Liviu Pop: Bugetul pe 2019 este profesionist. Prognozele Comisiei Europene sunt nerealiste - Hotnews Mobile
1 € 4,7383 1 USD 4,2016duminică 17 feb 2019
Da bă Liviu.
asavreau [utilizator], Luni, 11 februarie 2019, 11:54
+13/13
Tu ești deștept și ăia sunt proști.Vezi că România este la Președinția CE.Nu te bagi să le faci un buget realist.Uite așa,unul cu baza(matematică)la Kremlin,că,după cum te comporți,ăia îți sunt stăpâni.
Prostitutie
Frank777 [utilizator], Luni, 11 februarie 2019, 12:38
+9/9
Cat de jos poate merge omul asta?
genunche
spartacus65 [utilizator], Luni, 11 februarie 2019, 13:04
+7/7
...stai liniştit!...prostia ăstuia nu are limite....se poate mult mai jos!...
Liviu Pop
Frank777 [utilizator], Luni, 11 februarie 2019, 17:39
0/0
este un ciuvic.
Ca planurile cincinale în epoca de aur
BEDE [utilizator], Luni, 11 februarie 2019, 12:08
+11/11
Și atunci erau programe bune. Și atunci creștea nivelul de trai...
Dacă ceva iese rău de vină sunt imperialiștii și sabotorii. Să fie executați sabotorii, ca pe vremea lui Stalin!
fara coloana
cetateanulmodern [utilizator], Luni, 11 februarie 2019, 12:16
+13/13
cum poti sa te umulesti in asa hal, sa mamanci orice rahat servit de partid si sa-l mai si lauzi. ce oameni fara coloana vertebrala
Goebbels
nistor.p [utilizator], Luni, 11 februarie 2019, 12:18
+11/11
Albul e negru, negrul e alb.
analfabetul
Joe@Black [utilizator], Luni, 11 februarie 2019, 12:35
+9/9
Uite ce parere importanta are analfabetul de Genunchie...Cand vei invata sa citesti/vorbesti, poate atunci te vom lua in considerare...pana atunci, mars la scoala si mai roade-ti coatele pe bancile scolii...
Dar de cand is Gibonii profesionisti
Dalinar [utilizator], Luni, 11 februarie 2019, 13:04
+6/6
mai Genunche?
din nou iesire inteligenta
Dizidentul [utilizator], Luni, 11 februarie 2019, 13:14
+6/6
astazi a fost rindul catelului Pop sa comenteze si sa laude stie toata Europa ca are probleme cu matematica si comenteaza dezaprobind cifrele economistilor europeni
Si la educatie am avut tot ministri profesionisti
ty [utilizator], Luni, 11 februarie 2019, 15:10
+1/1
de ati adus Romania la coada lumii.
ba...
liviu_ [utilizator], Luni, 11 februarie 2019, 15:40
+1/1
da voi pesedeii nu v-ati saturat sa v-o sugeti singuri?!

serios... inafara da alti membrii psd, nu va mai lauda nimeni... doar a3 si romania tv, pentru ca sunt platiti sa va laude