1 € 1 USD 4,2188joi 23 sep 2021
Versiune
Mobile
Foarte bine
mitg [utilizator], Luni, 2 iulie 2018, 13:35
+12/14
Trebuie un raspuns ferm pentru santajatul trunf.
Deja Trump
A310 [utilizator], Luni, 2 iulie 2018, 13:47
-5/9
si echipa de la Casa Alba , tremura din toate incheieturile .
Cred ca UE o sa ii puna cu botul pe labe pe yankei
O suma derizorie.
Cataleya [utilizator], Luni, 2 iulie 2018, 14:36
-4/6
297 de miliarde sunt un fel de maruntis, raporat la PIB-urile UE si USA.
E ca si cum doi prosti , fiecare cu un salariu de 1000 de euro, se cearta pt 3 dolari.
Comment sters de user
zet [anonim], Luni, 2 iulie 2018, 15:36
+9/11
nu e chiar derizorie...
bogdan1477 [utilizator], Luni, 2 iulie 2018, 15:52
+7/9
Reprezinta aproximativ 1.8% din PIB-ul UE si 1.65% din PIB-ul SUA... Nu e chiar neglijabil. Si comparatia ta nu e chiar valida, pentru ca, o data, vorbim de sume anualizate. Gindeste-te doar ca cerinta SUA ca membrii NATO sa aloce toti 2% din PIB pe aparare nu a fost acceptata de multe state UE pe motive ca nu au bani.
''miliardarul''
Point [utilizator], Luni, 2 iulie 2018, 16:27
-11/13
ala e preseditele murican.rau sau bun.
ca e miliardar sau paduchios e mai puin relevant.oare killary nu o fi si ea miliardar?
pt cine uita,ue a gasit de cuviinta sa sufle in ciorba muricana,in ce priveste iranul.si a semnat niste hartiute groase,prin care se angajeaza sa sustina programul nuclear iranian.
iaca si rezultatul,razboi economic cu sua
urmeaza deztelenirea ue.macar a conducatorilor astia marxisti.
"mașinile europene "
victor L [utilizator], Luni, 2 iulie 2018, 19:34
-6/8
sint masinile Germaniei.
Care Germanie nu va apara de rusi, ci americanii lui Trump.
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Luni, 2 iulie 2018, 20:07
+2/2
pai... nu prea
bogdan1477 [utilizator], Marţi, 3 iulie 2018, 14:21
0/0
http://www.mediafax.ro/life-inedit/bill-clinton-se-mentine-in-topul-celor-mai-bogati-zece-presedinti-ai-sua-12099732

departe de miliard averea familiei Clinton...

Cit despre sanctiuni, nu ti se pare ca faza cu Iranul e cam trasa de par? Sa nu uitam ca Trump a pus taxe si Canadei, si Mexicului, si Chinei. El se razboieste cu toata lumea care face excedent comercial cu SUA.
mmm
bogdan1477 [utilizator], Marţi, 3 iulie 2018, 14:24
+1/1
Da' banii din fondurile europene tot de la americani vin?