Motivare CSM: Adina Florea a prezentat o rezistenţă la stres și o capacitate de analiză scăzute / Sincope în raportarea sa la valori precum onestitate şi imparţialitate - Hotnews Mobile
1 € 4,7607 1 USD 4,2327luni 22 apr 2019
pai tocmai de aia a fost propusa....
natbl73 [utilizator], Vineri, 12 octombrie 2018, 13:06
+13/13
.
Comment sters de user
polonyca [anonim], Sâmbătă, 13 octombrie 2018, 10:26
+4/4
vai de capul lor
danete [utilizator], Vineri, 12 octombrie 2018, 13:40
+4/6
daca aici ati extras ce era mai de substanta....e rusinos...dar nu erau alte asteptari, dpmdv.
Cu stresul poate treaca mearga, dar sinceritarea
V. Istina [utilizator], Vineri, 12 octombrie 2018, 14:12
+8/8
si independenta... cu sincope (ha!) pentru o sefa DNA...

Au vorbit frumos totusi despre o sluga de partid, plantata de taticu‘ in sistemul de justitie.
onestitatea?!impartialitatea?
Roman_Cetatean [utilizator], Vineri, 12 octombrie 2018, 14:24
-6/10
era oare un punct forte al plagiatoarei "decat 5 %" LCK? sau sindrofiile cu gastile din SRI+politicieni precum Dragnea erau dovada de "impartialitate"?!

Pt un prieten intreb...
prostanaca
revo [utilizator], Vineri, 12 octombrie 2018, 14:28
+9/9
A spus numai ce voiau sefii ei din mafia de partid sa auda, le-a dat toate asigurarile ca e omul lor: ca nu stie de protocoale, n-a lucrat cu ele dar sunt foarte proaste, ca ocupa functia doar de decor (deja are experienta), ca ea e supusa sefilor ierarhici si o sa le indeplineasca toate cererile (de exemplu, sa inlocuiasca procurorii de caz, sa nu dea curs anchetelor, sa le prelungeasca pana la presciere, sa dea NUP, sa concedieze pe oricare procuror incomod, in fine, lista e lunga), ea n-o sa le creeze niciodata probleme, daca ii cere careva un dosar intreg, clasat sau nu, ea il da... ce mai, omul potrivit, la locul potrivit!

Niciodata nu a vorbit despre respectarea legii.
va analiza si va propune ce ii va zice dragnea
voinicu [utilizator], Vineri, 12 octombrie 2018, 14:42
+8/8
Va analiza 2dorel si o va propune pe asta.
Daca iohanis o va numi, inseamna ca ne-am dus ..... pe copca.
Ca 2dorel este sluga infractorilor, e clar, iar scopul pentru care o va propune pe aceasta donsoara e acela de ai rezolva pe baietii buni.
Daca iohanis o numeste, devine mai mult decit complice , devine membru al bandei.
Traducere pentru pe$edisti
feisbuk [utilizator], Vineri, 12 octombrie 2018, 18:04
+6/6
"o capacitate de analiză şi de sinteză redusă" = proastă
Curat murdar
ZVrk [utilizator], Vineri, 12 octombrie 2018, 18:41
+6/6
"o capacitate de analiză şi de sinteză redusă, precum şi anumite sincope în raportarea sa la anumite valori precum onestitatea şi imparţialitatea" - aceste "calitati" nu au fost o problema cand o facura procuroare? Adica nu-i onesta si nici n-o duce mintea da' ma judeca pe mine!
dupa asemenea interviu...
liviu_ [utilizator], Vineri, 12 octombrie 2018, 20:53
+6/6
slugarel trebuia sa-si dea demisia...
dar "onoare" e un termen necunoscut pt el
cine da lectii?
cucuveauamov [utilizator], Sâmbătă, 13 octombrie 2018, 17:34
-3/5
procurorii din CSM? mai degraba de plans decat de ras.
Si o vak3
DiDiRo [utilizator], Duminică, 14 octombrie 2018, 12:05
+1/1
(sa ma ierte cei de la protectia animalelor) e mai inteligenta decat leguma asta pesedizd3 Nu trebuie nici un interviu ca sa-ti dai seama. E destul sa-i analizezi figura dintr-o poza. Amin.