1 € 1 USD 4,2695vineri 05 iun 2020
Versiune
Mobile
La o natie de cersetori, asa ministru e perfect
emil bobu [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 16:39
+27/31
Asta ati ales in 2016.
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Vineri, 18 ianuarie 2019, 16:45
+37/39
un prost, ca şi restul pesedealde
Sorrows [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 16:50
+29/31
anton anton, care are-n cap beton.
Hahahaha
Cuca [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 17:13
+18/20
Macar daca spunea ceva un pic mai inteligent, gen "Doamna, imi dau seama ca vorbiti, ca spuneti ceva, dar, scuzati-ma, tot ce aud este un zgomot metalic care aduce a vorbire dar din care nu inteleg nimic."

Dar domnul ministru a fost mai simplut decat atat :-)))
O tara de incompetenti!
SGI [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 17:23
+18/20
Incompetentent.
vai !
andreiu [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 17:28
+26/28
Cum isi permita sa puna intrebari din astea? Afara cu ea ... Trebuie facuta curatenie in posturile publice sa ramana numai cei cuminti...
Ce caracter...
tarabost [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 17:58
+23/25
Bine ca poate doar atat. Daca ar fi fost mai inteligent ar fi ajuns escroc stralucit, de talia lui Valcov, Dragnea.
Comment sters de user
andipetre [anonim], Vineri, 18 ianuarie 2019, 18:40
+9/9
Un ministru
Ochii_pe_voi [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 18:42
+10/10
Din categoria "Emil Bobu"
Intrebare
Ochii_pe_voi [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 18:43
+12/12
Poate fi cineva pesedist fără să fie escros? Ma indoiesc
Adica ministru la ardeleni?
newlook [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 19:55
-15/15
"La o natie de cersetori, asa ministru e perfect"
========================
Adica ministru la ardeleni?
Bai, dar astia au numai Prosti in Guvern?
Dalinar [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 20:14
+15/15
Nu exista unul mai de doamne-ajuta? Ha? Ce spuneti mai asistat, aplaudacu, cucuvaua? Hmmmmm, cat de prost tre sa fii sa fii sluga postac a bombalailor astora din psd???
alt "geniu" pesedist
kent8 [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 20:23
+13/13
e concurenta mare in PSD.
Titlul corect al articolului..
Kwisatz Haderach [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 20:35
+18/18
... ar fi trebuit să fie “Cum e vită un ministru”
Nu stii ce sa-i faci
ruskimushki [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 20:38
+10/10
sa- tragi glont, sa-l anini, sa-l pui pe sine, sa-l decupezi...
In final, asa mecla ar merge la Antipa, raionul primatelor mari.
Nume predestinat
imi_pasa_de_romania [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 21:27
+17/17
Cred ca s-au prins pana si parintii ca e prea dobitoc sa tina minte doua nume asa ca i-au pus acelasi nume de doua ori ca sa-l ajute
Hehe
transpenibilus [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 23:24
+7/11
Guvernul pe care il controlati e la Bukuresh, ala din Ardeal o sa scape de voi. De aia il si denigrati, nyk ;-)
astia since cei care servesc tara
Coco Whistle [utilizator], Sâmbătă, 19 ianuarie 2019, 2:49
+8/8
si populatia. rusine. nici demisia nu stiu sa si-o scrie.
Radio Romania Actualimente
degrize [utilizator], Sâmbătă, 19 ianuarie 2019, 9:58
+6/6
Sper ca realizatoarea emisiunii sa nu fie "promovata" pe linie moarta, sau pe tusa, pentru aceasta neobrazare adresata unui ministru.
Fața lui
fat.cat [utilizator], Sâmbătă, 19 ianuarie 2019, 11:34
+6/6
spune totul.
Ce-i nou in asta?!
KTerinca [utilizator], Sâmbătă, 19 ianuarie 2019, 15:21
+4/4
De cand e romanu' jmekeras, adicalea din mosi-stramosi, se numeste .... batista pe tambal.
Sictir Romania !
Bagi strâmbe, Novaya Priveliștea?
Spiky [utilizator], Sâmbătă, 19 ianuarie 2019, 18:54
+4/4
Strâmbe a la Moskova, să ia Rusia Moldova?
Un raspuns de adevarat politician!
Sunt_nimic! [utilizator], Duminică, 20 ianuarie 2019, 7:09
+1/1
P eun om normal nu l-ar fi dus capul cum sa o dea cotita, ar fi incercat sa dea o explicatie, care macar sa PARA logica.
Gresit!
Mult mia bine e sa treci la ataca, ziciand "mai bine sa imi numarati oaule!" sau sa pretinzi ca nu functioneza legatura ...

Multe felicitari Dlui Ministru, si si mai multe celor care i-au votat, in decembrie 2016!
Au facut o alegere nu doar excelenta, ci PERFECTA!
Foarte corect!
Sunt_nimic! [utilizator], Duminică, 20 ianuarie 2019, 7:12
+2/2
Ai putine plusuri, desi ai pus punctul pe i: nu este de vina ministrul, cat lectoratul care l-a ales, electoratul care apreciaza foarte mult o asemnea atitudine!
D. Anton Anton poate fi candidatul pedesere la Presedentie, poprului ii va place foarte mult ca "e mare jmekker, stie sa se descurce!"
Rautate
Moeko [utilizator], Duminică, 20 ianuarie 2019, 16:12
+1/1
Si daca va auzea ai daca nu va auzea, ce doriti de la om care este in alta lume si care nu are nici-o legatura cu energia.Va scrie in CV ca a fost ministru si maine poimaine , va fi propus undeva prin alta tara ca sa uitam de dansul.