Viorica Dăncilă a numit agent guvernamental pentru Curtea de Justiţie a UE un craiovean respins în cadrul unui concurs de admitere în corpul diplomatic - Hotnews Mobile
1 € 4,6669 1 USD 4,0761sâmbătă 20 oct 2018
Pai, e mai calificat decat Sefa!
neagoe [utilizator], Miercuri, 16 mai 2018, 23:03
+13/13
Ea a fost profa de UTLM in Tele-morman, el avocat cam 3 ani in Craiova!
Pe masura ei
Ochii_pe_voi [utilizator], Miercuri, 16 mai 2018, 23:17
+15/15
incompetent dar client al Ciumei Rosii care nenoroceste Rom#nia. Trebuie sa ne facem de r#s pe toate planurile, nu?
Consecvent!
D.M.A.Gogu [utilizator], Miercuri, 16 mai 2018, 23:25
+15/15
Numirea se aliniaza perfect la numirile facute pana acum, incepand cu premierul.
nu neaparat
bancher [utilizator], Joi, 17 mai 2018, 10:08
-4/4
Nici mie nu imi place Dancila, dar faptul ca un om a fost respins la un concurs de admitere in corpul diplomatic inseamna un singur lucru: acel om nu a avut pile.
Craiovanul nostru s-a prezenat la concurs, dar nu l-a luat. Asta nu inseamna nici ca e prost, nici ca e nepregatit, nici ca e habarnist. La MAE si in corpul diplomatilor angajarile si promovarile se fac strict pe criterii de pile, iar faptul ca cineva nu a fost angajat arata doar ca nu a avut pile. Cel care a luat testul grila probabil a avut de dinainte raspunsurile, drept urmare a luat punctaj maxim.
Omul e totusi doctor in drept, sa il lasam sa isi faca treaba.
Totuși.....
Spiky [utilizator], Joi, 17 mai 2018, 12:56
+3/3
El s-a remarcat prin cel mai slab punctaj obținut la Universitatea din Craiova, in cadrul Facultății de Drept, la acordarea burselor doctorale.
Deci este supracalificat, din punct de vedere al celor cu doctorate plagiate....
Deci dânsul are și alte calități
Spiky [utilizator], Joi, 17 mai 2018, 15:34
+1/1
Care îl fac demn de postul în care a fost numit: http://adevarul.ro/news/politica/cine-e-noul-avocat-romaniei-curtea-justitieia-ue-apropiat-olguta-vasilescu-picat-examenul-intrare-mae-jucatorla-pariuri-sportive-1_5afd46c6df52022f7513d689/index.html
Murphy:
Iaca [utilizator], Miercuri, 16 mai 2018, 23:49
+18/18
Cine-i respins la concurs in tara e bun pt.afara !
Afara !
Well .. un pentru export !
MiticaPalarierul [utilizator], Joi, 17 mai 2018, 0:52
+10/10
Well .. un pentru export ! var de nepot de Rascracarata .. numit via Teleorman, pe baza de curcan.

"Patria si Dreptul Meu!"
.
daca vorbeste romgleza si are schelete in dulap,
revo [utilizator], Joi, 17 mai 2018, 10:19
+3/3
e bun. Daca e si ruda, macar prin alianta, cu un PSD-ist de nadejde, e foarte bun. Daca provine chiar din tulpina dragnista, este excelent.
viorica
costelm [utilizator], Joi, 17 mai 2018, 14:02
+1/1
asta e baza de selectie a psdului, loaze