Meleşcanu, despre MCV: Dialogul trebuie să fie între Comisia Europeană şi autorităţile române, nu poţi să-ţi culegi informaţii numai din presă - Hotnews Mobile
1 € 4,7729 1 USD 4,3160vineri 22 nov 2019
Auzi, mai, MelescanuL
imi_pasa_de_romania [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 21:04
+10/12
Sunt sigur ca faptul ca voi promiteti de nu stiu cati ani marea cu sarea, spuneti ceva apoi va razganditi, spuneti una si faceti alta, mintiti cand respirati - astea sunt surse mult mai bune, corect?

Daca punem presa de-o parte, avem publicari pe site-urile institutiilor. Adica daca presa minte, dar foloseste sursa clara (pagina, legea, articolul, paragraful) si se dovedeste ca eeste publicat ca in presa, ma gandesc ca le-ar cam atribui ceva credibilitate, nu?

In plus au suficienti observatori, ambasada de aici samd.

Bottom line, esti un comunist penibil mincinos
Felicitari domnule Melescanu!
asistat [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 21:09
+8/12
E timpul sa inteleaga astia din CE ca nu degeaba am fost alesi sefii Europei si ca e cazul sa tina cont de faptul ca-i putem da oricand afara!
gândire de aldisto-comunist veteran
Ochii_pe_voi [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 21:10
+8/10
Informațiile de la niște hoți, corupți, lingăi comunsiti ai lui Ceaușescu (așa cum e Melescanu), kaghebisti etc sau de la instituiile captive grupărilor recunoscute in TOATA Europa (psd, alde, udmr) ca fiind mafii anti-europene si ar fi o sursă mult mai credibilă de informații
Comment sters de user
DiDiRo [anonim], Marţi, 12 februarie 2019, 22:06
+4/4
Din cand in cand fosilele ALDE
Isobar [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 22:07
+5/5
din care face parte si DL.Melescanu, trbuie sa ofere ceva pentru coalitia din care face parte mai ales cand aliatul este inaintea unui Knockout.
Astfel Dl.Melescanu se ocupa de credibilitatea informarii
Uniunii Europene pe de o parte ,iar Dl Zamfir de desfiintarea credibilitatii BNR-ului,ambii asistatii de cel ce se viseaza Presedintele Romaniei.
Speram ca acesti slugoi, sustinatori ai PSD-ului sa
primeasca la urmatorele alegeri o recunoastere a
tradariI dreptei.
Adica , bai fraierilor , luati de bun
kokos [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 22:35
+4/4
ce va spunem noi, ca asta e adevarul supreme!
Parcă v-a mai spus odată un reprezentant UE
hic sunt leones [utilizator], Miercuri, 13 februarie 2019, 0:16
+3/3
că informațiile pe care le au oficialii sunt din alte surse decât presa.
Plus că, din ce văd eu, cea mai vocală presă este și cea mai mincinoasă (ca să nu spun „a voastră”) deci, dacă s-ar informa din presă, ar fi și când s-ar informa direct de la voi.
prima fraza
Ilidia [utilizator], Miercuri, 13 februarie 2019, 12:03
0/0
Cititi putin mai atent prima fraza...Deci pe verificare e OK, dar pe colaborare nu !? Ptr. ca "dialogul"...Mosul e tinut acolo de PSD doar ca sa bata campii...