Claudiu Năsui (USR): Partidul trebuie să îi facă faţă lui Dacian Cioloş pentru că o să concurăm în mod direct cu el - Hotnews Mobile
1 € 4,7524 1 USD 4,3164miercuri 16 oct 2019
Concurati cu el
Adran [utilizator], Sâmbătă, 20 octombrie 2018, 19:44
+6/18
pentru ca el si-a dat seama in ce cuib de vipere s-ar baga daca s-ar fi alaturat partidului, Nicusor nu si-a dat seama si pe langa ca a platit a fost si folosit ca stepping stone de toti profitorii care acum se lauda ca au avut sustinerea electoratului. Va spun eu, peste 60% au votat pentru ca era Nicusor. Pe Nicusor il respect, a avut coloana la fel si pe sotul lui Clotilde. Cei care au ramas... niste oportunisti politici.
Din pacate...
Pac-pac [utilizator], Duminică, 21 octombrie 2018, 6:24
0/6
Cam asa e. Astept cu nerabdare sa vad daca lingaul Ghinea va mai sta in USR ori o va coti spre Ciolos.
Deci PSD este prietenul USR?
asavreau [utilizator], Duminică, 21 octombrie 2018, 8:40
-1/5
Și Cioloș dușmanul!
USR nu are pe nimeni echivalent lui Ciolos
emil bobu [utilizator], Sâmbătă, 20 octombrie 2018, 20:00
+5/13
Scenariul 1: Ciolos reuseste sa-si faca partid si devine presedinte, fiindca e net mai bun ca Iohannis.

Scenariul 2: Ciolos nu reuseste sa-si faca partid, dar tot devine presedinte fiindca e mai bun ca Iohannis.

Scenariul 3: Ciolos e asasinat de ninja lui Dragnea, Iohannis devine presedinte fiindca nu mai voteaza nimeni cu PSD.

USR sunt 100% buni de votat in 2020 si acolo avem nevoie de ei, nu la Strasbourg si prezidentiabil nu au.
...
tirolez [utilizator], Sâmbătă, 20 octombrie 2018, 20:04
-5/21
Foarte dezamagitor din partea lui Ciolos ca n-a putut lasa orgoliile deoparte si a avut nevoie de partid in loc sa puna si el umarul din USR, chiar daca nu era mare boss. Asa risca sa nu faca nici unii, nici altii pragul.
Claudiu draga
trandafil [utilizator], Sâmbătă, 20 octombrie 2018, 20:50
+19/21
Voi si cu Ciolos trebuie sa contracarati psd-ul, nu sa-i faceti fata lui Ciolos. Cata vreme ramaneti la aceste conceptii, Ciolos nu se poate alia cu voi.
Comment sters de user
polonyca [anonim], Sâmbătă, 20 octombrie 2018, 20:55
+9/11
Nasui, un baiat inteligent si foarte flexibil
Poiana lui Occam [utilizator], Sâmbătă, 20 octombrie 2018, 21:06
+5/7
Combate adanc, si asa dar si asa.
Fiti cu ochii pe el.
Comment sters de user
polonyca [anonim], Duminică, 21 octombrie 2018, 8:30
+5/5
tocmai asta e tampenia, ca nu va uniti fortele
V. Istina [utilizator], Sâmbătă, 20 octombrie 2018, 21:14
+11/11
din ezitarea asta nu castiga decat psd-ul ori satelitii lui, alde samd
Psd va avea de castigat
anitza [utilizator], Sâmbătă, 20 octombrie 2018, 22:52
+13/13
Daca va bateti intre voi, ghiciti cine o sa castige?!! PSD, desteptilor! Aliati-va daca vreti sa aveti vreo sansa...sau mai bine dispareti...
persoana interesanta, domnu Nasui...
revo [utilizator], Duminică, 21 octombrie 2018, 10:47
0/2
Si zici asa, ca adversarul vostru e cvasi inexistentul Ciolos... Bai, Nasulea, cin'te mana pe tine in lupta?
O noua demonstratie
UpNext [utilizator], Duminică, 21 octombrie 2018, 12:52
+3/3
dintre zecile in ultimii doi ani, ca opozitia "moderna" este imatura, fractionata si complet ineficace. Ma uit la acest infantil politic si ma apuca groaza ca un astfel de specimen ar putea ajunge sa ia decizii politice intr-un viitor apropiat. Cu astfel de opinii, asa-zisa opozitie pur si simplu da apa la moara PSDului!!.....