VIDEO Petre Daea către parlamentari: V-a intrat cormoranu' în cap? E dușmanul nr. 1 al pisciculturii. Românii mănâncă azi mai puțin pește decât cormoranii - Hotnews Mobile
1 € 4,7729 1 USD 4,3160vineri 22 nov 2019
bah
brain_bug [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 14:03
+19/23
E normal im plm, cormoranii doar asta mananca!
pai sa mancam cormorani, zic
moka [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 14:11
+13/13
cica cormoranul asta e un foarte bun procesator al nutrientilor din peste si e plin de vitamine si omegi si toate cele.
Ma duc la pescuit de cormorani data viitoare
Când cormorana
billy34 [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 14:36
+11/11
din cerebel nu te mai lasă...
ba...
liviu_ [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 14:46
+10/10
eu incep sa cred ca pesedeii nu sunt doar hoti si nesimtiti... dar sunt si nebuni!

reactia lui daea nu este reactia unui om normal!
statul paralel al cormoranilor
anonimicus [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 14:48
+11/11
deci in afara de sorosiști, servicii, corporatiști, it-iști, diaspora, hypermarketuri, bănci și imperialiști, mai avem acum și cormoranii pe cap (gata să fure peștele din farfuria românului) ...
pescarul amator
feroviarul123 [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 14:57
+6/6
Sincer sa fiu mie îmi place sa dau la peste și sa ma plimb cu barca prin apele și marile patriei. Am văzut cormorani, dar nu chiar asa de sa vina să-ți mănânce din juvelnic. De fapt în afara de vulpi și de bizami alte chestii nu am auzit să-ți dea lovitura la juvelnic. Mai periculoși mi se par tâmpiții ăștia de pescăruși ca e plin Bucureștiul .
mare bandit
nahir [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 15:16
+5/5
cormoranul ăsta.
Mănâncă ca spartul pește și nici nu plătește ce mănâncă. Un evazionist feroce!!!
Are dreptate
Noiembrie [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 15:30
-2/2
in tot ce spune Petre Daea. Populatia de cormorani a devenit la fel de periculoasa pentru ecosistem ca populatia de ursi, pentru ca ambele sunt protejate de legea romaneasca si s-au inmultit peste masura. Daca primii distrug fauna piscicola aproape iremediabil, cei de-ai doilea au ajuns sa atace oamenii chiar in orase.
adevarul e
KayT [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 15:38
+3/3
Ca totusi restul problemelor le-am rezolvat: coruptia, saracia, emigratia iesita de sub control, sporul natural negativ, lipsa scolilor, a spitalelor, dezastrul din educatie...

Singura problema a Romaniei au ramas cormoranii.
Romanul nu numai
florian3619 [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 16:48
+1/1
peste mananca putin ci chiar si ..... OAIE. Si asta pentru ca mr. Petre D`aia subventioneaza masiv exportul in Orientul mijlociu. Noua el ne arata degetul mijlociu si ne cere sa "valorificam plenar" lana. Pestele de la cap se impute si D`aia cormoranii nu au peste in balta si-l cauta in piscina.
bai Daea, ia vorbeste tu Vosganian
kkciosuldelahamangia [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 19:37
+1/1
si taxati drastic cormoranii la oua !