Paul Stănescu: Dacă ar fi să aleg între un coleg, o persoană, un prieten şi PSD, aş alege PSD. Nu voi candida la nimic​ - Hotnews Mobile
1 € 4,6662 1 USD 4,0794miercuri 21 nov 2018
m-a busit plansul !
Francisc 1 [utilizator], Vineri, 14 septembrie 2018, 15:01
+5/5
mare om , mare caracter!
Traducere din pesedeză
Spiky [utilizator], Sâmbătă, 15 septembrie 2018, 19:16
+1/1
Pentru Partid o vând și pe mama! Ehei, s-au întors vremurile alea când pionierii își turnau părinții la partid și aceștia ajungeau în gulag....
https://cersipamantromanesc.wordpress.com/2014/02/13/dosarele-istoriei-mitul-lui-pavlik-morozov-si-propaganda-sovietica/
Aveti grija domnule Stanescu ce alegeri faceti ca
bancher [utilizator], Vineri, 14 septembrie 2018, 15:13
+3/3
s-ar putea sa se intoarca impotriva dvs. Omul este consecinta alegerilor pe care le face, asa ca aveti grija sa nu regretati mai tarziu.
Mafiotul
Ochii_pe_voi [utilizator], Vineri, 14 septembrie 2018, 16:08
+4/4
Mafiotul pesedit nu poate alege altceva decât grupul infractional din care face parte. Eventual, amicii din Costa Rica atunci când ii va veni rândul sa raspunda pentru tâlhariile si ilegalitatile pe care le-a comis.
Cei care sunteti de 40+
alibaba: 10 AUGUST 2018 MPSD [utilizator], Vineri, 14 septembrie 2018, 16:11
+3/3
Incercati sa recititi articolul cu urmatoarea melodie in fundal:

https://www.youtube.com/watch?v=wKkDeGpEi4s
refrenul morții caprei altuia
clencix [utilizator], Vineri, 14 septembrie 2018, 16:27
+2/2
PARTIDUL E-N TOATE
E-N CELE CE SUNT
ȘI-N CELE CE-OR RADE LA SOARE
parcă am am mai auzit dedicația asta a nulităților pentru un organism dictatorial, în care prostia se ascunde în mulțime și se dedică distrugerii competențelor care ar pune-o în evidentă, spre fericirea netoților, care oricum stau numai în sapă și sunt bucuroși să-i vadă pe toți ceilalți că nu o duc mai bine ca ei. La cineva nu departe de Slatina. Geniu care a adus România în sapă de lemn, în foame și frig și pe el la plutonul de execuție.
Aproape la fel
ipolitic [utilizator], Vineri, 14 septembrie 2018, 16:46
+5/5
Daca as avea de ales intre o conserva stricata, un mar putred, un rahatel de catel si PSD, as alege primele trei.
Dom'le Greuceanu
ww [utilizator], Vineri, 14 septembrie 2018, 16:59
+1/1
Sa va fie rusine, ne-ati dezamagit si ne-ati dezumflat cu astfel de declaratii! Atat dvs, cat si scutierul MM, in loc sa varati tepusa in inima balaurului cu dintii ca fierastrau', ati bagat-o astazi in balonul de sapun al iluziilor noastre. Pacat, ne puseseram atatea sperante in demersul vostru!
Acum Ion Creanga, descantatorul nostru de serviciu, va trebui sa cotrobaie iarasi printre "surse", sa gaseasca alti rasculati, alti voinici pedeserei si noi zane cu sprancene tatuate care sa se ia cu el la lupta si sa-i vina de hac.
Mare atentie ca observatorii mai carcotasi ar putea sa jure ca unii de prin pedesereu nu sunteti altceva decat figuranti intr-o partitura proasta. Altii si mai rautaciosi ar pute crede ca partitura, de sorginte pecerista, nu are alt rol decat acela de a-i crea starostelui vostru o imagine de tatuc atotputernic si de neinvins, care isi rapune dusmanii cu flacara violet furata de la Baselu.
vorbeste lumea ...
ABCd...etc [utilizator], Vineri, 14 septembrie 2018, 17:18
+1/1
sigur ... se schimba numele din olt in romanati ... si iar ies niste bani pentru cine trebuie ...
Don Stănescu
Gabu [utilizator], Sâmbătă, 15 septembrie 2018, 14:00
+2/2
Dacă ar fi alegeți între copiii d-voastră și psd, pe cine ați alege, Don Stănescu?
parole ,parole
Dizidentul [utilizator], Sâmbătă, 15 septembrie 2018, 17:39
+2/2
domnule Stanescu sintem in2018, parolele invatate acum40 de ani la Academia PCR (Stefan Gheorghiu) nu mai sint de actualitate ADEVARUL CURAT ESTE CA DACA PSD NU MAI EXISTA SAU DRAGNEA TE TUSESTE AFARA DIN PSD cred ca maninci ceva mirositor. In public sa afirmi ca inainte de prieteni, colegi poate si Familie? alegi partidul ESTE O JIGNIRE PENTRU CEI CARE TE CUNOSC (EXPRESIE DE INTELIGENTA INDOIELNICA) caracteristica tractoristilor