AUDIO ​Cum evită un ministru să răspundă la întrebări incomode. Jurnalist Radio România Actualități: Ne mai auziți? Noi vă auzim/ Ministrul energiei: Da, dar eu nu vă mai aud - Hotnews Mobile
1 € 4,7556 1 USD 4,2732sâmbătă 19 oct 2019
La o natie de cersetori, asa ministru e perfect
emil bobu [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 16:39
+27/31
Asta ati ales in 2016.
Adica ministru la ardeleni?
newlook [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 19:55
-15/15
"La o natie de cersetori, asa ministru e perfect"
========================
Adica ministru la ardeleni?
Hehe
transpenibilus [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 23:24
+7/11
Guvernul pe care il controlati e la Bukuresh, ala din Ardeal o sa scape de voi. De aia il si denigrati, nyk ;-)
Bagi strâmbe, Novaya Priveliștea?
Spiky [utilizator], Sâmbătă, 19 ianuarie 2019, 18:54
+4/4
Strâmbe a la Moskova, să ia Rusia Moldova?
Da , dar eu nu va mai aud!
Francisc 1 [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 16:45
+37/39
e ca-n schetckuri cica : -dormi ? da!
un prost, ca şi restul pesedealde
Sorrows [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 16:50
+29/31
anton anton, care are-n cap beton.
Nume predestinat
imi_pasa_de_romania [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 21:27
+17/17
Cred ca s-au prins pana si parintii ca e prea dobitoc sa tina minte doua nume asa ca i-au pus acelasi nume de doua ori ca sa-l ajute
Hahahaha
Cuca [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 17:13
+18/20
Macar daca spunea ceva un pic mai inteligent, gen "Doamna, imi dau seama ca vorbiti, ca spuneti ceva, dar, scuzati-ma, tot ce aud este un zgomot metalic care aduce a vorbire dar din care nu inteleg nimic."

Dar domnul ministru a fost mai simplut decat atat :-)))
O tara de incompetenti!
SGI [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 17:23
+18/20
Incompetentent.
vai !
andreiu [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 17:28
+26/28
Cum isi permita sa puna intrebari din astea? Afara cu ea ... Trebuie facuta curatenie in posturile publice sa ramana numai cei cuminti...
Ce caracter...
tarabost [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 17:58
+23/25
Bine ca poate doar atat. Daca ar fi fost mai inteligent ar fi ajuns escroc stralucit, de talia lui Valcov, Dragnea.
Intrebare
Ochii_pe_voi [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 18:43
+12/12
Poate fi cineva pesedist fără să fie escros? Ma indoiesc
Nu confundati prostia cu aroganta
andipetre [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 18:40
+9/9
Omul i-a dat cu tifla reporterei si i-a inchis in nas telefonul. Nu fiti naivi sa credeti ca asta e prostie...
Un ministru
Ochii_pe_voi [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 18:42
+10/10
Din categoria "Emil Bobu"
Bai, dar astia au numai Prosti in Guvern?
Dalinar [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 20:14
+15/15
Nu exista unul mai de doamne-ajuta? Ha? Ce spuneti mai asistat, aplaudacu, cucuvaua? Hmmmmm, cat de prost tre sa fii sa fii sluga postac a bombalailor astora din psd???
alt "geniu" pesedist
kent8 [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 20:23
+13/13
e concurenta mare in PSD.
Titlul corect al articolului..
Kwisatz Haderach [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 20:35
+18/18
... ar fi trebuit să fie “Cum e vită un ministru”
Nu stii ce sa-i faci
ruskimushki [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2019, 20:38
+10/10
sa- tragi glont, sa-l anini, sa-l pui pe sine, sa-l decupezi...
In final, asa mecla ar merge la Antipa, raionul primatelor mari.
astia since cei care servesc tara
Coco Whistle [utilizator], Sâmbătă, 19 ianuarie 2019, 2:49
+8/8
si populatia. rusine. nici demisia nu stiu sa si-o scrie.
Radio Romania Actualimente
degrize [utilizator], Sâmbătă, 19 ianuarie 2019, 9:58
+6/6
Sper ca realizatoarea emisiunii sa nu fie "promovata" pe linie moarta, sau pe tusa, pentru aceasta neobrazare adresata unui ministru.
Fața lui
fat.cat [utilizator], Sâmbătă, 19 ianuarie 2019, 11:34
+6/6
spune totul.
Ce-i nou in asta?!
KTerinca [utilizator], Sâmbătă, 19 ianuarie 2019, 15:21
+4/4
De cand e romanu' jmekeras, adicalea din mosi-stramosi, se numeste .... batista pe tambal.
Sictir Romania !
Foarte corect!
Sunt_nimic! [utilizator], Duminică, 20 ianuarie 2019, 7:12
+2/2
Ai putine plusuri, desi ai pus punctul pe i: nu este de vina ministrul, cat lectoratul care l-a ales, electoratul care apreciaza foarte mult o asemnea atitudine!
D. Anton Anton poate fi candidatul pedesere la Presedentie, poprului ii va place foarte mult ca "e mare jmekker, stie sa se descurce!"
Un raspuns de adevarat politician!
Sunt_nimic! [utilizator], Duminică, 20 ianuarie 2019, 7:09
+1/1
P eun om normal nu l-ar fi dus capul cum sa o dea cotita, ar fi incercat sa dea o explicatie, care macar sa PARA logica.
Gresit!
Mult mia bine e sa treci la ataca, ziciand "mai bine sa imi numarati oaule!" sau sa pretinzi ca nu functioneza legatura ...

Multe felicitari Dlui Ministru, si si mai multe celor care i-au votat, in decembrie 2016!
Au facut o alegere nu doar excelenta, ci PERFECTA!
Rautate
Moeko [utilizator], Duminică, 20 ianuarie 2019, 16:12
+1/1
Si daca va auzea ai daca nu va auzea, ce doriti de la om care este in alta lume si care nu are nici-o legatura cu energia.Va scrie in CV ca a fost ministru si maine poimaine , va fi propus undeva prin alta tara ca sa uitam de dansul.