PSD-iștii fac un pas înapoi, după ce unele filiale au afirmat că huiduielile celor 20.000 de oameni au vizat-o pe Simona Halep / Vicepremierul Stănescu: Cred că oamenii au huiduit-o pe Firea - Hotnews Mobile
1 € 4,6559 1 USD 3,9743duminică 23 sep 2018
astia deja...
Foxcrawl.com [utilizator], Miercuri, 13 iunie 2018, 14:35
+32/32
fac spume cand vad hashtag. O sa dea o lege sa scoate # de pe tastaturile calculatoarelor sau din partiturile muzicale :)
Lege ? Nu, ca aia dureaza
Cuca [utilizator], Miercuri, 13 iunie 2018, 16:45
+3/3
O ordonanta de urgenta !
nu ma au huiduit-o pe....
viziru [utilizator], Miercuri, 13 iunie 2018, 14:36
+24/24
nu ba fraiere au huiduit-o pe Merkel .... WTF .... daca vrei sa vezi un bbou uita-te in oglinda .....
ar vrea dar nu poate de coarne
mnicku [utilizator], Miercuri, 13 iunie 2018, 15:45
+3/3
..
E bine ca recunosti
Bazil [utilizator], Miercuri, 13 iunie 2018, 14:38
+20/20
chiar si partial desfasurarea evenimentului, dar tot un sobolan rosu esti.
...
tirolez [utilizator], Miercuri, 13 iunie 2018, 14:43
+21/21
USR-ul sau cineva, oricine, stabiliti-va un candidat zilele astea care sa nu faca altceva decat sa o toace pe Firea zilnic si sa vina cu propuneri. Daca veniti iar cu un candidat prea aproape de alegeri nu faceti nimic. Legea poate fi contra ei, daca e cineva suficient de popular nu are nevoie decat de 1 vot in fata. Ea e deja erodata zdravan.
Exista deja
laurix [utilizator], Miercuri, 13 iunie 2018, 15:20
+5/5
Ciprian Ciucu (nu stiu ce cauta la PNL, are fata mai degraba de USR sau RO+) a ajuns inamicul no. 1 al lui firea in consiliul general datorita dezvaluirilor practicilor mafiei psd-iste din PMB si a luarilor de pozitie impotriva nerespectarii legii si a opacitatii administratiei locale. Nu stiu daca va candida peste doi ani (Vlad Voiculescu e pana acum candidatul opozitiei la PMB - pe Nicusor Dan nu-l iau in considerare), insa mi-ar placea sa-l vad in echipa ce va administra orasul.
evident
nea_caisa [utilizator], Miercuri, 13 iunie 2018, 14:44
+11/11
asa e si-n politica.
tara altora
clencix [utilizator], Miercuri, 13 iunie 2018, 14:56
+2/2
A mai spus și ca "bine a venit în țara noastră". În mintea Firei, țara asta e deja a lor, a pesedistilor, iar Bucureștiul e al ei, nu și ale Simonei, nicicum ale celor veniți pe stadion, reclamați apoi de trădări de țară. Cam asta e ce au înțeles despre cea ascunsă sub fâșia de tricolor într-o parte și cei ce au huduit-o pe primărița din mahalale.
Nea Paulica
mos ion roata [utilizator], Miercuri, 13 iunie 2018, 15:02
+6/6
Cei care se aflau in arena nu erau oi sau maimute psd-iste,Asa ca nu se prea potriveste cugetarea ta cu realitatea.
mai
nahir [utilizator], Miercuri, 13 iunie 2018, 15:07
+6/6
baron de slatina, pe Arena Nationala oamenii au venit ca sa o vada pe Simona Halep nu pe bazbuca voastra de vicepresedinta de pesedaci si degraba varsatoare de bani din bugetul primariei generale a capitalei, catre bugetul propriu al pesedacilor conducatori, prin cele 22 de companii capusa, infiintate in acest scop. Ca altceva nu a facut.
Chiar crezi ca oamenii respectivi erau din aceeasi categorie cu cei cu care esti obisnuit prin coclaurile saraciilor facute de voi prin judetele sudului tarii, unde oamenii nu au ce sa faca altceva fiind santajati de oameni ca tine si cu tine in frunte? I-ai jignit pe bucuresteni cu prezumtia ta de existenta a agitatorilor anti psd, nefacand altceva decat sa mai pui o caramida la esafodul pe care veti fi "executati" in 2019 si 2020.
mafiotii astia
liviu_ [utilizator], Miercuri, 13 iunie 2018, 15:21
+5/5
nu ar recunoaste ca au gresit nici morti
oricine altcineva e de vina, doar ei nu!
haha
bogdan1477 [utilizator], Miercuri, 13 iunie 2018, 15:38
+8/8
"Nu pot să spun că a greşit doamna Firea". ba a gresit flagrant. A confundat publicul de la miting adus cu arcanul de aparatul de partid cu populatia bucurestiului venita s-o aclame pe Simona. Johannis sau Ciolos sa fi fost acolo, si tot huiduieli primeau. Nu are ce cauta un politician la o adunare unde un sportiv vine sa-si prezinte trofeul. Voia sa-i inmineze cadourile? Putea s-o delege pe Szabo, sau s-o cheme ulterior pe Halep la primarie sa-i inmineze distinctia. Dar tsoapa a vrut neaparat o baie de multime, confundind asistatul social votant de |PSD cu publicul avizat din Bucuresti.
