Incident pe Șoseaua de Centură a Capitalei: Bărbat împușcat de polițiști în timpul unei urmăriri în trafic. Poliția caută alți doi fugari - Hotnews Mobile
1 € 4,7581 1 USD 4,2739vineri 26 apr 2019
Cum adică,foc de avertisment spre mașină?
asavreau [utilizator], Sâmbătă, 20 octombrie 2018, 18:18
+3/9
Focul de avertisment se trage în aer,în plan vertical și pe urmă tragi spre mașină dar nu mai este de avertisment.
Adică au blocat masina
nick24 [utilizator], Sâmbătă, 20 octombrie 2018, 18:51
+6/6
au folosit armele și soferul și pasagerii au fugit?
Așa ceva e imposibil!
Deh, salarii mari, toți vor să ajungă la poliție, mai potriviți sau nu...
Polițistul se credea în Texas?
Harald [utilizator], Sâmbătă, 20 octombrie 2018, 20:18
-4/10
Nu se mai dau teste psihologice în Poliția Română?
A refuzat sa coboare...
Iorgovan [utilizator], Sâmbătă, 20 octombrie 2018, 20:23
+1/9
Cocalarii isi permit sa se comporte astfel in Romanica. Daca aveau de-a face cu "Arma dei Carabinieri", erau ciuruiti in cateva secunde.
Esti Sony, amice
Remulus si Rromus [utilizator], Duminică, 21 octombrie 2018, 14:12
+1/3
La fel s-a intamplat cu Horia Caciulescu la revolutie. Ce vina aveau pasagerii aflati in autoturism? Ca nu au oprit? De cand se efectueaza foc de avertisment spre tinta?
robi din fierbinti in actiune!
ceoteldrum [utilizator], Sâmbătă, 20 octombrie 2018, 21:59
-2/4
o sa auzim ca soferul nu avea centura pusa si nu avea trusa de prim ajutor in portbagaj
BMW? Nu creeeed.
mr_mojo [utilizator], Sâmbătă, 20 octombrie 2018, 22:29
+6/12
Toți posesorii de BMW sunt șoferi model. Mai ales cei cu X-uri.
bre, multi neaveniti in politia romana...
..13 [utilizator], Luni, 22 octombrie 2018, 15:36
0/0
Cum adica au tras focuri de avertisment care au ranit un pasager???

Cum adica au scapat insii din masina urmarita desi erau blocati???

Bre mamica erau numai burtosi pe acolo care nu puteau face fata situatiei???