Ecaterina Andronescu: Conducerea PSD a decis ca primul ministru sa nu mai ceara niciun aviz pentru ministri - Hotnews Mobile
1 € 4,7231 1 USD 4,2103luni 22 iul 2019
Cool
Soljenitin [utilizator], Joi, 18 ianuarie 2018, 8:47
-6/8
Poate numi pe oricine oriunde, fara nici o transparenta.
Multumim, Klaus!
PSD face ce vrea
FA [utilizator], Joi, 18 ianuarie 2018, 8:49
+3/3
La fel si noi
Extraordinar!
Geo7 [utilizator], Joi, 18 ianuarie 2018, 8:49
+7/9
Sa nu cumva sa va spuna Serviciile ca indivizii alesi de voi au probleme cu legea sau pun in pericol siguranta nationala... Doar aveti majoritate in Parlament... Puteti face ce vreti si sa ne vindeti tara bucata cu bacata asa cum obisnuiti! Sa puneti la butoane ultimele scursuri umane cu cetatenie romana! Sa scuipati orice roman cinstit jecmanit de voi!
Adica, Dragnea sa numeasca pe cine doreste el !
DEMA GOGU' [utilizator], Joi, 18 ianuarie 2018, 8:50
+11/13
Dancila , marioneta lui Dragnea numeste pe cine vrea muschiul sefului....fara sa dea socoteala in partid !
.
theo667 [utilizator], Joi, 18 ianuarie 2018, 8:52
+8/10
PARTIDUL a hotarat, PARTIDUL a decis...interesante vremuri ne asteapta
Foarte bine
imi_pasa_de_romania [utilizator], Joi, 18 ianuarie 2018, 8:53
+7/7
Ignorance is bliss.
Altfel se strica imaginea din cauza stirilor incomode:

http://www.hotnews.ro/stiri-esential-21956184-sotul-viceprim-ministerei-sevil-shhaideh-akram-fost-angajat-administratiei-bashar-assad-este-consilier-ministerul-agriculturii-din-romania.htm

http://romanialibera.ro/special/dezvaluiri/controlorul-sef-al-sri--afaceri-cu-arabi-dubiosi-447355

https://www.bugetul.ro/dezvaluiri-socante-tutuianu-seful-comisiei-sri-afaceri-cu-armament-colaborare-cu-partenerii-lui-omar-hayssam/

Sunt sigur ca lista continua...

... nu ca ar tine cont PSD-ul de ele, ba chiar se cer in fisa postului probabil.
Liber la ministri spioni
emil bobu [utilizator], Joi, 18 ianuarie 2018, 8:55
+5/7
Nu mai ramane nimic din Romania, dupa PSD.
sa-i spuna cineva cucoanei
gogu_milogu [utilizator], Joi, 18 ianuarie 2018, 9:00
+7/9
ca este ilegal asa ceva; ministrii sunt membrii csat deci trebuie verificati de servicii ca altfel..... orice rusnac poate deveni membru
Noi stim ca daddy o vrea pe araboaica in guvern dar....
Incepe...
modream [utilizator], Joi, 18 ianuarie 2018, 9:01
+4/6
...pe repede inainte
ramane cuum vrea
mos ion roata [utilizator], Joi, 18 ianuarie 2018, 9:04
+4/6
Dragnea
Legea nu-i pt toti
alxdava [utilizator], Joi, 18 ianuarie 2018, 9:10
+5/7
Deci poate intra in guvern orice gunoi scos la inaintare de duamna ministresa/dragnea numai sa-i scape pe acesti infractori de pedepsele meritate.
normal
pehash [utilizator], Joi, 18 ianuarie 2018, 9:20
+4/6
si daca cineva comenteaza? PSD scrie imediat o lege si Johannis o semneaza, ca sa mai dea o sansa USLului. si daca cineva se duce la CCR si reclama incalcarea articolului 105 din constitutie? un nimic.. Partidul unic va ignora orice si pe oricine ii sta in cale.
e perfect
loveparade [utilizator], Joi, 18 ianuarie 2018, 9:22
+4/6
vor putea intra in guvern Mazare, Ghita si alti imaculati care nu prezinta nici un fel de vulnerabilitate si sunt oameni buni, de-ai nostri...
Desigur,
OmniStudio [utilizator], Joi, 18 ianuarie 2018, 10:09
-1/3
I-ati implantat un mobil; astfel, Dragnea va vorbi cu vocea lui Viorica Docila.
acarul Paun ?
nedumeritul [utilizator], Joi, 18 ianuarie 2018, 10:20
+4/4
se pregateste terenul pentru acarul Paun. Orice se va sfarsi prost va fi responsabilitatea ei.
Cu totii vedem o grava lipsa de competenta si pregatire referitor la functia de prim ministru.
Ce au gandit decidentii cand au ales-o vom vedea mai tarziu....
statul paralel
nedumeritul [utilizator], Joi, 18 ianuarie 2018, 10:28
+3/3
din ce spune dna. Andronescu se pare ca au identificat cine este statul paralel.....de parca nu stiau...
asta nu incalca....
liviu_ [utilizator], Joi, 18 ianuarie 2018, 10:29
+6/6
democratia, constitutia s.am.d.

adica deja psd face dictatura ...

acum poate intelege-ti si voi d c nu a riscat Iohannis suspendarea! Tot o marioneta puneau ca PM + una la cotroceni (in persoana lui Tariceanu)
numai bine...
..13 [utilizator], Joi, 18 ianuarie 2018, 14:19
+1/1
Presedintele oricum poate cere informatii.

Mai mult Presedintele poate refuza numirea unui membru in cadrul Gubernului daca... Numai sa vrea sa o faca -sper sa nu tremure in fata matiotilor astia...
sistem inchis
clencix [utilizator], Vineri, 19 ianuarie 2018, 11:17
0/0
Coana asta nu-si da seama ca e intr-un sistem inchis in care se zbate cu prietenii dansei. Prostia nu stie ca e prostie, cat mai prostie atat mai fudula ca are dreptate, de vreme ce nu vede nimic s-o contrazica, peste intelegerea ei mignona. Ar trebui sa citesca parabola pesterii, in care se afla printre cei legati de scaun. Fericiti cei saraci cu duhul, dar ce te faci cu ceilalti, chiar daca sunt mai putini? Si ce te faci daca cineva o sa-ti arate soarele la un moment dat al oripilantei oribile orbiri.