​Geamurile sediului filialei PSD din sectorul 6 al Capitalei au fost sparte - surse - Hotnews Mobile
1 € 4,6670 1 USD 4,0662marţi 23 oct 2018
Daddy
mitg [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 13:31
+2/8
Este mare fan auto-victimizare. Primul suspect el e.
Poate le-au spart slugile PSDiste
2087 [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 14:33
+2/2
incercand ca creeze simpatie pentru PSD, ceea ce este imposibil fiindca PSD sunt niste ticalosi.
mda
gogu_milogu [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 13:31
0/6
isi sparg singuri geamurile sa zica ca rezistentii sunt golani..... ce abordari de bolsevici patentati.....
in 90
mos ion roata [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 13:33
+1/7
au dat foc la autobuze,acuma isi sparg singuri geamurile.
Alta instigare ordinara
Ochii_pe_voi [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 13:37
+1/7
Marsavia psd-alde-udmr nu are limite!
hmm
dum_i [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 13:38
-2/4
jos ciuma rosie!!!!
mare pabuga...
liviu_ [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 13:51
+2/4
hai sa ne crizam ca au spart 3 geamuri...

gata o sa iasa cu sange , o sa moara toti

sa fim seriosi... o sa urle aia de la a3.... si cam atat!
or fi
cucuveauamov [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 13:54
-6/10
tinerii frumosi si liberi? prafurile de la untold incep sa-si faca efectul.
faci cam multe presupuneri
liviu_ [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 14:38
+1/1
pentru unul care e crizat ca in romanica nu se aplica "prezumtia de nevinovatie"

esti ipocrit tovarase!
hmm
dum_i [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 13:58
+5/7
va rog, stergeti scarbosenia aia de imagine. contine cuvinte licentioase si mai citesc si copii HN
nu-i exclus
baimarean [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 14:03
+2/4
sa fi fost sparte in timpul ultimei sedinte psdiste. :)
Sau sa fie o lucratira proprie, pt ca apoi sa fie acuzati protestatarii anti-psd...
Ce, n-ati mai auzit ? N-a mai facut psd asa?
Traiasca si infloreasca diaspora romaneasca,
xrogo [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 14:36
-1/1
au invatat ceva pe unde au umblat, unii sa munceasca, altii sa ciordeasca si altii, mai ocosi sa sparga geamuri!
posibili angajati fictivi ?!
ics_11 [utilizator], Vineri, 10 august 2018, 14:38
+1/1
si pana la ora 10.00 unde au fost cei care "activeaza in sediu" ?
nu cumva sunt angajati la vreo institutie a statului si au fost sa semneze condica ?!