Comisia Europeană cere explicații Guvernului. Timmermans i-a transmis o scrisoare cu 18 întrebări premierului Dăncilă - Hotnews Mobile
1 € 4,6975 1 USD 4,1192sâmbătă 19 ian 2019
Of
nlln [utilizator], Duminică, 7 octombrie 2018, 8:06
+30/34
Si Timmermans asta domnule..ce om fara suflet.

Cum s-a hotarat el sa umbreasca victorioasa intoarcere a Vioricai....fara " to do list"...aplaudata de guvern ...

Ce fericire..ieri la vot..apoi in Vrancea.. degustari de vin, soare...

Biata de ea!
Asta ii lipsea !Scrisoarea lui Timmermans.
modificarile legistative nu tin de executiv
premierul grivco [utilizator], Duminică, 7 octombrie 2018, 9:57
-18/28
asa cum spune si sintagma, "modificarile legistaltive" tin de puterea legislativa, adica de parlament, nu de puterea executiva, adica de guvern.
adica timermans asta a gresit adrisantu'
prost
Ilidia [utilizator], Duminică, 7 octombrie 2018, 10:57
+1/5
Nu face pe prostul. Stie bine ca la noi hotararilr se iau in A. Modrogan si parlamentarii PSD voteaza la gramada ca oile...
si in modrogan decide dancila?
premierul grivco [utilizator], Luni, 8 octombrie 2018, 0:00
+1/1
de ce nu i-a trimis scrisoarea lui dragnea?
vezi ca a gresit adrisantul?
I-a trimis intrebarile sub forma de cuvinte,
emil bobu [utilizator], Duminică, 7 octombrie 2018, 12:11
+4/10
mare greseala Timmermans, trebuia sub forma de inganari si onomatopee, sa inteleaga PSDista.
Vorba volent...
Radu-Mihai [utilizator], Duminică, 7 octombrie 2018, 9:27
+20/22
Amu să vezi inventivitate la răspunsuri, castravetele lui Caragiale va fi minciună pe lângă răspunsurile scribilor de la psd...!
Nuu, dom’le, niciodată!
Observator roman [utilizator], Duminică, 7 octombrie 2018, 9:48
+22/24
comisia ieuropeană, timmermans ăsta, ie nebuni la cap?
păi cum să vrea românia, țărișoara noastră, să lase ca oamenii iexpuși politic să nu spele și ei acolo niște bănuți negri pentru zile albe?
foarte bine zicea duamna premier că nu acceptă liste to do. da’ uite că ăștia parșivi nu i-au trimis liste, ci o scrisoare...
hmm, lasă că-l roagă duamna pe consilierul iei bogdănel vâlcov să le scrie o scrisoare de răspuns foarte clară: lăsați-ne să furăm în pace! poftim, renunțăm la 10% din banii pe care trebuie să ni-i trimiteți anual dar asta e ultima concesie!
sa-si dea demisia
liviu_ [utilizator], Duminică, 7 octombrie 2018, 10:09
+20/24
nenorocitu de timmermans!
cum isi permite sa nu lase psdu sa fure?!
Mdeah...
Nea Hoisan [utilizator], Duminică, 7 octombrie 2018, 10:21
-18/26
Timmermans isi pierde timpul cu Dancila... Iera mult mai simplu daca facea apel la macovei monica, extrem de fin si profund cunoscator al justitiei post si ante revolutie.
Axioma PSD: toti care nu ne sustin ne sunt dusmani
ty [utilizator], Duminică, 7 octombrie 2018, 12:08
+6/8
Ceva canale nu faceti . . .
Pentru Veorica numai intrebari, pentru
xrogo [utilizator], Duminică, 7 octombrie 2018, 10:43
-4/10
Ponta au fost ordine, avantaj Veorica!
O sa compuna Tudorel
fat.cat [utilizator], Duminică, 7 octombrie 2018, 11:51
+2/10
un raspuns cu 50 de puncte (sic!), ca el e expert in exprimare clara, concisa si la obiect. Viorica se va lansa insa exhaustiv in he-he-he-uri, sa nu ramana foaia goala dupa Tudorel.