Firea: Politica nu se face cu plângeri penale. Înseamnă că nu mai suntem în democraţie și le e frică de alegeri - Hotnews Mobile
1 € 4,7556 1 USD 4,2732duminică 20 oct 2019
haha
thebblack [utilizator], Luni, 21 mai 2018, 11:59
+2/2
lor le-o fi sa nu le-o fi frica de alegeri, da' intrebarea adevarata e de ce va e voua frica de plangerile penale?
Pai nu dadeai tu opozitie in judecata?
EuSiCuMine [utilizator], Luni, 21 mai 2018, 13:30
+2/2
Nu dadea Firea opozitia in judecata ca nu a votat cum avea interesul primarita Romaniei?
Spuse ea, care a depus nu stiu cate plangeri!
abisala [utilizator], Luni, 21 mai 2018, 12:03
+4/4
De fiecare data cand nu-i convine ceva ameninta cu plangerea penala, plus ca are nu stiu cate procese? Ce-i Furutzo, numai tu ai voie?
PSD face "hotul striga hotii"
emil bobu [utilizator], Luni, 21 mai 2018, 12:07
0/0
si acuza PNL-ul de lucruri de care ii e frica de fapt PSD-ului.

De fapt PSD-ului ii e frica de alegeri, de aceea vor sa usureze frauda electorala prin proiectul de lege B216/2018.
.... frica .....
cbogdan [utilizator], Luni, 21 mai 2018, 12:20
0/0
Reactie virulenta generata de frica. Si votul/alegerile nu trebuie sa fie o cale de scapare pentru hoti.
cand penalii ajung in politica
pehash [utilizator], Luni, 21 mai 2018, 12:21
+2/2
corb la corb nu-si scoate ochii

stie madam pandele ce stie.. ca are si ea scheleti prin dulapuri cat cuprinde. la cate miliarde toaca primaria capitalei pe srl-uri de aparament conduse de rude si prieteni, e normal sa nu-i pice bine ideea de plangere penala.
Hitler a fost ales democratic
omul.rau [utilizator], Luni, 21 mai 2018, 12:23
+3/3
prin vot popular in 1933 si dupa logica acestei tzatze e un sfant al Germaniei. Wrong!

Prostanaca nu intelege ca daca ai ajuns la putere nu poti face orice traznaie iti trece prin cap si ca trebuie sa respecti legile.
pai
zicsieu [utilizator], Luni, 21 mai 2018, 12:25
+3/3
consilierii din pmb, voiculescu, busoi si multi altii cu ce au fost amennintati mereu? cu panselute? madama e doar o tzatza rea de gura.
Serios?
placintacubranza [utilizator], Luni, 21 mai 2018, 12:26
+4/4
Pai nu Duamna ii ameninta pe consilierii din opozitie ca le face plangere penala daca nu voteaza cum vrea ea?

Deci nu pentru posibile ilegalitati, doar pentru ca nu voteaza cum vrea ea! Iar acum deodata "Politica nu se face cu plângeri penale". Serios?

Ca de obicei, PSD-istii ne iau de prosti.
.
theo667 [utilizator], Luni, 21 mai 2018, 12:35
+1/1
Cand erau blocati sa voteze romanii din strainantate nu mai era sfant votul lor?!
ce faceti voi nu se cheama politica
MG [utilizator], Luni, 21 mai 2018, 12:54
+2/2
ci infractiuni din culpa si premeditare
Comment sters de user
un_deget_de_secaturi [anonim], Luni, 21 mai 2018, 13:07
0/2
hahahaha
miromulus [utilizator], Luni, 21 mai 2018, 14:11
+2/2
Firea, tu ai depus plangeri penale si in somn. Ai dat-o la intors?
foarte mare adevar ai grait firutzo....
liviu_ [utilizator], Marţi, 22 mai 2018, 9:48
0/0
deci te rog sa explici:
- cum e cu amenzinle CNCD?!
- ce e cu modificarea codului penal ca sa nu poti critica romania, politicienii , ps etc?!
- ce e cu amenintarile in justitie facute presei etc?!

aud?! ipocritilor!