1 € 1 USD 4,3296marţi 18 ian 2022
Versiune
Mobile
Mujician Clash
un domn [utilizator], Duminică, 16 iunie 2019, 9:07
+7/13
Infruntarea hienelor Moscovei
doar o scapare...psihanalizabila...
demaGOGU [utilizator], Duminică, 16 iunie 2019, 9:12
-6/12
...din partea reprezentantului a ceea ce gurile rele numesc deja coalitia Kozak de la Chisinau?

(dupa numele autorului infamului plan de federalizare a republicii)
Daca s-a dus in Elvetia (si eu acolo cred ca
Susufler0 [utilizator], Duminică, 16 iunie 2019, 9:29
+3/11
a zburat ieri cu avionul) inseamna ca Plahotniuc e cu toate tiglele pe casa !

PS. Mai bine incerci sa te intelegi cu Jupanul (Putin) decat sa incerci sa-l fentezi ! Istoria traitorilor intre granitele Maicii Rusii care au incercat sa-l fenteze pe Cracanat consemneaza doar esecuri ! :))))
o fi din nou
Mazeta [utilizator], Duminică, 16 iunie 2019, 9:36
-9/15
în vizită de lucru în Rusia, susținut de ceilalți oligarhi ruși:

https://www.youtube.com/watch?v=t6AUe-9V38A
Novichok
un domn [utilizator], Duminică, 16 iunie 2019, 10:47
+2/8
Se poate livra si acolo ( colega ebay sau amazon )
Sunt Convins
un domn [utilizator], Duminică, 16 iunie 2019, 11:28
+1/5
Ca ai remarcat prestatia Mujicilor pe site, voteaza cu voisiosie))))
nichipercea la pus...
asada [utilizator], Duminică, 16 iunie 2019, 11:34
+3/7
...sa fie lacom si sa nu imparta banii cu neica Vladimir care s-a suparat foarte tare pe el !!?? Complicate lucrurile pe la Chisinau !!!!
Plahotniuc versus Năstase.
asavreau [utilizator], Duminică, 16 iunie 2019, 12:07
-2/8
Plahotniuc este cetățean moldovean și ar trebui pedepsit de justiția din Moldova,nu de cea din Rusia.Andrei Năstase este ca tizul lui din România-slugarnic față de ruși.Din start,guvernul Maia-Năstase-Dodon pare aservit Rusiei și așteaptă ca Rusia să le facă ordine în ogradă.În stilul rusesc-te împușcă și pe urmă te întreabă dacă ești vinovat!Andrei Năstase își crează condițiile să fie hăituit.Tot de ruși,care-l vor pocni în moalele capului dacă va încerca să-și ridice fruntea.
Stiu sa citeasca si au invatat sa dea clik
Susufler0 [utilizator], Duminică, 16 iunie 2019, 17:21
+3/3
pe degetul indreptat in jos !

PS. Inca au mari carente cu scrisul dar trag tare ca sa invete sa transpuna in scris injuraturile pe care le profereaza in timp ce citesc !
Eu cred ca totusi va cotiza spre un miliard
Susufler0 [utilizator], Duminică, 16 iunie 2019, 17:24
+3/3
si va fi lasat in pace sa lucreze la refacerea sa financiara !

PS. Asa zic eu ! :)))))