Politician ultranationalist britanic, in campania pentru europarlamentare: Admiterea Romaniei in UE a facilitat extinderea infractionalitatii organizate - Hotnews Mobile
1 € 4,7536 1 USD 4,3186marţi 15 oct 2019
Probabil ca Mr Nigel Farage
GRANDFATHER [anonim], Duminică, 4 mai 2014, 14:58
0/2
Prefera bandele de criminalitate organizata din statele care formeaza "The British Commonwealth" (53 de state), comunitate al carui sef recunoscut (Head of the Commonwealth) este: Her Majesty Queen Elizabeth II.
Nu bre...
Mayhem [utilizator], Duminică, 4 mai 2014, 15:42
+1/5
Procentul romanilor in inchisorile voastre e infim si mai mic decat cel al polonezilor de exemplu.

Problema la voi nu sunt romanii, ci sunt musulmanii si tuciurii africani pe care ii importati acum dupa secole de colonialism. Traiasca corectitudinea politica.

Ati gasit pe cine sa dati vina pentru toate problemele voastre, pe romani. De parca in Londra situatia era mai buna inainte de 2007.
Corect...
taticutu [utilizator], Duminică, 4 mai 2014, 15:56
+2/4
Corect... dar indienii, pachistanezii, africanii ( 25% din populatia Londrei ) chiar sunt sfinti ??? Om fi noi romanii mai deosebiti , ca si bulgarii, insa nu cred ca tiganii nostri sa strice echilibru acolo ! e o parere !
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Duminică, 4 mai 2014, 16:57
+3/5
Politica..
flyngangel [utilizator], Duminică, 4 mai 2014, 17:12
+1/3
Facuta prin Sloganuri Nationaliste, sau discriminare prin exprimarea mai mult sau mai putin voalata, a acestui politic sau a altora, nu merita atentia unui popor care se vrea a fi printre cele mai civilizate din lume, mai ales ca e si unul dintre dintre cele mai omogene.. dar ma rog, acest mic " Particular " pare sa ai sfuga acestui Domn :/

La fel cum au facut si in Ianuarie cand credeau ca Noi toti, Romanii si Bulgarii, vom da toti navala peste ei saracutii :))
c
xna [utilizator], Duminică, 4 mai 2014, 17:15
+6/8
suna ca pesedeul de la noi, mincinosi de profesie.
...
rerenenegate [utilizator], Duminică, 4 mai 2014, 18:12
+7/9
Sovinismul e mai bun decat rasismul? Ca asa inteleg din ce zice...
Oricum faza cu rasismul legat de Romania si Bulgaria e prosteasca/jignitoare in sine, parca stiam ca suntem albi.
Etichete si manipulari
Martens [utilizator], Duminică, 4 mai 2014, 18:25
-3/3
Jocuri de cuvinte si etichete. Pana acum, in lipsa de argumente, presa stangista folosea cuvantul "nationalist" cu sens denigrator la adresa opozantilor ideologici. Insa lumea s-a obisnuit cu termenul si nu mai reactioneaza pavlovian. Asa ca s-a trecut la "ultranationalist", pana cand se va rasufla si acesta. Va urma "hipernationalist", probabil.
Are perfecta dreptate.
Marionette [utilizator], Duminică, 4 mai 2014, 18:48
+2/4
Intreg statul tziganesc rromanistanez este mafiot. Totul este clasificat pe haite si legea este doar o scuza pentru taxa de protectie. Clanurile, in stransa colaborare cu justitia si politia rapesc fete de pe strada pentru a le trimite la prostitutie si copii pentru a le vinde organele. Asta este rromanistanul. Un haos complet, si odata deschise portile UE, acest haos a fost exportat in UE. Sunt complet de acord cu el.
....
mocri [utilizator], Duminică, 4 mai 2014, 20:00
+2/4
Din pacate si e greu sa recunoastem, acest politician ARE DREPTATE. Ce putea sa plece dintr-o tara in care infractionalitatea este la cele mai inalte niveluri, politicieni penali si un premier impostor!
...
CristiRu [utilizator], Luni, 5 mai 2014, 0:55
0/2
Ma voi prezenta la vot si voi pune stampila ...NU pe UKIP . Imi doresc ca romanii sa mearga in numar cat mai mare si sa puna stampila unde cred ei mai putin pe acest partid. Respect ROMANII !
"Admiterea Romaniei in UE"
finic92 [utilizator], Luni, 5 mai 2014, 8:33
-3/3
suna destul de fals, pentru ca in realitate a fost INVADAREA ro de catre cautatorii de noi piete de desfacere, astfel ca pagubele suportate sint infime fata de beneficiile avute ...