
+6/12
Acum sa te tii cu dezvaluiri,de la nenea Pascu.
Se retrage bucuros.
asavreau [utilizator], Miercuri, 11 septembrie 2019, 10:46
+7/9
Ioan Mircea Pascu.Nu va face dezvăluiri pentru-că și Viorica et co. au ce dezvălui despre I M Pascu.
vechi coleg de celula
nash pandelica [utilizator], Miercuri, 11 septembrie 2019, 12:10
+3/9
cu ilici. dar nu la doftana, ci in celula kaghebista.
inlocuiti de tineri, ca cum ar fi urlando, si alti mai bine acoperiti. de glorie. :-))
Viorica si Compania
Rahan5 [utilizator], Miercuri, 11 septembrie 2019, 12:13
+1/9
nu au nici un interes sa spuna ce stie KGB-ul despre Pascu.
Mircea Pascu, Razvan Teodorescu, Silviu Brucan, Ana Pauker si Karl Marx sunt ,,stalpii de baza" ai ideologiei PSD-ului lui Dragnea Fifor si Dancila in Romania. Si in nici un caz Dancila nu vrea ,,sa se supere" cu ,,stalpii PSD-ului". E ca si cand ,,si-ar da singuri foc la valiza".
Stati linistiti,
MadameDuRecamier [utilizator], Miercuri, 11 septembrie 2019, 13:55
+2/4
ca penalul bolsevic nu ramine fara sinecura. Ii da imbecila altceva. Banii pentru slujirea constanta a marii uniuni sovietice si urmasei sale, Rusia lui Putler, trebuie sa curga. Asta, Melescanu si alte fosile bolsevice ascunse de ochiul public prin ministere si ambasade vor sa crape cu gura plina de bani. De le-or astupat-o, cit mai repede!
.
theo667 [utilizator], Miercuri, 11 septembrie 2019, 11:01
-9/9
Sa vezi ca de fapt Veorica a cazut la pace cu Ursula,''o pun pe Rovana ca sa nu-mi sara partidul in cap, voi o respingeti in comisii si parlament, timpul e scurt asa ca prin noiembrie ma iei pe mine comisar, exit perfect bani casa pensie de comisar mii de euro, psd sa se descurce''
Ce dezvaluiri?
vladf [utilizator], Miercuri, 11 septembrie 2019, 11:01
+4/8
Capul plecat sabia nu-l taie.
Nu vezi ca nu comenteaza si nu riposteaza, in P$D este militarie, defapt mai bine zis functioneaza precum clanul mafiot si cand NASUL cel mare, "capo di tutti capi" spune ceva, se lasa liniste.
Odata uns in functie, toti vin sa pupe inelul.
pai, in secu vechi
nash pandelica [utilizator], Miercuri, 11 septembrie 2019, 12:13
+4/10
se respectau gradu' si functia !
traditia nu moare ! din generatie in generatie !
tot inainte ! ca monolitu' !
= troc cu acceptarea plumboaicei
revo [utilizator], Miercuri, 11 septembrie 2019, 11:15
+1/9
Cred ca nen-su Pascu e foc si para acum. Nu zice nimic, dar i-o coace danicelezei. Vasilico, iti dadusi foc la valiza!
...
ursu_rebegea [utilizator], Miercuri, 11 septembrie 2019, 11:50
+5/9
Batranul turnator amentinta in stanga si in dreapta doar-doar s-o procopsi cu inca o pensie babana, pe langa toate celelalte de le primeste lunar...
puneti mana si munciti !
mike_the_hunter [utilizator], Miercuri, 11 septembrie 2019, 13:12
+5/7
Platim taxe peste taxe ca sa tinem pe bani buni nulitati ca I.M.Pascu in parlamentul European.Va dati seama cam ce lume e pe acolo ca acest domn a fost vice-pres la comisia pentru afaceri Externe?
Acum daca era comisar 2-3 luni primea o pensie de 20 000 Euro pe luna (ei, pe asta a ratat-o Dorneanu si baietii de la CCR!) . S-a revoltat toata presa germana pe roman si pe unul din Estonia aflat intr-o situatie identica si madam Ursula a pus mana pe telefon.
Uite asa au ramas astia cu buza umflata si noi cu ceva mai multi bani.
Ne revoltam de pensii speciale in Romania ,dar de alea de la parlamentul UE ,unde e plin de mediocritati avide de bani nu zice nimeni nimic pe aici.