Presa din Norvegia după înfrângerea cu România: "Umilință" - Hotnews Mobile
1 € 4,7607 1 USD 0,7313luni 22 apr 2019
handbal, tenis
cristi_an [utilizator], Joi, 6 decembrie 2018, 10:08
+20/22
iar fotbalul usor usor devine un fel de oina..despre care romanii vorbesc pe la colturi
Fotbalul este similar cu P$D
un domn [utilizator], Joi, 6 decembrie 2018, 10:16
+17/17
Cel putzin in Romania, o forma a ineptiei manifestata prin dat la picioare mimand ca nu pot lovi mingea, sau alba neagra jocului prin tragere de timp!

Englezii cand au inventat acest sport trebuia sa il tina pentru ei asa, precum crichetul
Adio Granturi Norvegiene !
un domn [utilizator], Joi, 6 decembrie 2018, 10:14
-28/28
Ii vad “razbunatori” pe norvegieni
principiul sportului
panduru [utilizator], Joi, 6 decembrie 2018, 11:17
+21/21
pe care norvegienii il inteleg si cultiva a fost promovat de Pierre de Coubertin: 'Sa castige cel mai bun'.
Sigur ca acest principiu nu are legatura cu liga lu' mitica si alte balciuri autohtone la care se uita "domnii".
da...
Martha Logu [utilizator], Joi, 6 decembrie 2018, 12:15
+5/11
.. nu ca la noi, unde comentatori jenanti, invoca blesteme, ghinioane, incantatii, dinivitati.. ca Radu Naum...
huh
Martha Logu [utilizator], Joi, 6 decembrie 2018, 12:14
-9/19
in sfarsit si altceva in afara de Halep, ca m-ati inebunit cu aia...
...
Relativ_neutru [utilizator], Joi, 6 decembrie 2018, 12:59
+8/16
"Aia" e numarul 1 in lume la ceva, nici nu conteaza ce. Tu?
Spirit sportiv adevarat!
panduru [utilizator], Joi, 6 decembrie 2018, 12:45
+14/16
Veronika Kristiansen: "Pintea e cu doi metri mai înaltă decât mine şi cu doi metri mai lată! Nu poţi să o ţii, e incredibilă".
Emilie Arntzen: "România a fost clar echipa mai bună. Am încercat tot ceea ce noi am putut, am încercat totul, dar pur şi simplu au fost prea bune".
Thorir Hergeirsson: "Nu am avut nicio şansă! România a jucat la un nivel fantastic. Cred că va merge spre Paris, la medalie."
Bravo Romania, bravo Norvegia! Asta e sport adevarat!