1 € 1 USD 4,1999duminică 19 sep 2021
Versiune
Mobile
Felicitari
calin22 [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2013, 11:30
+16/16
Felicitari Radu! Sunt mandru ca am fost coleg cu tine caminul 7 din Observator :).
up
rpd [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2013, 11:33
+15/15
Bravo lor. La mai mare.
copy-paste
revo [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2013, 12:07
+10/14
baietii astia ne strica imaginea in lume! Ia sa ia abramburica masuri, imediat, sa fie exmatriculati de pe acolo, ce dracu, pe noi scrie: beeecali, copy-paste, dottore, marga etc.
Bravo Veedee ! Succes !
H4d3s [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2013, 12:18
+6/6
Bravo Veedee ! Succes !
Felicitari
Bogdan_1 [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2013, 12:49
+13/15
Pentru efortul si reusitele individuale. In rest Romania nu e cu nimic in realizarile lor. Poate doar u obstacol in plus in cariera deoarece au trebuit sa plece din tara ca sa se realizeze. Unde hotul e in capul tarii ce sansa sa aiba un intelectual ce nu vrea sa fure si sa plagieze ? In rest mandria asta cu nume romanesti ce au realizat ceva in strainatate aduce mai mult a complex de inferioritate decat a mandrie nationala.
Bravo Veedee ! Succes in continuare !
FlorinMuntean [anonim], Vineri, 18 ianuarie 2013, 12:51
+9/9
Suntem mandrii de tine!!!
intradevar....
translativus [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2013, 13:33
+13/13
....trista sorta a unei natiuni care a ajuns sa se mandreasca doar cu cei care s-au realizat si sunt recunoscuti peste hotare.
Rusine, plagiatorilor si tuturor idiotilor care va cocolosesc ! Ati distrus nu doar prezentul dar si viitorul acestei tari; Ce tradare mai mare poate fi !!!
Felicitari tuturor romanilor care prin realizarile lor, indiferent de domeniu, se fac apreciati si astfel mai schimba perceptia lumii fata de tara noastra, atat de rau lovita de acest cancer politic si de imbecilii care care prin votul lor, il tot legitimeaza la putere.
Bravo
Danavincze [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2013, 13:33
+2/4
Bravo lor. Măcar așa se mai vorbeste si e bine de tara noastră. Ar trebui trimis articolul si domnului doctor Victor Viorel Ponta. Ca vad ca toți au doctorate.
Felicitari!
dj [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2013, 15:03
+3/3
Cinste lor!
:)
calin22 [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2013, 15:51
+1/1
Daaaa, suntem foarte mandri! Pacat ca si-a pierdut aiurea cativa ani prin Romania dar e bine ca acum a ajuns acolo unde este apreciat cu adevarat pentru ceea ce face!
Sa vezi acuma cum va sari UTCN sa se mandreasca si sa spuna "Radu a fost student la noi" :).
Bravo!
Dragos.C [anonim], Vineri, 18 ianuarie 2013, 18:28
+1/1
Felicitari!

Poate pe viitor reusiti sa veniti in tara si sa dezvoltati pe meleaguri. :)
cine este
Angoasat [utilizator], Vineri, 18 ianuarie 2013, 20:31
+2/2
Caroline Pantofaru..bravo romanilor , asta dovedeste ca Romania are resurse umane extraordinare..
Mai mult decat excelent!!
solar [utilizator], Joi, 14 martie 2013, 20:05
0/0
Sunt cateva din cele mai extraordinare stiri despre capacitatile intelectuale creative ale romanilor !! Nu am cuvinte sa-mi descriu starea de bine pe care o resimt la aceasta certa dovada a posibiltatilor romanesti de dezvoltare a clasei de mijloc pe acre se bazeaza intregul viitor al Romaniei!! Dar in acelasi timp ma ingrozeste perspectiva ca aceste valori nationale exemplare sa aibe nesansa de a fi terfelite , trase in jos si murdarite moral , si ca perspective de dezvoltare de ...pulimea votantilor neocomunisti care au adus la putere USL-ul si tara aproape la colaps!! Poate reusim cu mister Poanta si cu fra Cacarau sa-i alungam si sa-i dezgustam de la propria lor tara, unde au primit educatia si s-au format ca intelectuali de forta!! Ce ne trebuie noua oameni ca ei !!( Vezi cazul cu FUNERIU !!)
Tinere talente sustinute
getavoicu [utilizator], Vineri, 15 martie 2013, 14:01
0/0
Exista o multime de tineri talentati in Romania, din mai multe domenii, dar exista si oameni cu posibilitati care ii sustin. Fie ca ii sustin prin finantari sau promovare, important e ca sustinerea exista, deci Romania nu e totusi o sa tara chiar atat de neprimitoare pentru cine se face remarcat.
Mda
maraoros [utilizator], Luni, 18 martie 2013, 11:32
0/0
Ai si ceva exemple?Mie mi se par cam rare.
De exemplu
getavoicu [utilizator], Luni, 18 martie 2013, 13:26
0/0
De exemplu, Tudor Tiboc, de la QuickMobile, cred ca ai auzit de ei, are tot felul de campanii pentru sustinerea tinerilor. Am citit despre faptul ca i-a cumparat o motocicleta unui tanar campion la enduro, si il sustine la toate competitiile. Si as mai putea sa-ti dau multe alte exemple. Pacat ca astfel de initiative nu sunt si promovate, dar pe de alta parte, poate ca si-ar pierde valoarea.