Ilie Năstase: "Mugur Isărescu ne-a dat în judecată pe mine, pe Simona Halep și pe Ion Țiriac" - Hotnews Mobile
1 € 4,7729 1 USD 4,3159luni 18 nov 2019
sigur
tirolez [utilizator], Luni, 11 februarie 2019, 23:02
+26/28
Nu i-a iesit pasenta lui Tiriac sa puna gheara pe ditamai terenul central. Spre binele tarii, desigur. L-a trimis pe Nastase la atac.
idiotule... sper sa platesti daune.
Dr.Mythnick [utilizator], Luni, 11 februarie 2019, 23:07
+18/18
idiotule... sper sa platesti daune.
Nastase si Tiriac, zero lei bagati in Romania
xolv [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 0:17
+21/23
Asteapta pomeni de la nomenclatura, baze sportive primite pe ochi frumosi
Mare dobitoc Nastase asta
iCalin [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 0:55
+20/22
Se baga in seama derbedeul asta care e si prost spre deosebire de Tiriac, care ii da prosteala
Previzibil
Uskaat2004 [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 1:09
+20/22
Senilul ăsta a intrat în jocul lui Vâlcov, și anume demonizarea lui Isărescu. Și nimic nu merge mai bine la popor decât atacul la simbolurile naționale, respectiv sportivii cunoscuți. Și nu e neaparat nevoie să fie adevărat, e suficient că generalul ăsta de carton a apărut cu un astfel de titlu (felicitări autorului, care, fără să vrea, pune și el umărul)
Nu va mai ajunge
Observatory [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 2:28
+12/12
cât a-ți furat , sub acoperirea lui Maurer , și peste noapte ați devenit bogați de rupe...
Pupat in K... comuniști vechi și acum pe cei noi ....
Pacat
craciunovi [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 9:46
+9/9
Pacat..Putea imbatrani mai frumos Nastase. A ales sa faca un circ din notorietatea lui. Se sterge singur din amintirea noastra.
Năstase este un prost băgat în față.
asavreau [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 10:27
+7/7
Lui Ilie îi place să o facă pe vedeta(tânără!) și se lasă ușor manevrat dacă iese puțină publicitate.Cred-că nici nu mai poate ține racheta de tenis în mână și preferă să se dea mare.Păcat.Nu rămâne nimic în urma lui.Gură mare,lăudăros și prost.Țiriac a atras-o pe Halep ca să-i pape banii.Țiriac este cu ochii la portofelul altora și mai ales la bugetul statului.Se laudă cu mari investiții imobiliare și nu a fost în stare să cumpere un teren și să amenajeze o arenă de tenis.Vrea numai japca!
Arenele BNR
truiad [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 12:56
+3/3
Daca intr-adevar Isarescu i-a dat in judecata pe trogloditii, vestigii ale comunismului, Nastase si Tiriac, bine a facut. Halep a fost atrasa intr-un circ ce ar fi trebuit sa-l evite daca o ducea mintea.
domnu' Ilie
Pacala se intoarce [utilizator], Marţi, 12 februarie 2019, 14:32
+1/1
Domnu' Ilie, stati jos, aveti 4!
Deci...
sim18 [utilizator], Miercuri, 13 februarie 2019, 11:33
0/0
Sportivii au de pierdut... Fara teren pe care investitorii sa construiasca ceva, nu vom avea nicioadata baze pentru copii si turneee importante... Statul se implica doar cand comisionul este mare, se retrocedeaza terenuri care nu le apartin doar cat sa bage la buzunar ceva...