Pe ei nu cred ca-i huiduiau
moka [utilizator], Miercuri, 13 iunie 2018, 16:50
0/2
Problema cea mare este cea de reprezentativitate.
Cetatenii trebuie sa se simta reprezentat cu adevarat de catre cei alesi.
Daca tu dupa ce esti ales, iti arogi rolul de stapan si nu cel normal, de reprezentant al celor ce te-au ales, apoi sa nu te mire huiduielile.
ba eu cred ca da
bogdan1477 [utilizator], Joi, 14 iunie 2018, 11:10
0/0
Nu are ce cauta un politician de mina cu sportivul venit sa-si prezintye trofeul. Daca n-ar fi fost huiduit, cel mult s-ar fi lasat o liniste generala pina politicianul ar fi plecat. Parerea mea.
Ciolos este tehnocrat
gwolf [utilizator], Joi, 14 iunie 2018, 12:46
0/2
si si-a luat destul la frigider pentru asta. Cica ar trebui sa fie politician, ziceau toti desteptii. Daca ar fi politician, l-ar fluiera lumea pe stadion. Nu e bine nici asa.
Baiatu' asculta la mine: lumea fluiera lipsa de bun simt, asocierea cu o gasca de infractori, perfidenia si ipocrizia, incompetenta si jigodismul acestei cucoane.
N-o mai dati in stanga si-n dreapta cu politicul, n-are treaba ideea de "politic" cu ce se intampla in tara...
Nu-l fluiera nimeni (sau aproape) pe Iohannis sau pe Ciolos pentru ca niciunul din ei nu a dat atac la bun simt si la valorile fundamentale ale cetateanului, asa cum face grupul terorist numit PSD, cloaca neocomunista de infractori.
pai daca e s-o luam asha...
bogdan1477 [utilizator], Joi, 14 iunie 2018, 14:13
0/0
cam care crezi ca sunt sansele ca Johannis sau Ciolos sa se agate ca riia de succesul simonei la RG? Il vezi pe Johannis iesind pe stadion de mina cu Simona cind fata vine sa-si prezinte trofeul? Nu sai zic de Ciolos.

Da, Ciolos si Johannis nu ar fi fluierati pentru ca sunt departe de nesimtirea de politician ieftin gen Firea.Dar daca s-ar cobori la nivelul tsoapei, ar avea si ei parte de fluieraturi.
Cum sa crezi asa ceva?
Martinezu [utilizator], Miercuri, 13 iunie 2018, 15:44
+3/3
O fluierau pe Sarapova. Sa nu fie nici ca voi ...nici ca noi....
Iar pe Firea tocmai o chema soacra ca i se ardeau cartofii pe aragaz.. De aia s-a grabit la iesire.
Nu serios
ac [utilizator], Miercuri, 13 iunie 2018, 16:02
+3/3
Chiar crezi asta? Nu se poate.
mamaaa, ce teapa
moka [utilizator], Miercuri, 13 iunie 2018, 16:12
+4/4
iti dai seama, au trimis-o de la partid la inaintare.
I-au zis: "du-te tu Gabita, ca esti mai fotogenica si vorbesti mai bine".
ca-n bancul ala: "- intru tu primul ca pe mine ma bufneste rasul. "
Eu nu cred!
, AlwaysToTheRight, NeveRed! [utilizator], Miercuri, 13 iunie 2018, 16:12
+4/4
Sunt sigur!
Doar voi aveti orbul gainilor!
Totul a fost scurt... 3 min.
Andrei966 [utilizator], Miercuri, 13 iunie 2018, 22:58
0/0
Inteligentul de Stanescu: " Cred că pe primarul general, eu asta cred, deşi totul s-a întâmplat atât de rapid că aproape nu ne-am dat seama, dar cred că pe primarul general." Atat de rapid ca fluieraturile au tinut 3 min. Deci Stanescu e fratele Vasilicai Dancila. Iata si dovada pt. necredinciosi:
https://youtu.be/HjzURvf0rSw
Filmare a unui amator, nu de la televiziuni.
postacul online
nalbaroiu [utilizator], Vineri, 15 iunie 2018, 14:24
0/0
Seful postacilor online PSD e cu coada intre picioare..cica se va supune decisiei sefului..hahaha..asa zicea si puie-monta intr-o vreme.....