1 € 1 USD 4,3614sâmbătă 22 ian 2022
Versiune
Mobile
offfff.... :)
codrutza [utilizator], Luni, 4 februarie 2013, 17:28
+25/25
In sfarsit, unii normali la cap... :)
VREM PEDEAPSA PENTRU ASTA
dincannes [utilizator], Luni, 4 februarie 2013, 17:31
+9/17
Cum de si-a permis guvernul (Boc) sà màreascà acest fond, in dorinta de a scàpa controlului Parlamentului si a UE.
Comparativ cu celelalte state din UE, acest fond este de zeci de ori mai mare.
corect!
dj [utilizator], Luni, 4 februarie 2013, 17:38
+17/17
Mai exista si normalitate...
Comment sters de user
Erasm [anonim], Luni, 4 februarie 2013, 17:45
+5/19
Pai unitatile de cult...
bgd [utilizator], Luni, 4 februarie 2013, 17:49
+16/16
...sunt de o importanta gigantica in Romania (si nu numai...). Genereaza voturi la comanda, controleaza masele prin indobitocire constanta, detin nenumarate proprietati imobiliare de o importanta "strategica", si au o istorie in spate deci automat detin informatii cu caracter secret (de pe vremea cand toti popii erau securisti). Cum sa nu li se faciliteze accesul la o conducta cu bani? Cum sa nu merite asa ceva...dupa atatia ani de munca?

Fratilor...plecati din tara aia odata. Nu aveti nici o sansa acolo... E prea intinsa si incalcita caracatita, nu se mai poate elimina raul...mai ales acum cand va asteapta 4 ani de comunism cu aspect democratic. Plecati cat se mai poate. Lupta nu mai reprezinta o varianta.
Comment sters de user
Erasm [anonim], Luni, 4 februarie 2013, 18:13
+5/7
ce conteaza...
Dr.Mythnick [utilizator], Luni, 4 februarie 2013, 18:21
+19/19
cum crezi ca se controleaza masele de prosti? daca nu si cu ajutorul bisericii...


cu cat esti mai prost, cu atat crezi mai mult in Biserica sa te ajute si cu atat mai mult faci ceea ce zice.
corect...
Dr.Mythnick [utilizator], Luni, 4 februarie 2013, 18:22
+10/12
religia este doar de manipulare...
Comentariu sters de utilizator
[anonim], Luni, 4 februarie 2013, 18:27
+9/9
curtea de conturi
marga 2 [utilizator], Luni, 4 februarie 2013, 19:36
+8/8
Avem mai multe biserici construite după revoluție,decît școli sau grădinițe,iar cele din epoca împușcatului arată ca vai de ele.Mergeți la țară să vedeți î n ce condiții învață copii și în ce mediu insalubru stau.In Caras-Severin sînt cîteva localități,de nu-ți vine să trimiți copii la școală.
da, asa e
Muka [utilizator], Luni, 4 februarie 2013, 20:52
+9/9
Numai sa mearga pana la capat, sa vedem un dosar penal pentru treaba asta.
astept cu nerabdare...
mache [utilizator], Luni, 4 februarie 2013, 22:36
+6/6
... analiza pentru 2012
CANTEC
co-co [utilizator], Luni, 4 februarie 2013, 23:53
0/2
Preluare dupa ADA MILEA
aoleu, sari-mi-ar ochii,
sa nu vaz cand fura popii,
si sa cred in cel de sus
si in cine sus l-a pus
BOR= MAI BOGATA CA STATUL ROMAN
RUSINE!
BISERICA
doamnefereste [utilizator], Marţi, 5 februarie 2013, 9:51
+2/2
dovada ca nu exista dumnezeu este chiar biserica si escrocii ei, daca ar exista un dumnezeu nu cred ca ar vrea sa fie reprezentat de niste gunoaie ca astia..
Nu se mai staura, daca mergi la biserica la slujba tre sa dai bani, daca mergi la botez tre sa dai bani, daca mergi la nunta tre sa dai bani, daca vrei sa ingropi pe cineva tre sa dai bani, daca vine popa acasa tre sa dai bani, practic orice contact cu biserica/popa te costa, daca nu ma insel in romania sunt 18.000 de biserici vreo 4500 de spitale si vreo 4500 de scoli, CUM II POSIBIL?!?!?!?!?!
Nelegiuiti!
Hell [utilizator], Marţi, 5 februarie 2013, 14:44
0/0
Atunci hai sa iesim in strada sa ii "legiuim" !!!! De ce nu o facem? pentru ca suntem frate cu coiotu sau din principiu "las-o ba ca mere asa"??????
Intrebare corecta
Hell [utilizator], Marţi, 5 februarie 2013, 14:46
+1/1
Cum DRACU ii posibil asa cvea?????
Prostia si Biserica
Adeodatus [utilizator], Miercuri, 6 februarie 2013, 9:49
0/0
Si Plesu e prost ca crede, la fel Patapievici, Iorga, Eminescu, Paulescu, Staniloae, Scrima, Sorescu, Tutea, Ionescu, Vulcanescu, Noica - o gasca de prosti. Noroc cu stimabilii neostalinisti, feciori de membrii de partid ca salveaza zestrea intelgentei romanesti! Ar trebui dati in judecata pana la al zecelea neam pentru ce au facut si fac in continuare neamului: ii fura sufletul!