1 € 1 USD 4,2188joi 23 sep 2021
Versiune
Mobile
Condamnatul
mitg [utilizator], Luni, 14 mai 2018, 0:59
+16/16
"Dacă este o reţea, te duci cu gândul la celebrul stat paralel, căci nu se poate, undeva trebuie să există o coordonare"

E in delirum tremens, cand de la vodca de teleorman ajungi la microfon ...
Apasa pe telecomanda...
morometu [utilizator], Luni, 14 mai 2018, 1:05
+15/15
ca ma faci sa rad cu analizele guvernului. Nici pe vremea odiosului nu erau atatia guvernanti analfabeti.
amestecul legislativului in treburile executivului
ics_11 [utilizator], Luni, 14 mai 2018, 2:16
+7/7
expresia "o să-i propun premierului SA AVEM o analiză" pare a fi o incalcare a principiului separatiei puterilor in stat.
Functionari?
imi_pasa_de_romania [utilizator], Luni, 14 mai 2018, 2:35
+11/11
Mai sa fie, dar dusmanii astia invizibili ai Romaniei sunt cu miile.
Avem corproatii, multinationale, banci, Soros, ONG-uri, boutique-uri, avem chiar si un stat intreg (desi voi sustineti ca e paralel, pare mai drept decat statul vostru de "drept'), SUA, UE etc.

Acum aflam ca sunt si functionari.

Mai sa fie. Romania, centrul atacurilor.
Presimt ca daca Dracenv pune mana pe MediaFax, AgerPres, EurActiv si France Presse, vor aparea stiri unde Romania este "sub asediu".

Eu zic "pazea!!"
Vedeti, sa nu cada vreo frunza din copac sau ceva. O fi cu ADN reptilian. Sa nu fie vreo insecta. O fi agent dublu al statului paralel!

O vai!
Bai sa fie
kthor7 [utilizator], Luni, 14 mai 2018, 6:59
+7/7
Toti prostii de la Videle au devenit academicieni! Cum stam cu codoiu?
incepe cu Ministerul Transporturilor ..
sareta [utilizator], Luni, 14 mai 2018, 7:44
+6/6
Incepe matale cu dosarul Bechtel si daca gasesti originalul (pitit de niscaiva oameni de bine) vei convinge intreaga tara ca procurorii sunt platiti degeaba !Daca n-o faci inseamna ca bati campii degeaba.
Au haz!
Inapasevedeinvers [utilizator], Luni, 14 mai 2018, 9:39
+6/6
Dragnea o sa-i propuna premierului iar viorica o sa-i dea dispozitie lui dragnea sa faca o ancheta.
Bai, care mai misti in front?
Inapasevedeinvers [utilizator], Luni, 14 mai 2018, 9:40
+4/4
Ia, culcat si cu mainile la spate imediat!