Robert Negoiță: Și eu simt nevoia uneori să ies în Piața Victoriei pentru a protesta față de lipsa transparenței în cheltuirea banului public - Hotnews Mobile
1 € 4,6662 1 USD 4,0794miercuri 21 nov 2018
PSD istul este un om aparte
Martinezu [utilizator], Vineri, 14 septembrie 2018, 16:01
+12/12
Are un grad de cinism egalat numai de nesimtirea lui Tariceanu.
Asa e.
Rahan5 [utilizator], Vineri, 14 septembrie 2018, 17:10
+4/4
Multi tigani din ,,spatiul public" declara ca au de fapt un bunic grec. Exemplu: Damian Draghici. Aiurea.
Ca sa fi obraznic nu-i nevoie neaparat sa ai radacini grecesti.
.
g01an [utilizator], Vineri, 14 septembrie 2018, 16:09
+11/11
astia au intrat deja in campanie electorala.

daca era asa, avea grija ca institutia pe care o conduce sa fie prima care asigura transparenta ceruta prin lege.
Ce zice Negoita?
Rahan5 [utilizator], Vineri, 14 septembrie 2018, 16:20
+11/11
Ca e roman? De care ? Probabil de genul Serban Nicolae. Ala declara acum cateva luni ca neamurile lui au fost chiar legionari. : - ))
Pai Roberte, cine te opreste ?
Susufler0 [utilizator], Vineri, 14 septembrie 2018, 16:39
+12/12
Cred doar ca pt a avea impactul cuvenit e bine ca protestul tau sa nu il faci de unul singur.

PS. Uite, de exemplu alege si tu o zi cand iesim si noi !

Ai posibilitatea astfel sa imbini "utilul" (protestul) cu "placutul" (sportul, recte cu joggigul in grup -tu si noi dupa tine, pe traseul Piata Victoriei - inapoi in Primarie) ! :))
ce tupeu
alllx [utilizator], Vineri, 14 septembrie 2018, 16:41
+12/12
jegos are!!! nu e posibil asa ceva! adica tu, primar, care bagi mana pana la umar, ascunzi licitatii, truchezi, minti, inseli, esti corupt, ai de plata tva ca persoana fizica zeci de milioane de euro si eludezi legea, faci evaziune fiscala pentru care in china te executau, si mai esti si descendent din general de fosta securitate! tu ma? tu ai tupeul sa elucubrezi in halul asta?
bai tardule! chiar ne crezi pe toti tampiti ma analfabetule?
hai siktir, in p..da ma-tii, de limbric odios!
poftim?!?
igorashu [utilizator], Vineri, 14 septembrie 2018, 16:48
+11/11
Asta nu era ala care facea licitatii cu dedicatie pentru locuri de joaca pe zeci de mii de euro?
poftim ?!?
silviu_dumitrescu [utilizator], Sâmbătă, 15 septembrie 2018, 11:40
0/0
da 175 mil Euro, lovitura incercata in 2017 prin cumpararea de brontozauri si caini din fibra de sticla prin parcuri cum suna ?? licitatie "perfect transparenta", cu specificatii preluate mot-a-mot de la o firma locala
zeci de mii de euro nu e o suma interesanta pentru el - poate un pachet de cateva zeci de locuri de joaca a cateva zeci de de mii de euro e ok
..
ak33 [utilizator], Vineri, 14 septembrie 2018, 16:53
+9/9
Pfff tocmai tu vorbești de transparenta
Apropos de transparenta la Sector 3...
Vinceroy [utilizator], Vineri, 14 septembrie 2018, 17:19
+5/5
Cris Garden ce mai zice?
iesi, aresteaza'te si du'te la jilava!
optiunea-2 [utilizator], Vineri, 14 septembrie 2018, 19:20
+6/6
restituie toti banii care i'ai ciordit, +dobinda
si du'te la jilava si stai 10-20 de ani (stateai mai mult daca erai politician in america!)
si da'ti si niste palme, ca m** iti prmesti oricum!!!
ghertoi manelist, o dai pe aia cu 'ce civilizat sunt eu' sa fraieresti lumea!... hoti ordinari! ati furat spitale, gradinite, medicamente de la oameni batrini, bolnavi si copii, aveti palate/ lingouri cu aur prin cimitire (oooh, ia'l si pe vilcov cu tine de git, poate stati in acelasi pat la jilava!!)
sunteti smecheri cu bmw'uri si porche'uri furate din banii de la bolnavi... sunteti mai rau decit comunistii, mai rau decit ciuma... psd-dragnea-udrea-mafie-puscarie